Намакушка• Изменено вчера в 22:22

Київ. За яку ціну ви здаєте/знімаєте житло?

Квартиру маю на Лівому березі біля метро, тобо вийшов з метро і зразу будинок. Вікна на озеро. Квартира 1 кімнатна. Чиста,охайна, ніде не брудно. В кімнаті нова стінка,диван старенький (диван книжка). Він перетягнутий у свій час новою гобеленовою обивкою. Кухня старенька,але нова плита індукційна, холодильник, нова пралка(куплена в цьому році) нова праска,чайник. Квартира завжди з гарячою водою,бо маємо індив.котельню. Коли була срака на лівому,у нас було і опалення і гаряча вода,і зараз є. (за винятком 2 тижнів улітку).Квартиранти живуть рік. платять 10 тис. Про підвищення попередила ще восени,що буде 13 тис. Вони сказали ,що добре. Ще в минулому році подібні квартири біля метро здавали по 13-14 тис. Але я не піднімала. Зараз договір закінчується. І квартирант почав вимагати новий диван, кондиціонер,бойлер. Як нема кондиціонера,то вимагає вентилятор. Диван я погодилася знайти на олх,але не так швидко я можу знайти. Хочеться без плям,в нормальному стані. І це час. Я на роботі,помічників нема..Один диван знайшла, майже новий,без нарікань. Поки домовилась з вантажниками- вже його купили. Але квартирант почав вимагати новий диван.)))Бо він не хоче спати на б.у. Як я покупляю все нове,то квартиру я здаватиму за 15 тис мінімум. Я взвгалі не розумію,чому я маю купувати вентилятор..Як вам спекотно,то купуйте..Я сказала,що як вас щось не влаштовує- то я не тримаю,шукайте дешевше. Але ж ніхто не зїжджає. Ниють, що вони звикли,бо метро поруч,а тепер маршрутки стали по 20 грн- то не дуже наїздишся як десь далі знайдуть.. Ніякого кондиціонера і (30 тис) і нового дивана ( не поролонового на 6 міс типа КУб чи Гном) я купувати не збираюсь,бо це 60 тис грн як мінімум. Я одна,дитина вступає в цьому році,мені ніхто не піднімає ні зп, нічого, . Дивани двохспальні хороші стартують від 27 тис (не Гном,не Куб ). Але зараз привезти диван, спустити і винести старий теж коштує грошей. І ниють,спустіть хоч на 500 грн. Це 12500. Але давай новий диван і вентилятор..Комуналкк окремо,я плачу сама з тих грошей,які вони дають на комуналку окремо за платіжками.
Я ще раз повторила- не влаштовує,я не тримаю. Шукайте. Але вони прекрасно знають,що біля метро нема такої ціни. І не зїжджають.
Отже,чи маю я купувати вентилятор?І головне - за скільки ви здаєте квартиру свою чи знімаєте?
дякую за коментарі.
Р.с. Я в благочинність не граю і не збираюсь грати, обмежуючи себе. Я одна - на мені дитина підліток із вступом і старі батьки з пенсією в 4500 .грн
ОдинРазНадетое• вчера в 22:20
12 тис.грн + 1,5-2 тис.комуналка
автор Намакушка • вчера в 22:21
Ответ дляОдинРазНадетое
12 тис.грн + 1,5-2 тис.комуналка
Дякую,комуналка окремо,само собою.
А шо сталося?• вчера в 22:21
Здаю 2шку біля метро Шулявська за 12 000 грн.
Ремонт, меблі нові.
Живуть люди уже 3 роки.
І це я уже підняла.
Раніше за 10000 здавала її.
Чисто, охайно.
Думаю трохи підняти, але людей шкода.
Війна все-таки.
Love_Love_Love_• вчера в 22:24
Хоч вбийте мене, я сама здаю квари, але я не розумію як можна спати на старому покоцаному дивані. Можна не робити ремонт і всяке таке, але як можна давати людям старі вбиті дивани? Фу
На рахунок вентилятора- однозначно ви не повинні його купувати.
Я вже мовчу що спати взагалі потрібно на ліжку
автор Намакушка • вчера в 22:24
Ответ дляА шо сталося?
Ремонт, меблі нові.
Живуть люди уже 3 роки.
І це я уже підняла.
Раніше за 10000 здавала її.
Чисто, охайно.
Думаю трохи підняти, але людей шкода.
Війна все-таки.
дякую,н уможе ви не дуже в грошах як то кажуть нуждаєтесь..+- 2-3 тис погоди вам не роблять. у мене не так. я собі пальто зимове нове не можу купити,бо то мама з операцією,то батько з лікарнею....Ставлю ринкові ціни. .
тянитолкайка• вчера в 22:26
Здаю там же прямо біля метро, з газом і з видом на озеро за 8,5т. Ремонт косметичний, економ варіант. Живуть давно, буду піднімати до 10т. Нічого докупляти звісно не буду. Це не та ціна, щоб меблі або техніку міняти.
А навіщо їм бойлер, якщо котельня є?
Зроблено у 80-х• вчера в 22:26
Для квартиры возле метро и всеми базовыми потребностями (вода, отопление и тд) я бы подняла цену минимум до 12-13 тыс. На счет мебели - у нас квартиранты когда жили, то такие покупки обсуждались. Что мы могли / хотели обновить - они покупали сами в счет аренды, но за разумную цену. Если мы считали что новый диван еще не надо, то отказывались. Ну типа - можете купить за свой счет, будете съезжать то он как бы ваш. Но в наши планы сейчас не входит покупка. Хотя у нас квартиранты со своей мебелью частично были, так что не возникало таких вот проблем. Технику меняли, да. Но бюджетно и если реально была необходимость. К примеру кофемашину и тд я бы покупать не стала, новую стиралку если надо - купила. Вентилятор нужен им - пускай за свой счет покупают.
автор Намакушка • вчера в 22:26
Ответ дляLove_Love_Love_
диван перетягнутий,без жодної пляти,просто вузький.а їх двоє. але ж вони коли заселялися,то бачили.чомусь рік мовчали. На ліжко нема місця. 15 кв метів кімната.
ДваДваВісім• вчера в 22:31
Велика Васильківська, 2кім, 17 тис
просіть вже 40 тис, бо ви ж одна, з дитиною, старі батьки, диван вже як антикваріат можна пропонувати
задрали, ціну ніяк не складуть, у людей теж зарплати не ростуть з вашими апетитами

