Не против• сегодня в 13:24
Чого ви не усвідомлювали, поки не схудли?
Злюка-закусюка• сегодня в 13:25
Ответ дляКоко На Страже
Каждая печенька не стоит того))
Да, реально потрібно максимально уникать зайву вкусняшку
сою не люблю• сегодня в 13:27
Наскільки економляться кошти коли ти багато не їж)Гаманець став товстий
ТихоЯ• сегодня в 13:31
Їм на 1300 кал їм що хочу, можу зʼїсти одне тістечко, тоді після обіду тарілка творогу, усвідомила, що не так і хочеться багато їсти. Але намагаюсь харчуватись збалансованого. Яйце креветки овочі зернових хліб. Виявляється що можна багато чого їсти в цих межах. Вага йде, але повільно. Вже мінус 3 кг.
Хочу на Балі• сегодня в 13:32
Могу спокойно пройти быстрым шагом тыс 10 шагов, поднять 60 кг с ними же и присесть раз по 40.
Кумася• сегодня в 13:38
Ответ дляТихоЯ
А яка у вас зараз вага та зріст? І яку вагу хочете?
Мрію про космос• сегодня в 13:45
Я зараз в процесі схуднення. Веду харчовий щоденник, записую абсолютно все, що кладу до свого рота. Дуже здивована тим, скільки зайвих калорій я наїдала під час перекусів.
Мовчу, але хочу• сегодня в 13:46
Ответ дляМрію про космос
На скільки калорій в день їсте?
Мовчу, але хочу• сегодня в 13:48
Ответ дляМрію про космос
Я на 1500 , але вага стоїть. Або щось неправильно рахую. Мені треба 7 кг скинути. І ніяк.
Мрію про космос• сегодня в 13:52
Ответ дляМовчу, але хочу
У мене мета скинути 8 кг. Худну з Віктором Мандзяком «Наука та здоровий глузд». Мені зайшло.
До цього декілька разів худла на різних марафонах. Ефекту було 0.
Мовчу, але хочу• сегодня в 13:58
Ответ дляМрію про космос
дякую почитаю
ТихоЯ• сегодня в 14:01
Ответ дляКумася
Вага була 60, зріст 164, хочу 53. Скинула 3 кг поки що. Але не швидко. Головне що перестало хотітись постійно перекушувати, бо стала дивитись на якість їжі.
А шо сталося?• сегодня в 16:58
Что люди не станут больше любить за одну внешность, а кто-то даже может обозлиться. И что это не настолько важно для отношений (для здоровья да)