Бамбарбия! Кергуду.• 1 час назад

Якій лабораторії довіряєте і яку не радите?

Кров з молоком• 1 час назад
Дуже подобається що в діла є послуга- аналізи на дому
Помаранчова душа• 1 час назад
Довіряю тій, яка знаходиться поряд.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 1 час назад
Ответ дляКров з молоком
Теж про це думала
Там треба доплачувати медсестрі за прихід?
МадамОхмури• 1 час назад
Діла
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Теж про це думала
Там на сайті все разом замовляєте. Якщо хочете можу дати вам промокод
автор Бамбарбия! Кергуду. • 1 час назад
Ответ дляКров з молоком
Спс, дайте, будь ласка
Головний кошак• 1 час назад
Центролаб доверяю, а синево не рекомендую- гадость мне наделали при беременности.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 1 час назад
Ответ дляГоловний кошак
Яку
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Спс, дайте, будь ласка
Я ж дала
Головний кошак• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Яку
Результат на краснуху будто только заболела (оправили с больницы сдавать), я перенервничала очень сильно , не выпила прогестерон вечерний, побежала утром в другую лабораторию- оказалась ошибка, но у меня начался процесс выкидыша, это 8 недель было🥲
Думаю у них договорняк с врачом был чтоб на абортах врач зарабатывала.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 1 час назад
Ответ дляГоловний кошак
Жесть(
Вся в кредитах• 50 минут назад
Довіряю тій де разом з пунктом забору матеріалу є лабораторія і де стоїть величезний, потужний генератор.
На привозе• 42 минуты назад
Сінево не довіряю ,років 5+ тому налажали дуже і минулого року теж .Обіцяли повернути гроші за аналізи і злились .Більше не звернусь .Діла і Дніпролаб звертаюсь
АБВГДэшница• 16 минут назад
Дила мне нравится больше всех