Ms. Скромность• 18 марта в 15:34
Тревога і серцебиття одразу після пробудження
Мені 61 рік маю аутоімунне захворювання, приймаю метипред 6мг. Почалося таке стресовий стан після пробудження, просинаюсь і відчуваю як стискання у грудях серцебиття, тривога , думки в голову лізуть. Це може бути вночі коли проснусь, і коли засинаю вдень теж. Потім не можу заспокоїтися довго. Спочатку сказали поприймати гідазепам, але я розумію що це не рішення проблеми пішла знову до лікаря він виписав якийсь антидепресант не розповів як пити, потім виявилося що його треба поступово і під прикриттям починати, в я випила і мені так погано стало прям паніка почалася. Потім прийшла до іншого , той каже якщо допомагає гідазепам приймайте його далі. Короче я в шоці.
Що вам назначали і що допомагало, якщо було таке, щоб я вже прийшла і спитала у лікаря чи можна мені це спробувати, щоб він виписав. Дякую.
Карусель-весель• 18 марта в 15:44
У вас панические атаки. Купите себе Мебикар 500.Он без рецепта проверенный препарат.Одна таблетка в сутки и всё пройдёт
Карусель-весель• 18 марта в 15:45
А вообще вы какие нибудь анализы сдавали,знаете свои показатели ?
Ms. Скромность
• 18 марта в 15:46
Ответ дляКарусель-весель
Так саме вдень такого немає , тільки одразу після пробудження , у вас було таке і мебікар допоміг? Бо я знаю що мебікар це саме денний транквілізатор.
Ms. Скромность
• 18 марта в 15:47
Ответ дляКарусель-весель
Звичайно здаю аналізи зараз треба лягати в лікарню з моїм аутоімунних захворюванням маю склеродермію і проблеми маю з ШКТ.
Карусель-весель• 18 марта в 15:48
Ответ дляMs. Скромность
Так пейте его днем он по накопительной.Анализы сдавали, сахар свой знаете, щитовидку проверяли?
Карусель-весель• 18 марта в 15:49
Ответ дляMs. Скромность
Может это побочные от ваших препаратов от основного заболевания ?
Карусель-весель• 18 марта в 15:51
Если у вас ШКТ, это же не весь ШКТ ,а конкретно какой-то орган или все?
Ms. Скромность
• 18 марта в 15:52
Ответ дляКарусель-весель
Так щітовидка ттг2.5 і гормони теж у референсі не пам´ятаю вже але нормальні були. Глюкоза не висока буває нижче 4 навідь. Думала ще може цукор падає, але це якщо вночі просинаюсь, але і вдень теж засну на пів години просинаюсь знов ця паніка. Глюкометр візьму у знайомих поміряю цукор ще у ці моменти може дійсно падає
Ms. Скромность
• 18 марта в 15:53
Ответ дляКарусель-весель
Може звичайно, але відмінити його не можна
Ms. Скромность
• 18 марта в 15:54
Ответ дляКарусель-весель
Так як маю захворювання аутоімунне в мене почався герб сильний і із за цього і постійного прийома іпп почалися проблеми і з кішківником і печінкою, є вздуття, є жировий гепатоз, поліпи у жовчному.
Карусель-весель• 18 марта в 15:55
Метипред (активное вещество — метилпреднизолон) является сильным гормональным препаратом (глюкокортикостероидом), который влияет практически на все системы организма. Риск и тяжесть побочных эффектов напрямую зависят от дозировки и длительности приёма
Вы принимаете гормоны, возможно причина вашего состояния в этом?
Ms. Скромность
• 18 марта в 15:58
Ответ дляЖинси на дитину
Это семейный назначал?
Гідазепам вже давно , так терапевт. А потім той психіатр сказав пийте раз допомагає , вважаю це звичайно не компетентно, лікарі звичайно чекають грошей яких я не маю.
Ms. Скромность
• 18 марта в 15:59
Ответ дляКарусель-весель
Так може , але що робити , я і без гормона не можу, бо антитіла високі , без гормона мій організм мене ж вбиває, і в такому стані теж я психологічно і фізично вже виснажена((
Ms. Скромность
• 18 марта в 16:00
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А что Ваш ревматолог говорит по этому поводу?
По цьому поводу нічого не сказав , він дивився ті аналізи що назначив бо є сильний вплив захворювання на судини, сказав треба судинні препарати капати
Жинси на дитину• 18 марта в 16:01
Ответ дляMs. Скромность
Так оно и ад не устраняют причину , просто гидазепам долго не рекомендуют пить, привыкание есть.
Я бы пошла опять к психиатру , потом еще и еще.)
Вобще я 8 месяцев пила ад и никакого прикрытия мне не назначали, потому что сразу зашёл нормально наверное.
Ms. Скромность
• 18 марта в 16:03
Ответ дляЖинси на дитину
Це добре значить вам підійшло лікування. Так я знаю що причину вже ніхто не знайде бо вже болячек купа і вік вже пристойний, тож хоч щоб могла дожити що мені дано більш меньш нормально і спокійно
Жинси на дитину• 18 марта в 16:04
Ответ дляMs. Скромность
Ну остаётся штурмовать психиатра, пусть делает новое назначение.)
Еще вопрос, вы свой ад пили в какое время. У меня приступы были по ночам и мне было велено на ночь пить целую таблетку, а утром половинку. Т.е на ночь побольше.
Оябунчик• 18 марта в 16:08
Антидепресанти, але їх починати треба поступово, і так само зходити з них, мій психіатр проти прикриття на початку, тому що треба бачити як на пацієнта діє антидепресант
Алина-1240• 18 марта в 16:11
Это не па, а симпатика чутку барахлит, при условии что тахикардия наджелудочковая. Вам же надо давление при вставании поднять в норме и пульс.
Оябунчик• 18 марта в 16:11
Ответ дляMs. Скромность
В мене було так само, ранок це був жах для мене, мене трусило, всередині наче все переворачувалося, я не могла нн лежати не сидіти, треба було вставати і бігти десь на вулицю, і тільки там мені трішки ставало легше, мене чоловік вигулював о 6й ранку, бо геть накривало
Карусель-весель• 18 марта в 16:12
Ответ дляАлина-1240
А давление какое в это время?
Алина-1240• 18 марта в 16:13
Ответ дляКарусель-весель
А давление какое в это время?
Лежа должно понизиться и понизить пульс, ночью диппинг, встала-должно подняться
Ms. Скромность
• 18 марта в 16:13
Ответ дляЖинси на дитину
Так прийдеться, у нас немає психіатра, звичайно проблематично до нього попасти і їхати у місто, але що робити. Ад тоді був на ранок але меня так погано було що я його пропила не довго. А гідазепам маю малє дозування пью коли ніяк не можу заспокоїтися і заснути знову, тобто не завжди а симптоматично приймаю. Хочу нормальне лікування. А який ви приймали це з групи серотонінових ?
Карусель-весель• 18 марта в 16:13
Может утром резко падает сахар, поэтому и трясёт?? Попробуйте в этом случае выпить сладкий чай
Алина-1240• 18 марта в 16:15
Ответ дляКарусель-весель
А давление какое в это время?
Короч печалька нон диппинг давления. А у авторицы все норм
Ms. Скромность
• 18 марта в 16:15
Ответ дляКарусель-весель
Та ось візьму глюкометр буду міряти може