Ух яка ж Я• сегодня в 18:20
Как смириться что я никогда не смогу купить квартиру в новой стране проживания?
Как вы это приняли?
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Важко бути в гармонії з собою в гуртожитку
або комуналці .
Але ваша філософія має місце
Автор в гуртожитку чи в комуналці? Може вона зараз в погрібі десь під Покровськом? Об´єктивно давайте оцінимо її дискомфорт і рівень страждань.
Лупаю цю скелю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Настільки , що грошові перекази на карти один одного можуть зацікавити податкову - настільки окремі держави , які снідають і сплять разом
А, ну в нас таке з переказами навіть без оцього поділу))
але оплата з його карти рахунку за мою кредитку - чомусь норм 😂💃
І подарувати майно дітям/батькам/чоловіку неможливо (точніше не має сенсу через дикі податки)
Але правда цікава штука у вас, дякую, дізналася щось нове
Бензопирен• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
Ви чарівна. Це де так,в приват банку? Монобанку?
В інших країнах інакші вимоги. Ніхто не дасть кредит на квартиру людині, у якої вся зарплата має йти на погашення кредиту потягом 15 років. Оплата по кредиту не може перевищувати відсотків 25-30 максимум. А ще плюс відсотки банка, дорога страховка...
Якраз закордоном умови для цього сприятливіші аніж в Україні
Відсотки менше
Більша зп
Відсотки менше
Більша зп
Сиренькая• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так і є. Тільки ви того ще не усвідомили. Я іноді дивлюсь історії заможних родин 18-19 сторіччя, їх родин, їх замків. Там меблі, картини і розкіш, яка розвалилася, згнила і вкрита пліснявою і обісцяна бомжами. Задумайтесь чого все це варто. Психіка таким штука яка вас примушує переживати через те, що неварто. Глобально, у вас є тільки зараз.
я такое подумала как вы пишите можно посоветовать автору реально найти старых людей семейную пару или одинокого человека который за уход и заботу оставит свое майно , купить сейчас нереально вы же не из шайки зеленского не воруете миллионные транжи , а 18 - 19 веке много было таких случаев действительно помните немые фильмы Вера Холодная была такая артистка немого кино , умерла молодой в 19 лет от пневмонии скиталась была нищей ленин преследовал их семью и убил ее мужа царского офицера и от них осталась дочь эта дочь везде была изгоем подросла и уехала в Турцию там она прислуживала турецкой богатой даме которая оставила ей все свое состояние по тем меркам очень богатое у нее родились 2 дочери получается этой Веры Холодной внучки они прожили долгую жизнь не скитались как их бабушка от гонений социализма очень интересно читать такие исторические случаи может автор задастся целью найти доброго старо человека без родственников и сбудется ее мечта иметь свое жилье в другой стране конечно не миллионера но с жильем реально найти но придется прислуживать и знать язык досконально
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор на оренді і ну явно її гнітить
Подивіться піраміду маслоу - щоб мати сили на філософію і тд , людина має закрити базові потреби - а це житло , а не дах над головою
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Автор на оренді і ну явно її гнітить
В неї є дах над головою. В неї вже закриті базові потреби. Подивіться піраміду Маслоу і спробуйте там знайти пункт, власне житло. Вона все що робить зараз, буде робити у власні квартирі. Прокидатись зранку, йти на роботу і створювати теми на порадниці.
Заздрість то погано• 1 час назад
Ответ дляБензопирен
Відсотки менше
Більша зп
Відсотки менше
Більша зп
А цены на жилье вы знаете?
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ дляСиренькая
Як варіант. Навіть в Україні такі історії бувають.
Играю у края• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
Зачем вам жилье в собственности? Потому что мама так сказала?
Почему самый высокий процент домовладельцев в Европе в Румынии, а самый низкий - в Швейцарии?
Бо дорого? Ох ці але мені анекдоти про ’кому воно треба те своє...’. Чомусь тільки люди, у яких його винаймають, не плачуться за той непотріб.
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
Тому що люди живуть іншими цінностями.
Играю у края• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
А не потому, что швейцарцы, немцы и голландцы просто умнее этих колхозных стереотипов типа «свое значит свое»?
У них корона не спадает жить в сьемном или в социальном (по факту, социальное тоже съемное, просто цену аренду платит муниципалитет)
Мені цікаво, здають його інопланетяни? Чи звідкіль де воно таке береться, щоб його орендувати?
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви живете в орендній квартирі ?
Реально якість ремонту і того ранку вам однакова у своїй квартирі і в орендній ?
І дах над головою - це що одразу хлів якийсь ?
Про право власності там ні слова , але якісне комфортне житло зазвичай своє - бо ремонтується за власним смаком та потребами
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ дляИграю у края
Швейцарія не бідна країна. Можна подивитись рівень доходу і рівень ВВП на душу населення
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Тому що люди живуть іншими цінностями.
У вас є нерухомість у власності ?
Бензопирен• 1 час назад
Ответ дляИграю у края
Емігранти накупили
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Ви живете в орендній квартирі ?
Це лише ваша думка. Якщо ви не маєте безпеки, здоров´я, до сраки ваші квартири і ремонти. Саме тому їх кидали і їхали світ за очі.
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
У вас є нерухомість у власності ?
Вам ще може ключі дати, показати де гроші лежать? Тема про душевні страждання через неможливість купити в Європі житло
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор там де є безпека
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ясно що
є
Саме власники житла люблять розказувати що мати житло необовʼязково але від нього не позбуваються.
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Автор там де є безпека
І? Що далі? Я вважаю в неї є вибір. Вона обирає найгірший варіант сьогодня. Завтра може бути інший, мабуть
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Ясно що
є
Ще раз, тема не про мене і навіть не про вас.
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Таки анекдот про тістечка та голод
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Таки анекдот про тістечка та голод
Ну якщо ви його сюди притягли за вуха, без будь яких аргументів, це ваша справа
Сиренькая• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
да вы правы даже в моем доме есть женщина унаследовала квартиру соседки смотрела за бабкой 5 лет 93 х летней нашла к ней подход .а сейчас нашла еще одну такую и то же самое иду сегодня она стоит на улице сама скоро будет нуждаться в уходе ей 75 лет сейчас . а прыткая оказалась ,только чего то ей это в пользу не очень пошло деньги у нее не держатся как пришли так и ушли там в этой квартире живет ее внучка с семьей с кучей долгов много детная семья и бабка опять нашла очередную подопечную у нее уже есть дарственная не сомневаюсь что скоро унаследует опять где она их находит и еще надо талант иметь так входить в доверие
Весняний Марафон• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Брачні договори , спадкоємці , просто попросили на вихід , бо співмешканка ніхто і звати її ніяк і тд
Нужен влюблённый иностранец без детей. Мой, как раз, такой)) но мне , собственно, не дом нужен, а муж.