НаБалКоніХодять• 19 марта в 21:56
Отмена мед помощи для украинских пенсионеров
Есть пожилая родственница,которая проживает в Польше в доме помощи пожилым людям. Сегодня звонит расстроенная и говорит что ей поляки сказали теперь мед.обслуживание платное. Ну ей там делали осмотры периодически,окулист,стоматолог. То есть теперь с неё будут брать деньги за каждую консультацию у врача?кто сталкивался?
Чорнобаївка• 19 марта в 22:55
Ответ для66сезон666серия
Умереть там не дадут. А нашим пенсионерам не дают каждый месяц медикаменты от давления. Покупают за свой счёт. Ниче, вытягивают, живут.
Дают.
Доступні ліки» — це державна програма реімбурсації (відшкодування), яка дозволяє пацієнтам отримувати необхідні ліки проти хронічних хвороб безоплатно або з невеликою доплатою за е-рецептом від лікаря. Програма покриває серцево-судинні захворювання, діабет 2 типу, бронхіальну астму, розлади психіки та ін..
Головний кошак• 19 марта в 22:56
Ответ дляСладко-соленая
Ніхто з ВПО, і пенсіонери включно, не бомжує на вулицях і з голоду не помер.
Комусь дали кімнати в гуртожитку, комусь хати в селі. Так, держава могла б турбуватися про своїх громадян набагато краще, але мова про те, що хто хотів, той і лишився, а не побіг шукати де більше дадуть і м´якше сидіти
Чудове статистичне дослідження про якісь життя українських пенсіонерів ВПО
Дідова баба• 19 марта в 22:56
Ответ дляГоловний кошак
Це пʼять
Раніше їхали не патріоти , а залишалися патріоти .
А тепер Поділ пішов далі - адекватні - неадекватні
Ви ж тут брєд пишете як представниця адекватних ?
ну хоч комусь радісно. ( Ржущий смайлик.. знайомо.)
Головний кошак• 19 марта в 22:56
Ответ дляДідова баба
То ви з адекватних ?
Самохвалова• 19 марта в 22:58
Ответ дляСладко-соленая
Кому це в нас з пенсіонерів кімнати роздають? Ви мабуть теоретик.... Не дай вам Бог опинитися на місці пенсіонера,який втратив житло...
Сладко-соленая• 19 марта в 22:58
Ответ дляГоловний кошак
Але ця тема про те, що якість життя пенсіонера ВПО за кордоном не влаштовує.
Головний кошак• 19 марта в 22:59
Ответ дляСладко-соленая
Дякувати іншим країнам - вони турбуються значно краще ніж свої .
І підтримку пенсіонери мають кращу - і ця тема тому доказ
Цибулька зла• 19 марта в 22:59
Ответ дляСладко-соленая
Не хотят по другим причинам, которые вам понять не доступно. При этом, вы так легко расписываетесь за всех, приписывая всем свои мысли и причины. Вам так легче?
Много текста, сути ноль. Дальше обсуждать нечего.
Сладко-соленая• 19 марта в 23:00
Ответ дляСамохвалова
Якщо ви чогось не знаєте, то це не означає, що цього не існує. Тут деякі не знали як виявилось, що пенсіонерам дають безкоштовні ліки від тиску. Ну то поцікавтесь всіма питаннями які вас турбують, замість того щоб сперечатися на порадниці.
Або допоможіть комусь із пенсіонерів особисто, замість тут повітря трясти і переливати з пустого в порожнє
Головний кошак• 19 марта в 23:01
Ответ дляСладко-соленая
Якраз більшість чудово знає що дають українським пенсіонерам ВПО
Сладко-соленая• 19 марта в 23:01
Ответ дляГоловний кошак
У вас альтернативне розуміння прочитаного?
Та я знаю, що тут деяким заграничне і г**** величне.
Головний кошак• 19 марта в 23:03
Ответ дляСладко-соленая
Поки що у вас вражаюча ( ніт ) логіка .
Сидіть в незагранічному
Але не переконуйте що Україна краще дбає за пенсіонерів ВПО ніж інші країни
Сидіть в незагранічному
Самохвалова• 19 марта в 23:03
Ответ дляСладко-соленая
Ви стверджуєте, що ВСІ пенсіонери впо отримали прихисток. Можливо це ви чогось не знаєте а не я?
Сладко-соленая• 19 марта в 23:06
Ответ дляЦибулька зла
Вы очень точно описали свои тексты. Я и не собиралась с вами ничего обсуждать, вам что не напиши, вы с сёстрами по-разуму только и будете вопрошать ’мамо, а де море?’, и мчать на своём бронепоезде. Не считаю нужным в таких случаях тратить время более, чем потратила, как говорится- умному достаточно , а остальным - бесполезно .
