Аноним НаВсеГда• 20 марта в 09:58
Чому люди з зайвою вагою думають, що вага спадкова?
«В нас в родину не було худих»
«в нас в родині всі і тілі»
«В нас в родині всі мали таку комплекцію»
І ніхто не думає про те, що вся родина, кілька поколінь родини просто переїдало, тому всі були такими.
З зайвою вагою, без фізичної античності, без нормального харчування. Культура харчування передається дітям, але зайва вага ні.
Я памʼятаю як пішла в гості до однокласниці і мама запросила нас повечеряти, я зʼїсти нічого не змогла бо все було жирне, полите жиром, навіть салат, який міг би бути здоровим був з майонезом. Я сиділа і їла хліб, запиваючи чаєм.
І в них в родині всі були повні, зараз і однокласниця така ж сама, а їй всього 42. :(
«в нас в родині всі і тілі»
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:12
Ответ для12 галюцинаций
Ну автор може бути з родини астеніків з швидким метаболізмом, їсти відрами і не поправлятися. А її подруга гіперстеніком з повільним метаболізмом та спадковим полікістозом, наприклад. І вона буде поправлятися від води. І автору буде дуже легко ’не розуміти’ та хейтити подругу.
Ні, я з родини де всі завжди були повні і лише моя мама зламала цю систему, тому що її найкраща подруга була ендокринологом.
Ми їли все, але їда була максимально здоровою.
Моя подруга яка виросла в родині товстунів в 36 років довела, що то не генетика, то спосіб життя. Зараз їй 45, тіло в неї зараз краще ніж тіло більшості 20-30 жінок.
Блондинка в Шоколаде• 20 марта в 10:12
бо простіше на все знайти відмазку. а не вирішувати проблему
Ждун с Нибиру• 20 марта в 10:13
Ответ дляНе будь КакСвета
ви не одна про це думаєте... В мене в родині всі жінки теж з зайвою, навіть цукровий діабет є в декого, але нічого в харчуванні і способі життя не змінюють. Я до 30р теж така була, далі пішла в спортзал, змінила харчування, і вже 10р живу новим здоровим життям з фігурою фітоняшки. Я просто змінила життя. Важко, але змінила, хоча дуже схильна до повноти. Біля торта постою - на ранок +1кг вже.
Тут ви нікого не переконаєте, бо більшість вважають саме так, як ви описали. Для мене то все лінь, слабка сила волі, виправдовування, АБО ж їх все задовольняє і вони не паряться з цього приводу.
Кожен з нас живе те життя, яке вважає за потрібне. Я не засуджую.
Навіть цукровий діабет? Нічого собі. А у нас в родині всі худі, і у всіх цукровий діабет (у бабусі, мами, тітки), я поки тримаюсь, але інсулінорезистентність є.
Багиня• 20 марта в 10:13
Ответ дляБезпринципова
И белое пальто у вас белее!
Тільки дуже замизгане
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:14
Ответ дляНе будь КакСвета
Дякую за відповідь. Ви зламали систему, бо зрозуміли, що та якість життя не для вас.
Я обожнюю такі історії і повністю погоджуюсь з тим, що це про силу волі, відношення до здоровʼя та вклад в своє майбутнє
Багиня• 20 марта в 10:14
Ответ дляКуратор дебошей
Склонность да, но не фактическая полнота. У меня тоже есть склонность к алкоголизму, алкоголичкой я не стала.
Еще не вечер, ещё не вечер, ещё светла дорога и ясны глаза....
Колдунья-вещунья• 20 марта в 10:16
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вага яка повʼязана саме з проблемами зі здоровʼям складає близько 10%
Чего вас так волнует чужой вес и что люди думают по этому поводу? Вы же скорее всего стройная и красивая?
Багиня• 20 марта в 10:16
Ответ для12 галюцинаций
И с широким Турецким седлом.
На минуточку.
