Стервочка• вчера в 15:35
Якщо висить штраф і людина а розшуку. Як зняти цей штраф?
Не оновлював доки
Нічого не робив
Сидить вдома
Штраф йому в дії прийшов 8000 грн хоче оплатити щоб його зняли з розшуку.
Яка процедура?
Колись в дитинстві йому батьки зробили ліпову інвалідність, чорнобилець (по факту здоровий)
Хоче домовитись щоб підробили аналізи і лікар призначив йому інвалідність
І так про все розповідає ніби все просто робиться.. я дивуюсь
Хто
Нічого не робив
Сидить вдома
Яка процедура?
Хто
Кто крайний?• вчера в 16:03
Ответ дляХристя в тiстi
Надо будет платить. У коллеги ребенок с инвалидностью. Муж не оформил отсрочку, его мобилизовали и штраф заставили оплатить
сорі не вам)
Бесконечность-не предел• вчера в 16:02
Ответ дляСтервочка
Розкажіть хто в темі
Це щоб зняли з розшуку треба інвалідність
А яка процедура щоб її призначили?
Щоб зняли розшук - потрібно сплатити штраф
Бесконечность-не предел• вчера в 16:02
Ответ дляСтриптизерка
Якщо просто оплатить то через пару годин новий прийде
Не пишіть нісенітниць
Христя в тiстi• вчера в 16:02
Ответ дляКто крайний?
сорі не вам)
Не берут, но нужно с ними договориться, чтоб как только снимают розыск, то чтоб бронировали, пока новый штраф не прилетел
Кто крайний?• вчера в 16:03
Ответ дляХристя в тiстi
Ну тут може і так
Гореотума• вчера в 16:03
Ответ дляСтервочка
Розкажіть хто в темі
А яка процедура щоб її призначили?
за липову інвалідність просять по 20 тис у.о.
Гореотума• вчера в 16:04
Ответ дляМурзилка
Так, заплатит штраф, оновить дані і знімуть розшук.
і знову подадуть в розшук
Чудовий каламбур• вчера в 16:04
Ответ дляЧемна панночка
Платить штраф і бронюється. Або можливо і без штрафа якщо час пройшов.
Да но красноты не должно быть
Червона калина• вчера в 16:08
Ответ дляСтервочка
Розкажіть хто в темі
А яка процедура щоб її призначили?
він у вас недієздатний?
Христя в тiстi• вчера в 16:14
Ответ дляЧервона калина
він у вас недієздатний?
Мне прям интересно, что вас натолкнуло на эту мысль. Я тоже читаю эту тему и намека на недееспособность не было в теме автора и ее комментах
К тому же, был бы недееспособный, этой темы и не было бы
Червона калина• вчера в 16:15
Ответ дляХристя в тiстi
заділо, що жінки все виясняють
Христя в тiстi• вчера в 16:19
Ответ дляЧервона калина
заділо, що жінки все виясняють
А что в этом такого? У людей есть родные, за которых они переживают. В семье есть помощь, поддержка. Я тоже своему мужу помогала в этом вопросе, все узнавала. Потому что он работает, обеспечивает семью, причем хорошо обеспечивает. А отсрочка у него по его маме, она лицо с инвалидностью, по зрению. И чтоб оформить эту инвалидность, нужно было его маму записывать к врачам, возить на обследования, на анализы. Я не работаю, он на работе. Почему бы мне не помочь своему мужу?
Червона калина• вчера в 16:19
Ответ дляХристя в тiстi
добре, переубіділі
П´яна вишня• вчера в 16:21
Ответ дляГореотума
И это ещё нужно найти врачей, кто согласится на эту уголовку за деньги.
Щебетуха• вчера в 17:33
Сенс є платити штраф і знімати розшук, якщо є бронь на роботі
А так штраф знов прийде і знов розшук
І чистий резерв не означає що не заберуть в тцк
Там має бути або бронь, або відстрочка, або знятий з обліку
А так штраф знов прийде і знов розшук
Стервочка
• вчера в 17:45
Ответ дляКофр для ноги
Снять розыск, заплатив штраф и признав вину, легко. Через несколько дней/ недель прилетит новый, так как он не пойдёт в тцк обновлять данные (загремит сразу) и смысл тогда штрафа? Инвалидность липовую сейчас оформить это тысяч 15 уе и год по времени. Нуууу, шансов на сейчас у него мало.
Да ви що
Я думала що інвалідність це швидко робиться
Там пару тижнів і все
Ну це чоловік мені каже
Там пару тижнів і все
Ну це чоловік мені каже
Бесконечность-не предел• вчера в 18:04
Ответ дляМурзилка
Не одразу. Пару днів буде.
Може прийти і через 15 хв. якщо порушень декілька
Я тут с краю постою• вчера в 20:44
Ответ дляЧудовий каламбур
Через год человек уже не красный
Автоматично розшук не зникає і через рік, треба писати заяву в тцк щоб зняли або через суд, якщо тцк проігнорує
Да, я блондинка!• сегодня в 08:50
Ответ дляЧемна панночка
Нехай шукає роботи з бронью.
Маючи проблеми з обліковими документами?)
Спочатку хто його візьме, по друге хто дасть бронь?