Меряю от 0• сегодня в 12:10
Хелп,що робити з джинсами ?
Дівчата,купила малій в Zari джинси давно ,попрала,а місцями фарба тупо злізла(
Можливо якось їх пофарбувати ?
Нервогенератор• сегодня в 12:12
І шо? Хтось помер?
Що треба, купую на секонді, нічого проблемного - все бачиш.
Мандолина Бу• сегодня в 12:23
Суто теоритична моя думка: спробувати побарбувати можна, але бути готовим до того, що фарба на світлих ділянках може все одно виділятись... а це витрачені час/зусилля, гроші та нерви, якщо Вам доцільно, то щиро бажаю Вам удачного експеременту🌷
Доречі, попередній комент- чудова ідея!
Огірок та Помідорчик• сегодня в 12:52
Тут просто красить никто не умеет, поэтому и комменты такие)
Я красила одежду множество раз. Краситель стоит 25-50грн, красила в стиралке, хб красится на ура и равномерно. Быстро, просто, без заморочек. С машинкой потом ничего не происходит. Единственное - я потом стираю партию мужниных черных носков на всякий. Но обычно ничего не окрашивается потом.
Краска берется на хб отлично и держится тоже хорошо.
На будущее - джинсы стираются вывернутыми на изнанку.
Меряю от 0
• 11 минут назад
Ответ дляОгірок та Помідорчик
О,дякую
Меряю от 0
• 10 минут назад
Дівчата
Я і в секонді б купила ,але модель сама сіла на доньку ідеально
І їй сподобались,хотілося б якось спасти)