Позитивна• сегодня в 00:08
Кішка почала шкандибати
Прийшла додому ввечері якась злякана, поїла. Я помітила, що вона шкутильгає. Взяла її на руки - вона почала плакати. Таке вражкння, що болить живіт теж. Чіпати його не дає, намагається втекти - хоча не може бігти як раніше дуже швидко. Що це може бути? В туалет сходила по маленькому. Завтра зранку поїду до ветеринара. Що робити сьогодні?
Позитивна
• сегодня в 00:18
Ответ дляЖдун с Нибиру
Можливо хтось вдарив... шукайте гарну клініку
Мені теж здається. Сподіваюся не потрапила під машину. Вона в принципі дуже ляклива - до людей та на дорогу не ходить. Може впала з висоти
Алина-1240• сегодня в 00:18
Ответ дляПозитивна
Везите сейчас
Позитивна
• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Не выпускайте на самовыгул. Люди разные, и не все хорошие
Це не варіант з моєю кішкою - вона кричатаме дико - хоча і кастрована. Вона взагалі то нікуди крім двору та пари сусідів не ходить, за сусідами - поле. Дорога є - але в на тупікова вулися і машин майже не буває
Алина-1240• сегодня в 00:20
Ответ дляПозитивна
От удара могут быть разрывы внутренних органов
Позитивна
• сегодня в 00:20
Ответ дляАлина-1240
Везите сейчас
Вона не дається, сховалася під диван. Залишу до завтра. Я її звідти зараз не дістану
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляПозитивна
Ловите
Позитивна
• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Ловите
Як? Вона під диваном. Це коли завтра їсти вилізе, то піймаю
Молчавочка• 2 часа назад
Может, прыгала откуда-то и лапу выбила - подвернула или еще что-то. Если ест, то хорошо.
Понаблюдайте за горшком. Когда падают с высоты, они почки могут повредить и кровь в моче бывает
Позитивна
• 2 часа назад
Ответ дляМолчавочка
Дякую, піду гляну. На ногу вона наступає, але шкутильгає і живіт не дає мацати
Молчавочка• 2 часа назад
Ответ дляПозитивна
Пусть выздоравливает коша. А завтра посмотрит вет. Вот выше дело говорят: таки узи бы, рентген сделать. Просто посмотреть - этого мало
Там-тарарам• 2 часа назад
Може бути, що завгодно. Вище правильно написали, потрібен рентген. І бажано хороший діагност, щоб не втратити час в разі якоїсь серйозної проблеми.
Каркуша Клара• 1 час назад
Интерсно, с человеком тоже так бы поступили-пусть ждет врача завтра.Если доживет, конечно.
Вы в отвтет за животное,которому нужет врач сейчас.