Печенюшка• 20 марта в 10:17
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ні, мені все одно, але я не розумію як можна вважати, що вага передається генетично
Ви не зобов´язані всіх і вся розуміти якби
Я теж не розумію чому люди знищують інших і природу(( багато чого не розумію
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:17
Ответ дляВиниловая пластинка
Не согласна.
В роду моего мужа все худые. Жрут как кони. Муж булки ест килограммами. Свекровь салатики с майонезом не пропускала никогда. Все женщины модельной комплекции.
В моей семье все жуют салатики, куриную грудку и бегают в спортзал. Но после 40 прет вес и хоть ты тресни. У сестры в доме сладкого не бывает годами. Борьба за вес постоянная. И вот 40. Разнесло +15 кг… Меня после 40 тоже поперло. К 50 я плюнула и живу как есть.
Знаю я ці історії про рознесло в 40.
Коли люди постійно підідають, не рахують калорії і потім, та що я, яд стогоні майже нічого не їла. А те, що там перекуси тягнуть на 3-4т калорій, то то не враховується взагалі
Вага не зʼявляється сама по собі.
Проблеми з метаболізмом, ок, потрібно слвдкувати за харчуванням, додати силові вправи і щодня ходити мінімум 10т кроків.
Але ж цього ніхто не робить, бо це складно,
Вага не зʼявляється сама по собі.
Морковку дай• 20 марта в 10:17
Ответ дляАноним НаВсеГда
Бо так легше жити їм і не треба намагатися нічого змінювати.
Багиня• 20 марта в 10:18
Ответ дляНе будь КакСвета
Дивно і чому ж біля торта + 1 ?))))
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:18
Ответ дляОшеламиссимо
Вы узнаете как минимум, что есть худые люди от природы, которые фактически не могут набрать вес. Я выше приводила пример своего мужа - ест очень много, чтобы набрать вес и машинную массу - пьет много протеиновых коктейлей с высокой калорийностью. И есть я, которая полнеет от всего, которая живет с постоянными ограничениями и в стрессе из-за этого. То есть людям эктоморфам, которым стройная фигура дается без особых усилий очень сложно понять других людей, которые реально очень быстро бы растолстели при аналогичном образе жизни.
Всі можуть набрати вагу, всі, проблема в тому, скільки їм потрібно вживати калорій, щоб це зробити.
Печенюшка• 20 марта в 10:18
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я розумієте тих, хто їсть 3-4тис калорій і не товстіє?
Багиня• 20 марта в 10:19
Ответ дляВиниловая пластинка
Не согласна.
Молодчина, понимаю и поддерживаю.
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:20
Ответ дляДверной_Проем
Ви порівнюєте мʼяке з теплим. Моя тітка доволі висока, до 50 років була струнка і з типом фігури ближче до гітари. Її чоловік і вся їх родина ендоморфи. Їх дитина, моя двоюрідна сестра з народження точна копія своєї бабусі по батьку, вона завжди, з дитинства була пухляшом і потім, в дорослому віці щоб во на не робила, як не працювала в залі, якої б дієти не дотримувалась, вона ніколи не досягала ІМТ 22, для неї колосальне досягнення було 76 кг. І трохи розслабилась одразу під 100 кг. Вона у буквальному сенсі гладшає від повітря. Це і є гени, спадковість
Відсутність спорту, неправильне харчування, порушує гормональний фон.
Вийти з такого стану можна, але то дисципліна.
Якщо вона не взяла себе в руки в 20, то в 40 теж не візьме.
Щаслива Я• 20 марта в 10:21
Неправда. Моя сестра и мама с лишним весом, а я нет хотя ем даже больше их иногда. Это передается как и характер
Морковку дай• 20 марта в 10:21
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви- велика молодець. А то тут ’знавці генетики’ вже платно кончультації зібралися роздавати) Щоб позбавитися ’спадковості’- в першу чергу треба взяти відповідальність за своє тіло та здоров’я на себе.
