СКИБИДЫШь• Изменено вчера в 15:04

Обсудили уже родные? Мы пропали!

Министерство финансов опубликовало новый скандальный законопроект о повышении налогов, который требует принять Международный валютный фонд, поставив украинцев на грань предельной степени выживания.

В общем, перечислять не перечислить. Свод законов очень длинный. Кратко: налогами обложат абсолютно всё и троекратно поднимется коммуналка и прочее. Экономисты уже заявили, что это фактический выстрел в голову по всем украинцам, за исключением богатых
спальное место• вчера в 18:04
Ответ дляЦукрові вишні
У мужа отец инженер. Семье дали однушку, а после рождения второго ребенка поменяли на трешку.
Звісно..Сусід моїх батьків теж інженер. Молодій родині дали однушкк, потім трикімнатну, у них була машина, постійно їздили в різні санаторії... Забула сказати - тесть бо кВ директором Київського більшовика))) в так, звісно, всі інженери так жили))) розказуйте щек
Ухахайкина• вчера в 18:04
Ответ дляСнежнакомка

А як ваша бабуся з села отримала квартиру у місті? Вчителі в черзі при міській раді стояли за місцем роботи. Житло давали не всім, в лише тим, хто потребує покращення житлових умов (здається менше 6 кв.м на людину). Стояли вони в такій черзі дуже довго, довше, ніж на виробництві. Не менше 10 років. А вашій бабусі - раз, і дали житло ще перед початком роботи у місті ?
Військовим житло взагалі давали лише перед виходом на пенсію. Вони все життя по гарнізонам моталися. Ну це якщо дійсно військовий, в не кгб якесь.
там військовий був- льотчик.всі-партійні. біла кістка.
Говорю відверто• вчера в 18:04
Ответ дляНесемо світло разом
а кто вам дал право посылать кого-то куда-то?
только потому что на укрмове пишете и считаете себя выше?
Я сама дала собі право посилати тих, хто кличе сюди рузький мир. Хто думає про те, що можливо під рашкою нам жилося б краще. Якщо ви почнете про це писати, я і вас пошлю.
Несемо світло разом• вчера в 18:06
Ответ дляГоворю відверто
а я испугаюсь и убегу))
и да,посылать умеете только одна вы
такое позволяют себе рагули. это шоб вы знали.
спальное место• вчера в 18:06
Ответ дляСнежнакомка
А ви готові харчуватися ’подножним кормом’, як раніше називали? Без м´яса, риби, вершкового масла, зеленого горошку, ..., ? Без відпочинку? З 1 парою чобіт на 3-5 років,поки не розваляться? Із 1 пальто років на 5? Раніше людей дуже обмежували, ви ж не звикли так жити.
Плюс мільйон. Рівень хочуть як у ’клятих капіталістів’ чомусь)))
Говорю відверто• вчера в 18:08
Ответ дляНесемо світло разом
а я испугаюсь и убегу))
и да,посылать умеете только одна вы
Удалено администрацией...
Донька подруги• вчера в 18:10
Ответ дляспальное место
Ой, не гудіть. Враховуючи сплачені податки школи покритті золотом, а не шифером, а медсестра має віллу на багамах. Ні? То де гроші, панове? Якщо мамка має виробляти ’народне’ благо - дітей треба десь вчити і рабів треба трохи лічити, щоб зовсім уже здорові не дохли. То й усі вам ’блага’. Для людей... Не смішили б
У нас прекрасное качество услуг особенно если сравнивать
Несемо світло разом• вчера в 18:10
Ответ дляГоворю відверто
Удалено администрацией...
Не худа ні разу• вчера в 18:12
Ответ дляoksi-71
какую вы уйню пишите... На какую зарплату учителя она купила машину, если самые дешевые Жигули стоили от 5 тыс рублей.
Да, секр тоже купил в 72 году. Но работал в шахте и ездил зарабатвать на БАМ.
Во-первых они собирали. Во-вторых, то была первая машина в селе. Родители помогли и односельчане дали в долг. Да, очередь пришла так быстро, что бабушка не ожидала
Машина была Жигули. Даже я ее застала, синим цветом была
Ні грама• вчера в 18:11
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мне иногда кажется, что кто-то сверху на Западе, действительно одобрил уничтожение украинского населения всеми путями...
не кажется, так и есть
oksi-71• вчера в 18:12
Ответ дляНе худа ні разу
так вы и не пишите тогда, что простой учитель мог купить машину.
Говорю відверто• вчера в 18:15
Ответ дляНесемо світло разом
Удалено администрацией...
