Оновлена версія• вчера в 19:55
Знайдете діамант?
Порадниці, просте питання. Який з цих каменів діамант? Один у каблучці з білого металу, інший з жовтого. Цікаво чи це можливо зрозуміти по фото.
Зробіть вибір:
вже голосів:
У білому металі
У жовтому металі
Психологічка• вчера в 20:44
Ответ длядама_из_декрета
Но видите, в желтом все равно переваливает по опросу
ну я чисто логически вычислила и ответила, что в желтом )))
Пацака-задирака• вчера в 20:49
Ответ дляОновлена версія
Діамант у жовтому металі. Дякую за відповіді.
Щоб зрозуміти, в даному випадку, потрібно було дивитися, в першу чергу на саме кільце, оправу.
Аноним_• вчера в 20:57
Ответ дляОновлена версія
Я теж так думаю але тут так часто зустрічаю думку що діамант за версту видно. Ніфіга його не видно. По опитуванню зараз 50/50 - це при тому що мій голос був за правильну відповідь бо я її знала.
Я думаю, що в жовтому, камера не зловила мерехтіння діаманта, тому мутне на світлинах.
Аноним_• вчера в 20:58
Ответ дляОновлена версія
Я чесно не дочитала ваші відповіді, але для себе з´ясувала що можу деколи відрізнити.)
Вкаблучках• вчера в 22:30
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы только и можете что читать , потому что бриллиантов у вас нет.
Вы смешная, думаете меня как то тронули вы себя опустили
Всюди влазю• вчера в 22:36
Ответ дляПацака-задирака
Я на оправу не смотрела вообще, только на камень. Ну не бывают поддельные стекляшки такими жёлтыми, только камни посредственного качества. Зачем делать стекляшки под плохой бриллиант?
Но конечно же, мне наставили кучу синих тёток, наверное те, кто за белое голосовал.
Всюди влазю• вчера в 22:39
Ответ дляПасти Ла
Автор с чужих видео наскринила и умничает.
Вам пора за очками, это совершенно разные кольца.
Но там ответ ещё более очевидный.
Оновлена версія
• вчера в 23:12
Ответ дляВсюди влазю
Розкажіть мені ціну на посередній діамант vvs2, колір G, 1,25 карат. Будь ласка. Мені дуже цікаво. І якщо можете покажіть Ваш кращої якості. Дякую.
Всюди влазю• вчера в 23:52
Ответ дляОновлена версія
Та нема за що. Как говорится, почувствуйте разницу, между цветом D и G. Я её увидела за одну секунду просмотра вашего фото и была права, нет?
А цену на ваш конкретный брюл у меня нет времени сейчас мониторить. Если вы его купили за дорого, то что ж...)
Оновлена версія
• сегодня в 01:04
Ответ дляВсюди влазю
Дуже гарний камінь. Я такі зустрічала тільки штучні більше 1 карату (колір D). Але по фото мені Ваш точно так же віддає теплим відтінком як і мій, особливо на 1 фото. Без образ.
Не важливо за скільки мій куплений. Це подарунок і я його люблю.
Всюди влазю• сегодня в 01:20
Ответ дляОновлена версія
Нет, не так же. Эта и есть та самая разница, в несколько ступеней оттенка.
Ну и прекрасно, всем бы таких подарков и побольше.
Оновлена версія
• сегодня в 01:35
Ответ дляВсюди влазю
Ну, так не можна порівнювати фото. Подивіться на колір моєї руки і Вашої. У Вас очевидно сфотографовано на білому освітленні - у мене на жовтому. Крім того у Вас білий метал а у мене жовтий в основі. Зараз спробую сфоткати при білому світлі і так як у Вас під кутом.
дама_из_декрета• сегодня в 01:39
Ответ дляОновлена версія
фото
Ну это красиво) Представляю какой кайф носить его на пальчике)
Оновлена версія
• сегодня в 01:43
Ответ длядама_из_декрета
Так, великий кайф. Особливо знаючи що його подарував коханий чоловік. Тема була не про це, вибачаюся, трохи мене занесло. Тема більше про те що відрізнити майже неможливо. І опитування, яке розділилося 50/50 це показало.
Але було круто побачити що порадниці аналізують не тільки камінь а і каблучки загалом, побачили асиметрію, якість каблучок.
Дякую тим хто приймав участь. Було цікаво.
Всюди влазю• сегодня в 02:22
Ответ дляОновлена версія
У меня освещение жёлтое и жёлтое золото, вы же видите это на крупных фото. Фото те-же, просто увеличеные. И рука именно такая и есть, поскольку я натуральная белокожая рыжая и далеко не у каждой марки есть такой светлый оттенок тональника. И вас же не так, да? Врят ли вы выискиваете оттенки 00 cold.
Ну да ладно, если то, что я сходу определила жёлтый оттенок, натуральный бриллиант и то, что моё кольцо как не крути, а жёлтые всполохи в нем не появятся - если все это для вас не показатель, то дальше вести беседу бессмысленно.
Эта_Шикарна)• сегодня в 08:11
Ответ дляВкаблучках
Вы по жизни я смотрю опущенная
Вкаблучках• сегодня в 08:20
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы по жизни я смотрю опущенная
Сказала мне опущенная. Как же хочется самоутвердитсяв такой теме, да?!))
Эта_Шикарна)• сегодня в 08:49
Ответ дляВкаблучках
Так такие как ты и созданы для того чтобы самоутверждаться ))
Вкаблучках• 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Скорее стебаться с таких как ты маргиналок
Психологічка• 1 час назад
Ответ дляПасти Ла
На видео желтое кольцо сверху ))) нестыковочка с ’нагуглила’ )))
Оновлена версія
• 1 час назад
Ответ дляПсихологічка
Так там каблучки зовсім інші - рази в два-три більші за мої. І манікюр не мій зовсім. Таке ото. Пошук по картинкам іноді видає дивні речі. Але у людини має бути мозок щоб проаналізувати...