лаМпочка• 18 марта в 12:46
Психіатр на дім кривий ріг
Може хтось знає чи є такі приватні психіатри, які можуть приїхати додому? Людина сама їхати не хоче.
Я не Тролль• 18 марта в 13:31
Якщо людина не хоче звертатися до лікаря, то як такого пацієнта діагностувати? Хоч вдома, хоч в закладі.
Я не Тролль• 18 марта в 13:32
Та і взагалі, за моїми спостереженнями, якщо вже оточуючі бачать, що людині потрібна допомога психіатра, то це вже той етап, коли час лягати на стаціонар.
лаМпочка
• 18 марта в 13:40
Ответ дляЯ не Тролль
Думаю, що якщо лікар прийде і хтось із родичів поряд буде, то вона не вижене того лікаря. А сама йти в лікарню не хоче.
Вона абсолютно все памʼятає, за собою слідкує, все як і було раніше тільки тепер розказує що до неї приходять співаки з Тік току через голограми ітд. Психоз здається.
Мені знається забирають в психлікарню, коли вже зовсім людина погана, агресивна
, не памʼятає де живе ітд. А зараз з війною так взагалі.
Я_и_моя_собака• 18 марта в 17:35
Ответ длялаМпочка
наркотики, скорее всего
лаМпочка
• 18 марта в 18:03
Ответ дляЯ_и_моя_собака
наркотики, скорее всего
Не не, це жінка 70 років.
Я не Тролль• 18 марта в 21:57
Ответ длялаМпочка
Зараз майже нікого не забирають, хіба що через суд. Але з такими симптомами людині дійсно потрібно на стаціонар. Щоб призначити коректне дозування препаратів, полегшити початковий період адаптації організму до ліків, прослідкувати за реакцією на препарати.
Так, дуже вас розумію, що людей з такими проблемами, тим більше людей, які пам´ятають про каральну психіатрію, майже неможливо схилити до стаціонару у пнд, але це було б найкращим рішенням.