Ви так любите рашу, що ладні за неї горлянку гризти Чого ж ви тут сидите? Ждуниха?
Не худа ні разу• вчера в 18:15
Ответ дляoksi-71
Так и сейчас простые люди не купят машину. Понятно, что на нее нужно собирать. И я не писала, что простой учитель. Я написала, что у меня дед был военный летчик, основной доход был его, а машину купила бабушка, потому что по ее профессии льгота была. Если бы очередь к ним пришла так, как надо, без льготы, они бы в долг не брали. Они вдвоем собирали деньги, и вдвоем отдавали долги
Несемо світло разом• вчера в 18:31
Ответ дляГоворю відверто
а з чого ви вирішили що я люблю рашу?
ні,я не люблю рагулів.
це через них коїться безправ’я і знищення українців з середини країни.
це вони затикали рота таким як я своїми ’не начасі,ІПСО,наративи і т.д.’
вас теж якось обізвати?
якщо я ждуніха по-вашому, то ви- чортіха.
спальное место• вчера в 18:30
Ответ дляУхахайкина
Так сучасні ’партійні’ краще живуть, як на мене.
спальное место• вчера в 18:33
Ответ дляДонька подруги
З чим рівняти будемо? Ви писали, що ми платимо за ото все. Якби сплачені кошти йшли ´на школи і лікарні’, до них доріжки б мали бути викладені золотими зливками. А так то асфальт кришиться і стелі падають. То гроші де? Я маю з розумінням платити на чергову службову автівку і чиюсь коханку? Навіщо мені це,
Говорю відверто• вчера в 18:33
Ответ дляНесемо світло разом
а з чого ви вирішили що я люблю рашу?
ні,я не люблю рагулів.
вас теж якось обізвати?
Ви читали те повідомлення, за яке я послала його авторку?
Чи ви собі вирішили, що я ні з того ні з сього послала хорошу людину?
Маска-0b9f• вчера в 18:33
Не поняла автора.Налоги и коммуналка высокие?А вы что хотите сдаться?!Какой город согласны поменять на низкую коммуналку?!
Донька подруги• вчера в 18:34
Ответ дляспальное место
У нас школы и больницы вполне себе соответствуют оплаченному, сразу видно что вы в других странах не жили)
спальное место• вчера в 18:37
Ответ дляДонька подруги
Ні, не відповідають, вибачте. І при піднятті податків - відповідати не почнуть. У нас грошви - вагонами. Ще б тибрили менше... Тому розказувати про ’податки’ з рядового злидня при такому рівні корупції - нонсенс.
Несемо світло разом• вчера в 18:38
Ответ дляГоворю відверто
оно удалено.
щас не вспомню, потому что кроме скандала с вами еще кое чем занята.
дело не в содержании, а в вашем посылании.
Говорю відверто• вчера в 18:39
Ответ дляНесемо світло разом
оно удалено.
Як ви думаєте, чому воно видалене?
Несемо світло разом• вчера в 18:40
Ответ дляГоворю відверто
Як ви думаєте, чому воно видалене?
причин может быть множество.
меня банили даже за слово ’дура’.
Донька подруги• вчера в 18:41
Ответ дляспальное место
Отвечают, я же говорю, вам просто сравнить не с чем)()
Говорю відверто• вчера в 18:42
Ответ дляНесемо світло разом
причин может быть множество.
меня банили даже за слово ’дура’.
Ні, не через те. Автор повідомлення, написала, що можливо нам жилося б краще, якби раша нас окупувала.
Так жалісно написала. От я її і послала на рашу. Не варто було?
ЛижТолько• вчера в 18:43
Ответ дляБутерброд з ікрою
те що прочитала, дл пересічного продавц бу нічого страшного...до 2т евро на протязі року без налогу...
протягом
ЛижТолько• вчера в 18:44
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Им пофиг на людей. Когда-то народ возмущался десятине для церкви ,теперь отдаем четверть и тишина
половину
Несемо світло разом• вчера в 18:50
Ответ дляГоворю відверто
О!это серьезное заявление.
как оно дальше будет неизвестно,хоть бы не оказаться за колючей проволокой где-то в мордовии.
потому что наши территории нужны без людей.
скажу вам так: когда случился ГКЧП,то для нас уже строили лагеря и не в Крыму,а там ,где комары размером с картошку.
я работала с одной русской,она была замужем за нашим -так рассказывала мне кое-что.
Говорю відверто• вчера в 18:50
Ответ дляНесемо світло разом
О!это серьезное заявление.
Тобто, ви мене реабілітували і той посил був обгрунтований? Я вже не рагуль і не чортиха?
Несемо світло разом• вчера в 18:51
Ответ дляГоворю відверто
нє.прийміть мої вибачення.