Капризуля• 19 марта в 14:06
Допоможіть порадою, як пофарбувати волосся щоб не було рудого відтінку
Обрала фарбу Oro Terapy 9.13 які потрібно додати коректори щоб не було рудого на волоссі , плюс багато сивого волосся . Після фарбування користуюся шампунем майстер люкс анті єлов.
Зараз реально кожна копійка золота, до майстра на превеликий жаль не маю змоги піти (((
Трейдер кріпти• 19 марта в 14:14
Ответ дляТочу ляси
3 вам дасть рижину
Спитайте в чат джипити , мені скоректував мою формулу і вийшло гарно
Просто красавица• 19 марта в 14:24
Фиолетовый микс тон нужно добавить. Вообще изучите информацию по окрашиванию, я сама первый раз красилась и стала золото рыжей, потом делала пенные бани и вернула свой русый
Завтра не пью• 19 марта в 14:25
Ну поперше беріть 9.1, 9.11 або 9.21. Бо .3 - це золотистий.
Бажано освітлити, а потім тонувати. Якщо ні, то то візьміть 8.1 на 6%, так будете темніше трохи, але прибʼє отой жовтий
Капризуля
• 19 марта в 14:34
Ответ дляТрейдер кріпти
Дякую спробую.
Капризуля
• 19 марта в 14:34
Ответ дляЗавтра не пью
Дуже вам вдячна 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Показушница• 19 марта в 15:14
Ответ дляЗавтра не пью
Я скількии 8 фарбуюсь, завжди буде рудий. І 8.1 теж
Але мені норм
Мир Мир Мир!• 19 марта в 16:31
Ответ дляЗавтра не пью
Щоб на тих ’одиниицях’ зелень не вилізла. Найкраще буде натуральний 9,0 + 9,21