Аноним НаВсеГда• 20 марта в 09:58
Чому люди з зайвою вагою думають, що вага спадкова?
«В нас в родину не було худих»
«в нас в родині всі і тілі»
«В нас в родині всі мали таку комплекцію»
І ніхто не думає про те, що вся родина, кілька поколінь родини просто переїдало, тому всі були такими.
З зайвою вагою, без фізичної античності, без нормального харчування. Культура харчування передається дітям, але зайва вага ні.
Я памʼятаю як пішла в гості до однокласниці і мама запросила нас повечеряти, я зʼїсти нічого не змогла бо все було жирне, полите жиром, навіть салат, який міг би бути здоровим був з майонезом. Я сиділа і їла хліб, запиваючи чаєм.
І в них в родині всі були повні, зараз і однокласниця така ж сама, а їй всього 42. :(
«в нас в родині всі і тілі»
Аноним НаВсеГда
• 21 марта в 22:53
Ответ дляТворческий типаж
Про що і мова, це проблема, велика проблема. А не ото ваше просто меньше їште
Так, менше їжте
Купа прикладів в темі, де люди доводили, що це можливо
Так, не це просто, але можливо
Творческий типаж• 21 марта в 23:12
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так, менше їжте
Так, не це просто, але можливо
До чого тут я? В мене нема зайвої ваги. Але світ не ділиться на біле і чорне, як у вас
Аноним НаВсеГда
• вчера в 07:04
Ответ дляТворческий типаж
Чому лише на чорне і біле?
Ви вважаєте, що всі люди з зайвою вагою хворі і тому мають зайву вагу?
Творческий типаж• вчера в 09:53
Ответ дляАноним НаВсеГда
Чому лише на чорне і біле?
От знову ця категоричність. А всі, хто хоче набрати вагу теж хворі?