Сільський ансамбль• 18 марта в 15:05

Тут є жінки, чиї батьки вважали, що освіта і кар´єра не обов´язкова?

Саме для жінки. Мої батьки і родичі такої думки, але більше в оточенні таких людей не зустрічала
Працівниця року• 18 марта в 16:31
Да, у мамы была любимая пугалка на все случаи жизни, замуж не возьмут.
И мнение, что девочке родители ничего не должны, только вырастить и мужу передать из рук в руки, а все материальное должен дать муж.
автор Сільський ансамбль • 18 марта в 16:31
Ответ дляПрацівниця року
Все так само))
А як ваше життя в результаті склалося??
Мозговая пилочка• 18 марта в 16:32
Вышка нужна,но у нас такой подход к обучению в вузах, воды много практики мало,и часто ,после вуза человек не знает свою профессию.Бухгалтера,я редко когда встречаю сильных специалистов после вун,хотя за 5.5 лет можно было бы человека и обучить,но нет
Мона Лиза• 18 марта в 16:34
Ответ дляПрацівниця року
Теж так говорили про заміж, я настільки наслухалася, що на 4 курсі вискочила заміж за містянина, не хотілося вертатися додому, і шахтарі мною не цікавилися, бо я була не від світу сього, спершу клювали на зовнішність, а потім втікали)
Працівниця року• 18 марта в 16:38
Ответ дляСільський ансамбль
Все так само))
А як ваше життя в результаті склалося??
Работаю с 18 лет, замуж первый раз вышла в 20. Училась заочно. Однажды попробовала побыть домохозяйкой, после второго декрета, но надолго меня не хватило, вышла на работу, хоть муж и был этому не очень рад.
Помаранчова душа• 18 марта в 16:40
Ответ длязаварний look
В мене сусід кілька разів намагався. Останній раз в 2010 і напрямок вибрав більш розширено: папір, картон, скло, пластик...... То був останній раз, більше не намагався. Причому навіть вже всі, як здавалося йому, зв´язки були ’налагоджені’.
Ви хоч не про хтз пишете?
Ну якщо то були не ви, то можна не продовжувати розмовляти про сусіда :)
автор Сільський ансамбль • 18 марта в 16:40
Ответ дляПрацівниця року
Вашій мамі тато давав ’все матеріальне’?
Бо в мене в родині якийсь сюр, мені постійно казали, що освіта й робота жінці не потрібні, потрібен чоловік, зате мама все життя пахала за копійки... Тобто звучить це наче гарно, але по факту все погано.
заварний look• 18 марта в 16:42
Ответ дляПомаранчова душа
Та про кого завгодно можна розмовляти :). Але завжди вилазить приховане щось, бізнес батьків, батько директор, кум/брат/сват депутат тощо. А так сама, все сама.....
Мозговая пилочка• 18 марта в 16:43
Ответ длязаварний look
Как вы правы
Кили и Манджаро• 18 марта в 16:50
У меня есть показательный пример. Меня родители поддерживали в учебе, постоянно говорили что это моя обязанность #1. Я не готовила, особо не вникала в домашние дела. Закончила универ, стала делать карьеру в западных компаниях.
Сестра двоюродная, родители без во, зачем это образование надо. Закончила техникум, вышла замуж на ресторатора и уехала в Москву.
2022 год, он закрывает бизнес который не шел, продают квартиру в Москве и уезжают в Канаду. Он уже 2 года таксует, она на уборках. Я в Англии, работаю 3.5 года по специальности в местной компании, недавно купила дом. Вот и разница.
Помаранчова душа• 18 марта в 16:52
Ответ длязаварний look
Нікого в мене не було, все сама.
Мама звичайна вчителька зі школи.
Белая котичка• 18 марта в 17:04
Мої вважають освіту дуже важливою складовою життя.
А ось родичі чоловіка навпаки. Типу ’навіщо освіта, буде нігті пиляти’. Одна з причин, чому не спілкуюся з ними близько.
Працівниця року• 18 марта в 17:06
Ответ дляСільський ансамбль
Мама працювала, але заробляв і купував все для сім´ї тато. Мамина зарплатня не була вагомою у сімейному бюджеті.
Пищалка• 18 марта в 17:07
Ответ дляПомаранчова душа
Нікого в мене не було, все сама.
Мама звичайна вчителька зі школи.
Я щиро вами захоплююсь,яка ви розумниця.
Бринзолетта• 18 марта в 17:11
Ответ дляЗабула що?
