Звожу з розуму• 17 марта в 20:17
Мамы сыновей, кого вы больше любите- сына или невестку?
Поняла, что никогда не буду хорошей свекровью.
Конечно, никто невестку стирать трусы и носки , готовить 12 блюд и делать минет круглосуточно заставлять не будет, но я всегда буду на стороне сына: если он решит бросить семью - пожалуйста, буду помогать внукам, но счастье сына в первую очередь
Если он будет изменять - мне глубоко плевать, главное, чтобы сын был счастлив
Если у него будет любовница - да ради Бога, если ему так удобно
Никогда это не заставит меня отказаться от родного сына
Попалась в интернете история, где свекровь после того как сын изменил переписала квартиру на его жену, а ссыкухи в комментариях пищат ‘ой, какая свекровь замечательная’ . Никогда бы так не поступила, что за чушь))
Главное, чтобы мой ребенок был счастлив
Брюнетка в Мармеладе• 17 марта в 22:43
Ответ дляСпайдерВумен
А почему я должна любить свою свекровь, если мы с ней вообще с разных планет? Плюс ко всему она ещё и не искренняя.
Так а кто говорит, что должны? Достаточно относиться с уважением друг к другу. Ни свекровь любить не должна, ни невестка. А если еще и «мама» называют, «дочка», то меня прям коробит от такого
Без QR коду• 17 марта в 22:53
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вы прям судья. Лучше вообще не вмешиваться и ни на чьей стороне не быть
Не втручаюся звісно. Самі прибігають та обговорюють зі мною. Тільки тоді можу дати оцінку
Без QR коду• 17 марта в 22:55
Ответ дляТантрический кекс
Так таки лізете. Я з чоловіком жила у своїх батьків, ой,якже це напружувало, коли мама мені на вушко щось там казала стосовно мого чоловіка, це дуже сильно псує стосунки як з батьками, так і між чоловіком та дружиною
Чому лізу? Стосовно домашнього господарства прошу більш не робити так. Є певні моменти і допоки живут моєму будинку, то прошу звертати увагу
Без QR коду• 17 марта в 22:58
Ответ дляМетелики на душі
Детский сад у вас просто :)
Главное чтобы все выдержали !
Ну а що зробиш? Вони молоді, вирішили жити разом. Чи я маю виганяти? Нехай живуть. В нас дружня родина, метраж дозволяє. Півтори роки живуть , поки з,їжджати не планують. Відносини хороші. Є місце і усамітнитися, і посидіти поспілкуватися всі разом
СпайдерВумен• 17 марта в 23:28
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вот она меня называет доцент и иногда трескает по жопе. Я ей говорю «не надо». А она со мной разговаривает как с пятилеткой и спрашивает «а почему не нравится? Ну я же любя, вы же для меня дети». Меня это харит.
Тантрический кекс• 17 марта в 23:32
Ответ дляБез QR коду
От саме це й псує стосунки. Вам здається нічого такого критичного, але, повірте, це все псує оце ваше допоки в мене. Краще окремій сім´ї жити окремо
Без QR коду• 17 марта в 23:48
Ответ дляТантрический кекс
Не хочуть вони окремо жити і поки немає можливості фінансової. Вони мені жодним чином не мішають, навіть краще з ними, бо чоловік часто відсутній по службі. Тому всі люди різні і ваші установки що краще жити окремо, нехай залишаються вашими. Ми з дітьми якось самі вирішимо.
Покорительная• 18 марта в 01:03
Чужую рандомную девушку любить больше родного сына - не могу представить. Но и поддерживать сына, если он в корне не прав, не буду. Мой ребенок должен быть счастлив, но не должен при этом гадить другим.
Тантрический кекс• 18 марта в 09:10
Ответ дляБез QR коду
Але ви таки лізете. І звісно не хочуть, бо треба фінансово витрачатися, тому підлаштовуються, стримуються, мусять вислуховувати ваші зауваження і повчання,і це точно не на користь їхній сім´ї. Моя мама думала як ви, але ніхто окрім мене не знає, чого мені це вартувало
Без QR коду• 18 марта в 09:58
Ответ дляТантрический кекс
Ну, якщо б їм було погано, то невістка не називала би мене мамою напевне. І не казала би дякую, за поради та допомогу, бо батькам вона непотрібна нажаль давно, ще з 14 років. В них своє життя, в якому нема їй місця. І вона б не казала, що тільки тут, з нами, відчула що таке справжня родина, побачила нормальні відносини, отримує підтримку та розуміння.
Тому, сперечатися з вами не буду. Але якщо вам спільне проживання щось ’вартувало’, то не у всіх так відбувається. Просто зрозумійте, що іноді буває по іншому
Тантрический кекс• 18 марта в 11:44
Ответ дляБез QR коду
Це взагалі коінж називати чужу людиною мамою. Мале, недосвідчене з ваших же слів. Бідна дитина, рідним не потрібна, заміж вивчила, але й тут не можна дихнути без порад. Вона в залежному стані, що вона ще має робити. Радьте далі, дорадитеся, що свого часу підуть і онуків навіть бачити не будете
Без QR коду• 18 марта в 12:13
Ответ дляТантрический кекс
Давайте закінчимо розмову, ок? Якось обійдемося без ваших порад, я вам про це вже писала. В нас все буде добре. І в мене ,і в дітей. Мені немає часу займатися запевнянням чужої незнайомої людини в тому, що в нас гарні стосунки в сімї. А може заздрість??? Можете не відповідати, саме вона і є
Тантрический кекс• 18 марта в 12:25
Ответ дляБез QR коду
Я вам лише дала напрямок для роздумів, в ходячи з власного досвіду,аби ви не зруйнували молоду сім´ю і свої відносини з сином. Повірте, в залежному положенні всі будуть вам посміхатися і кивати головами на всі ваші ’слушні поради та зауваження’, але це точно не є нормальним по відношенню до вже дорослих людей і окремої сім´ї. Нема чому заздрити, коли дві окремі сім´ї змушені жити під одним дахом. Ваша невістка не відчуває себе дружиною, бо вона не є хозяйкою в домі, ваш син не відчуває себе чоловіком, бо він не несе повну відповідальність за власну сім´ю. Є у мене така сусідка, періодами дві їх доньки змушені були жити з батьками, через відсутність власного житла, сусіди допомагали з онуками, в усьому наче підтримували, потім пішла одна донька, да так, що заборонила синові приходити до бабусі з дідусем, і ось нещодавно пішла друга. В неї купа образ, вона досі не розуміє чому так сталося. А стається це тому, що окрема сім´я має жити окремо, без чиїхось порад і повчань.
Без QR коду• 18 марта в 12:34
Ответ дляТантрический кекс
Закінчиться війна, тоді переїдуть у власне житло. Воно є. Таке наше рішення, виходячі з обставин сьогодення. Я не збираюся їх все життя тримати на короткому повідку, та й ми самі з чоловіком хотіли би пожити для себе. Але, поки так і на це є певні причини. Поки вчаться та стають на ноги це непоганий варіант.
Метелики на душі• 18 марта в 22:52
Ответ дляСпайдерВумен
Вас это что ?
СпайдерВумен• 18 марта в 22:58
Ответ дляМетелики на душі
Вас это что ?
Ой. Не доцентом, а доцей.