ФрекенБок• 1 час назад
Обновки Сінсей
В селі відкрився магазин. Порадувала себе обновками!!!! Ціни низькі до відкриття, а навіть те, що без знижки по дуже приємних цінах.
Піжами по 399, труси 99, футболка 129, ще сорочку-футболку за 199 взяла, колоти молочні дуже гарні за 700, шопер величезний на пляж за 189, наволочки на декоративні подушки по 89, бамбукову полицю .
А чим ви себе порадували?
18 мнеУЖЕ• 1 час назад
Купую тематичний посуд,декор, свічки, взуття, одяг для роботи в саду, рушники брала і скриню для зберігання, подарункові пакети, прибамбаси для кота
ФрекенБок
• 1 час назад
Щиро раджу їх піжами, а якщо зі знижкою, то взагалі супер. Але, звісно бавовна, або віскоза.
Бабайко• 1 час назад
Поздравляю ! Я радуюсь старым вещам . Ношу кожаную куртку 15 лет и радуюсь что она выглядит в тренде и круто . Вот это я понимаю вложение в вещь !
Но ещё вот на днях купила 2 кофты , на военную тематику
ФрекенБок
• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я люблю їх банки для зберігання склянні з дерев´яними кришками, таці дерев´яні, посуд є цікавий.
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ дляБабайко
Я ходила туда , цены жуть у них
18 мнеУЖЕ• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Мені не подобаються. Брала 2 для доньки((
Околовита• 1 час назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Стерлася грань між селом і містом - тепер всі в Сінсей
Смішнючка• 1 час назад
Вітаю з обновками
.
Я теж люблю Сінсей. Джинси там класні можна знайти. Минулого року купила собі штук 6 різних. Всі 100% бавовна і довжина хороша. Я висока, для мене проблематично знайти щось нормальної довжини. Худі в них непогані ( треба дивитись склад). Білизна і шкарпетки норм. До речі, я часто ’пасусь’ у дитячому відділі. Я струнка, а зараз багато речей шиють оверсайз, то я собі беру футболки і в дівчачому, і в хлопчачому відділі. Під час знижок футболки купувала по 60 грн. Носяться добре, щільна бавовна, прання переносять чудово.
Моїй собаці постійно перепадають якісь іграшки з Сінсею. І декор там симпатичний.
. Я теж люблю Сінсей. Джинси там класні можна знайти. Минулого року купила собі штук 6 різних. Всі 100% бавовна і довжина хороша. Я висока, для мене проблематично знайти щось нормальної довжини. Худі в них непогані ( треба дивитись склад). Білизна і шкарпетки норм. До речі, я часто ’пасусь’ у дитячому відділі. Я струнка, а зараз багато речей шиють оверсайз, то я собі беру футболки і в дівчачому, і в хлопчачому відділі. Під час знижок футболки купувала по 60 грн. Носяться добре, щільна бавовна, прання переносять чудово.
Папобус• 1 час назад
Скажите, бюстик тонкий или на поролоне? И как с размером, соответствует их сетке?
Ку ка ку ка ку• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
У Вас очень шикарная квартира/дом как для села
Так село це вже давно не хата мазанка
Зараз в місті не кожен так живе, як деякі в селах
Хитрушка-чекушка• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Ох ці стереотипи(((
Б´ю байдики• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Я тоже обратила внимание на белый пол … я как раз сейчас шкребу швы и матюкаюсь 😂
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Пижамы их быстро кашлатятся, нужно смотреть качество, в основном там джинсы беру, всё остальное на сезон и вид уже как пару лет ношенный. Шорты такие брала осенью по распродаже по 100 грн!
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
А вы ещё круче живёте
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
А я кислородный порошок развела, вспенила ещё, разложила губкой по швам, оставила минут на 15-20, и губкой или щеткой смыла и всё блестит.
Папобус• 1 час назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Хлопковый трикотаж 100% хлопок никогда не кошлатится. Смотрите состав.
Б´ю байдики• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
А вы ещё круче живёте
Чем круче ? Белых швов больше ?
Господи , ну чем я думала , когда полы выбирала ?! 😰🙈🤪
Флюорография гуся• 1 час назад
Ответ дляОколовита
А Вас не дивує, що Сінсей в селі. Ніколи про таке не чула. Цікаво, село на скільки тисяч жителів?
Чи може автор селом передмістя Києва називає?
Б´ю байдики• 1 час назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А легко его вымыть потом ( сильно пениться ) ? У меня кошандра , не отравиться если я его плохо смою, а она ноги свои оближет ?
Папобус• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
ТаПрямТам• 1 час назад
Ответ дляФлюорография гуся
Саме в селах по всій Україні відкриваються магазини Сінсей
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
Да, легко, он не такой пенный как порошок, он безопасный, только берите чистый перкарбонат натрия а не ту фигню которую в магазинах продают под видом кислородного.