Околовита• 19 марта в 19:29

Набряк обличчя у дівчинки підлітка

Доньці 14. Сьогодні зранку прокинулась з набряклим обличчям. Очі ,щоки.. Набряк досі є. Більше нічого не турбує. Від чого це може бути?
Меряю от 0• 19 марта в 19:29
Аллергия може.
Та_все_ок_будет• 19 марта в 19:29
Аденовирус
Пригаю-цибаю• 19 марта в 19:30
Ну вы даете. Да много от чего. Еда, косметика
Голова колгоспу• 19 марта в 19:30
пиво?
НеГолосую• 19 марта в 19:30
Щитовидна АІТ
Хитрушка-чекушка• 19 марта в 19:35
Отек Квинке. Бегом в больницу.
Бочка порохУ• 19 марта в 19:36
Ответ дляГолова колгоспу
пиво?
водка
Чупокабра• 19 марта в 19:50
Алергія, щось вкусило, нова алергена їжа, косметика.Проблеми з нирками чи серцева недостатність( не дай Боже).Варіантів безліч, чому ви з ранку і вже вечір і досі до сімейного не звернулися
автор Околовита • 19 марта в 19:51
Ответ дляЧупокабра
Дитина не алергик. Нової їжі не було. Косметики теж. Якщо проблема з нирками,повинні бути і інші симптоми? Ми зараз в селі у бабусі, тут навіть лікаря поруч немає
Чупокабра• 19 марта в 19:58
Ответ дляОколовита
Та не важливо, що дитина на алергик до 14- ти років.Може зараз все це виплило, на шерсть домашніх тварин, від подушок на пір´ї, на підлозі у бабусі коври тощо
Т.б. дитина в новому середовищі
опинилася в це вилізло
У мене підліток теж був не алергик, приїхав до бабусі, і там помідори цвіли жовтеньким, так опух на обличчі вперше в житті
Чемна панночка• 19 марта в 20:52
Ответ дляОколовита
Моя знакомая тоже была не алергик. А в один прекрасный день от привычной ежедневной ложки меда случился стремительный отек квинке, чуть не задохнулась. Хорошо, что ее муж был рядом и успел вызвать скорую. И скорая приехала быстро.
Сфоткайте и отошлите своему педиатру, спросите что делать.
Антигистаминное дали?