Я рада, наверное, просто не ожидала такой реакции. Да и уехала из Украины получается раньше войны. Максимально с благодарностью. Просто странно как-то вышло. Сама она живет всю жизнь из позиции жить «за мужем» и после первого быстро нашла второго, а я сильная и независимая, даже поделиться не с кем🤣
Можливо вона це робить несвідомо, люди не ідеальні)
Молчавочка• 18 марта в 17:17
в мене протилежна ситуація
’нічого не дається легко. йди працюй хоч на касу магазин’
при чому я була гарна і точно могла б розраховувати, щоб за все платив чоловік
Летчица• 18 марта в 18:11
Не зустрічала таких людей. І мої батьки, і всі мої родичі і друзі протилежної думки. Вдячна своїм батькам, що дали мені освіту, допомогли стати на ноги, хоч їм було не просто в 90-х, я пізня дитина і тато інвалід Чорнобиля. Але завдяки своїй освіті, знанням, досвіду роботи я вижила з сином, коли залишилась вдовою в його 1,5 роки. А варіант вдало вийти заміж не завжди спрацьовує. У мене спрацював, але швидко закінчився
Кидстаффовка• 18 марта в 18:17
Мама была против во (конец 90г). Говорила, что все работают продавцами. Зачем тратить время и деньги. Пошла работать секретарем, поступила через 5 лет после окончания школы на заочное. Свое образование оплачивала сама.
Сейчас думаю, что может мама просто не хотела больше меня обеспечивать.
Ноу коммент• 18 марта в 19:03
Ответ дляЛялькодзьоб
мені навпаки - завжди внушали - тільки освіта, тільки робота, все сама, незалежність і т.д. може моя родина - феміністи?))
Дівчинка з таким підходом з великою імовірністю досить вдало вийде заміж - просто не згодиться на ’компроміс’
Ноу коммент• 18 марта в 19:07
Ответ дляДолькиКабана
Дивно, у часи розквіту СРСР освіта була доступною, як ніколи
Це міф, пані. Освіта завжди коштувала грошей. Особливо хороша освіта. Доступними були технікуми та ПТУ, це правда. А от вже нормаоь
Ноу коммент• 18 марта в 19:18
Ответ дляПомаранчова душа
Ну звісно, якщо хочеш працювати в наймі, то так.
Ой, давайте не будемо. Якби не знала, що таке ’бізнес в Україні’, то ще б може позаздрила. Маб батьківський - іди і працюй. Працюю в наймі і навіть голова не болить в бік ’бізнесів’. Може, звісно, колись захочу ст життя змусить, але допоки я і в наймах маю гарні гроші - ніякого бізнесу і близько не хочу, вибачте. Нафіг нормальній людині ото все?
Ноу коммент• 18 марта в 19:22
Ответ дляПомаранчова душа
Тому що школа є обовʼязковою
Чому б це? З 6 років але можна на городах допомагати чи інструменти подавати, нафіг та школа... За такою логікою
Помаранчова душа• 18 марта в 19:22
Ответ дляНоу коммент
Тому що в нації заробляєш скільки дадуть, а маючи власний бізнес, ця сума збільшена в кілька разів.
Ну краще ж отримувати не 40 тис, а 400тис ;)
Дадосвидания• 18 марта в 19:30
В целом родителям было безразлично и мое образование тоже. Но мама часто говорила, что хорошо бы в вузе подцепить богатого шейха.
С какой стати шейх поехал бы учиться в обычный областной вуз- хз.
Ноу коммент• 18 марта в 19:37
Ответ дляПомаранчова душа
Але в мене в наймі і гемору менше в тих же 10 разів...
Помаранчова душа• 18 марта в 19:38
Ответ дляНоу коммент
Так і в мене його не має, мені все в кайф. Ніколи не працювала в наймі звісно, бо отримувати одну зп і жити на неї місяць, це для мене занадто
Ноу коммент• 18 марта в 19:41
Ответ дляПомаранчова душа
Ну якщо зп 40 тисяч, то можливо. А про різницю між наймом і своїм, ще раз прошу, не розповідати мені ці анекдоти. Бо, на відміну від вас, я вкурсі обох варіантів. І так, у вас немає вибору, ви в наймі чи ще будете 40 тисяч мати. А я можу робити, що хочу. От і вся різниця.
Пукимончиг• 18 марта в 19:46
Ответ дляПомаранчова душа
Я і зараз так вважаю
В мене освіти вищої не має, бо я не бачила в ній сенсу, купа людей з 1-2 вищими працюють не по спеціальності, то який сенс вбивати на навчання 5 років?
Смысл в том, что вы получаете не работу, а образование))
Но вы и до не понимали, и после не поймете…
Ку-кусик• 18 марта в 20:13
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Смысл высшего образования не только в ’работать по специальности’, а в фундаментальной тренировке интеллекта: за годы учебы мозг приучается структурировать огромные массивы информации, выстраивать логические связи и критически отделять факты от шума. Это глубокая школа системного мышления, анализа и синтеза, которая позволяет человеку даже не по специальности быстрее осваивать новые сферы и эффективно решать нестандартные задачи. В итоге диплом подтверждает не просто наличие знаний, а высокий уровень интеллектуальной адаптивности. Хотя кому я рассказываю...
Браво!!!
Хата на мати• 18 марта в 21:25
Ні