забула ще додати - і кондиціонер, і бойлер, і нормальна кухня, і ліжко, і диван - все є в квартирі, а тут вентилятор не можуть купити
власники хоч адекватні
Колупалочка• вчера в 22:27
Ви ж попереджали про підвищення ціни завчасно. Якщо не влаштовують умови, то що ж. Вони бачать, що ви ведетесь на їх вимоги, от і морочать голову.
Love_Love_Love_• вчера в 22:27
Ответ дляНамакушка
Але це ваші проблеми. Купіть просте не лороге ліжко і матрац, люди нормально спатимуть і вам по грошам не дорого вийде + на довго хватить, можна просто каркас купити, навіть б/у каркас і новий матрас
автор Намакушка • вчера в 22:27
Ответ длятянитолкайка
А навіщо їм бойлер, якщо котельня є?
щоб 2 тижні не гріти воду,бо невдобно
А шо сталося?• вчера в 22:29
Ответ дляНамакушка
Так, я нормально заробляю.
І підвищувати оренду планую.
Думаю до 13500-14000 підняти.
Я сама закордоном на оренді.
Дохуліон грошей на це йде((
Тому раніше думала, що 1500-2000 не сильно мене рятує, а тепер вирішила, що пора.
Тим паче, я уже і пралку нову купила, і бойлер новий.
Зроблено у 80-х• вчера в 22:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Это проблемы квартирантов. Они видели на что соглашались. Хорошие квартиры с кроватями, матрасами и евро ремонтами от 18 тыс. Нет денег - выбирай по бюджету. Никто не обязан делать ремонт который рано или поздно угробят, ради аренды в 10к месяц
тянитолкайка• вчера в 22:29
Ответ дляНамакушка
щоб 2 тижні не гріти воду,бо невдобно
Фігасе запроси за 13 тис.
Прям панство з тазіка не помиється 2 тижні.
З такими замашками хай знімають за 30+. Там буде все.
Love_Love_Love_• вчера в 22:29
Ответ дляНамакушка
Цікаво глянути на той диван.
Стандартна ширина дивану 160 см, а ті що вузькі то вони допотопні 20 років плюс їм.
Може бути ще 140 ширина але вони розкриваються лише вперед , явно не влізе у ваших 15 квадратів.
автор Намакушка • вчера в 22:31
Ответ дляДваДваВісім
Велика Васильківська, 2кім, 17 тис

власники хоч адекватні
ну ви ж чомусь не здаєте за 14-15 тис?
13чудоСВЕТА• вчера в 22:31
а где озеро возле метро на Левом?
автор Намакушка • вчера в 22:31
Ответ для13чудоСВЕТА
а где озеро возле метро на Левом?
Позняки +поруч парк.вікга і на озеро і на парк
13чудоСВЕТА• вчера в 22:31
Ответ дляНамакушка
Драгоманова?Так там цены от 12000 стартуют
Love_Love_Love_• вчера в 22:32
Ответ дляЗроблено у 80-х
А ви читали що я написала про ремонт?
автор Намакушка • вчера в 22:32
Ответ для13чудоСВЕТА
Драгоманова
Своего не предлагать• вчера в 22:32
Сдаю скромную однушку в Ирпене за 14500 и никто ничего не требует)
13чудоСВЕТА• вчера в 22:32
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви читали що я написала про ремонт?
сидите в своей омерике и не пиздите уже
Тану на сонці• вчера в 22:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво глянути на той диван.
120 диван книжка. У нас кровать 140 - вистачає, ще і дитинча періодично переповзає між нами спати
ДваДваВісім• вчера в 22:32
Ответ дляНамакушка
ну ви ж чомусь не здаєте за 14-15 тис?
можу свої 3 квартири здати, з видом на Дніпро, у Херсоні
13чудоСВЕТА• вчера в 22:32
Ответ дляСвоего не предлагать
нихохо себе цены в Ирпене
Love_Love_Love_• вчера в 22:33
Ответ дляТану на сонці
Ну диван книжка старого зразка, допотопна, зараз книжки 160
Я знаю що 140 вистачить на двох.
Міняйловна• вчера в 22:33
здаю паркомісце у наземному паркінгу за 4400, думаю підняти до 5, бо моя ціна найнижча, біля метро)
Зроблено у 80-х• вчера в 22:33
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви читали що я написала про ремонт?
И? Если людям что-то не нравится, то они на это не соглашаются. Какой есть диван - такой есть. У нас половина страны на таких спит, вы что думаете, каждый может себе позволить большую кровать с хорошим матрасом? Особенно в хрущах. Или сейчас у всех дома и квартиры от 150 квадратов?