Тоскующая• 19 марта в 23:06
Это только начало огромной трагедии.
За 4 года люди привыкли жить как люди, с социальной защитой. Но, увы, это была иллюзия стабильности. А когда отменят защиту, то никто не будет смотреть бежал ты из Тернополя или Бахмута, спакуют в автобусы и отвезут к границе. Очень жаль людей, которым действительно некуда возвращаться. Украина за 4 года не построила даже модульных городков для тех, кто уже и работать не может, и жилье потерял. Драма только начинается…
Головний кошак• 19 марта в 23:08
Ответ дляСладко-соленая
Перед тим як щось писати - перевірити чи пальці підключені до мозку
Головний кошак• 19 марта в 23:08
Ответ дляТоскующая
Это только начало огромной трагедии.
Побудували собі вілли прикоритні
буреЛОМКА• 19 марта в 23:11
Ответ дляЧорнобаївка
Дают.
От диабета джардинс 50% скидка , а это 500 грн. Так это только одно лекарство. При пенсии 5000 супер
Цибулька зла• 19 марта в 23:14
Ответ дляСладко-соленая
Похоже на хаотичный поток мыслей: сёстры, бронепоезд, море… К здравому смыслу это отношения не имеет.
Моя улюблена страшко• 19 марта в 23:18
Ответ дляДідова баба
А що тут відповіси.. з тих,котрі попереджували в 19 ,що буде огроменна Ж.., то ржали. Тепер ржучі,в загальній масі потікали за кордон - а адекватні мусять тут виживати,на оті копійки.. Пенсії 3-4 тис, в 19 на них ще якось можливо було прожити..,а тепер мраки, ’кінецьепохибідностіі’ давно пройшов.. люди -виживатить як зможуть,але не довго.бо на ліки-тупо не має фінансів.
Зараз лікуваться не йдуть не лише пенсіонери..,молоді люди 40-50 мруть,бо немає як на себе виділити кошти. не має з чого,після оплати продуктів і комунального.
Чудова країна чиїхось мрій.
Чи так і задумано??
Чудова країна чиїхось мрій.
Чи так і задумано??
Вы считаете, что это все задумали люди 60+?
Цибулька зла• 19 марта в 23:19
Ответ дляТоскующая
Это только начало огромной трагедии.
Думаю, что те, кто потерял жилье понимают, что возвращаться некуда, поэтому давно работают. У меня есть такие знакомые из Донбасса. А вот опять же пенсионеры, куда им возвращаться не понятно. И там остаться не смогут.
Чорнобаївка• 19 марта в 23:22
Ответ длябуреЛОМКА
Свекровь получает полностью бесплатно и от диабета, и сердечные. Названиями препаратов я не интересовалась
Муркошечка• 19 марта в 23:27
Ответ дляСладко-соленая
Выключите марафон , такое чувство что вы бредите
Дідова баба• 19 марта в 23:31
Ответ дляМоя улюблена страшко
я того часу їздила по країні,то кругом таке масове захоплення Володенькою...,що дивно робилося. -базари,електрички,лікарні--- все було зеленим..,(а це- найкращий зріз простого суспільства). А так, як пенсіонери у нас основні ті,хто йдуть на вибори. (ще радянська школа)..,то вони гарно приложились до цього результату.
--
а от ’задумано’ - то це не про них..., вони навіть не зрзуміли,як їх зробили.
і зараз не розуміють.
--
і зараз не розуміють.
И_В_офигительных_штанах• 20 марта в 00:04
как надоели єти попрошайки с протянутой рукой. Вот честно, плевать на них. А старуха, пусть едет в Украину и ходит по врачам, сейчас много бесплатно віаисівают.
ГейСюда• 20 марта в 00:21
Ответ длябуреЛОМКА
подскажите, вы брали уже джардинс со скидкой? Наша семейная говорит, что этот препарат не входит в Доступни лики.
Бутерброд з ікрою• 20 марта в 00:26
Ответ для66сезон666серия
И? Пусть бабуля возвращается, будет тут бесплатно из получать.
Ну вернется та бабуля, Вам лично легче станет?? Будет какието копейки социальніе получать, типа субсидии, Вам же меньше копеечек останется. Люди такие злые, что не замечаешь насколько глупые.
Бутерброд з ікрою• 20 марта в 00:27
Ответ дляSo_so
Не совсем понимаю Ваш комментарий. Нужно равнять на Украину?
Что тут непонятного? В Украине пенсионерам плохо, так нечего чтобы в европах кому-то из них было хорошо.
буреЛОМКА• 20 марта в 00:33
Ответ дляГейСюда
Нет еще. Муж принимает, но его вроде включили уже , эндокринолог сказала . Пока покупал по полной стоимости