Б´ю байдики• 20 марта в 10:22
Ответ дляАноним НаВсеГда
Генетика це не 100%!!!!
Це не вирок, це робота над собою.
І саме від харчування і фізичної активності і буде залежить те, як ти будеш виглядати.
Це не вирок, це робота над собою.
Конечно потому что много жрут. И детей с детства раскармливают как поросят.
В концлагерях толстых не было.
Но иногда это болезнь,гормональное
Знаю одну девушку,она болела,был сбой в организме,она была нормального веса,потом анорексия. Она ест достаточно,но не может поправиться вообще. Другая женщина тоже болеет, ест обычные порции. Но вес стоит.
В концлагерях толстых не было.
Но иногда это болезнь,гормональное
Ждун с Нибиру• 20 марта в 10:22
Ответ дляАноним НаВсеГда
Знаю я ці історії про рознесло в 40.
Вага не зʼявляється сама по собі.
10 тис кроків це ні про що, я стільки у вихідний по квартирі находжую.
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:23
Ответ дляЩаслива Я
:) тому що ваша сестра їсть більше вас.
+ метаболізм інший, але ні мама ні сестра цього не контролюють.
А навіщо, простіше ж просто змиритися з тим, що це генетика
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:23
Ответ дляМорковку дай
+++++++
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:24
Ответ дляЖдун с Нибиру
Про що.
На низькому пульсі жир топиться.
Морковку дай• 20 марта в 10:24
Ответ дляДверной_Проем
Але ж це скоріше виключення, правда? Мо мама була пухляшкою з підліткового віку і її тітка постійно казала ’У тебе мама повна, то широкі кістки, спадковіть, ти не зможеш бути худою, як би не намагалася’. Так мама і ходила, поки не змінила на це погляд. І- о диво, спадковість пропала! І зайвої ваги десятиліттями немає.
Аноним НаВсеГда
• 20 марта в 10:27
Ответ дляМорковку дай
Так само і в моєї мами було, всі її з дитинства внушаои, що така спадковість, ну подивись, всі такі!!!
Вона в школі важила майже 70, після народження першої дитини 90, потім просто взяла себе в руки. Я народилася і мама вже була з вагою 65.
Зараз їй 69 років, її вага 58 кг при рості 156.
Соня-сонятко• 20 марта в 10:27
ви знали що майонез менш калорійний за олію?
а так я згідна, коли йде мати центнер і з нею дитина 8-9 років під 70 кг, ну бляха
Гжегож Бженчишчикевич• 20 марта в 10:28
Мені взагалі пох хто що думає. Я була 45 і 70кг, рівень життя на це взагалі не впливає.
мегамоСГ• 20 марта в 10:30
Ответ дляАноним НаВсеГда
Знаю я ці історії про рознесло в 40.
Вага не зʼявляється сама по собі.
Согласна с Вашим постом на 100 процентов. Из историй, которые знаю, двое близнецов, худые, один женился на женщине полноватой, и со временем сам таким стал, их дети тоже с лишним весом. При чём там дочка уже вышла замуж за худого, и через 5 лет ее муж уже тоже с лишним весом стал. Второй до сих пор худой.
Из того, что часто вижу, заходит в кофейню неподалеку девушка, симпатичная, но 100+ кг, у нее ребенок когда младше был, была худая девочка, сейчас пошла в школу, вот они после школы заходят в кофейню, ребенок понятно голодный, она всегда и себе и ей берет хот дог, сандвичи, что то сладкое. Ребенок уже тоже поправляется на глазах, видно после этого дома уже ничего не ест. Ну зачем ..Пришли бы домой, нормально поели. Я сама сейчас начала набирать вес и вот такое мне бросается в глаза, что полные и в магазине берут мороженное, булки всякие. Я тоже переедать начала, поэтому виню только себя и то, что нет силы воли закрыть рот.