Лика-прилипка• 20 марта в 20:18
Кто покупал в Сильпо сливочное масло по 99 грн 200 грамм производство
Франция,как оно по вкусу?
Майструю крила• 20 марта в 20:20
Купіть і спробуйте, воно ж не дороге.
Тут всі Білоцерківське нахвалювали , а мені не сподобалося
Святатабожа• 20 марта в 20:22
Ответ дляМайструю крила
Купіть і спробуйте, воно ж не дороге.
Підтримую,білоцерківське недобре. Наче не масло, а рослинні жири якісь.
Борщик• 20 марта в 20:26
Покажите какое? не вижу на сайте. Вообще иностранное масло оно вообще другое на вкус чем наше, нету сливочности
Лика-прилипка
• 20 марта в 20:27
Ответ дляБорщик
Если нет сливочности,то покупать не буду
Лика-прилипка
• 20 марта в 20:30
Ответ дляБорщик
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Борщик• 20 марта в 20:31
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Помню, давно его пробовала, вкус как и писала, вообще на наше не похоже. Можете ради интереса поробовать
Вумна вутка• 20 марта в 20:36
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Завтра Молокія 82 по 70 грн. Хороше масло
Запароленое одеяло• 20 марта в 20:40
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Для меня оно на вкус и по консистенции как спред Рама, хотя к составу претензий нет.
Соня-сонятко• 20 марта в 20:38
Ответ дляЛика-прилипка
В новусі на акції, по 69 непогане
Бутерброд и я• 20 марта в 20:41
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
На счет этого не подскажу, но французское слив.масло обожаю, очень вкусное.
Святатабожа• 20 марта в 20:43
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Автор, я у Франції постійно беру цю марку. Воно набагато краще за Президент.
Але є ’але’. На вашому фото упаковка геть не така. Загугліть Paysan Breton beurre, щоб подивитися як воно виглядає. Ось таке як у вас я знайшла на Мадагаскарі і десь в Азії. Тобто, або це окрема партія лише на експорт у нерозвинені країни, або палєво-палєво.
Оригінальне масло цієї марки смачне, але значно дорожче за Президент.
Лика-прилипка
• 20 марта в 20:44
Ответ дляСвятатабожа
Дякую!
Святатабожа• 20 марта в 20:56
Ответ дляЛика-прилипка
Дякую!
Будь ласка.
Сфотографувала для вас французьке. Поковиряла ножем, як на фото Сільпо. На мій погляд, в Сільпо не те масло. На фото воно у них якесь рихле. На колір мого не зважайте, мала не закрила пачку, воно завітрилося в холодильнику.
Планшетница• 20 марта в 21:07
Ответ дляСнідаю авокадо
Рошен найсмачніше
Мені Молокія і Яготинське. Рошен не сподобалось. Хоча, може ще від фабрики залежить.
Майструю крила• 20 марта в 21:23
Ответ дляСвятатабожа
нерозвинена тут точно не Україна
В нас теж є таке масло
А в сільпо просто інший вид масла цього ж виробника
В нас теж є таке масло
Майструю крила• 20 марта в 21:23
Ответ дляСнідаю авокадо
Рошен найсмачніше
Беру його завжди в випічку
Скоро_вчера• 20 марта в 21:32
Ответ дляФайна дівка
Тю...вы видели как бабки ногтики туда запускают и пробуют?)))
Що і в масло теж? Капець. Я тільки в яблуках бачила. Тепер біля яблук по 10 хв стою вибираю, бо фіг розбереш тріщина маленька чи знову якась фіфа ногтями давила
Святатабожа• 20 марта в 21:33
Ответ дляМайструю крила
нерозвинена тут точно не Україна
В нас теж є таке масло
Я сфотографувала масло цього виробника, фото є вище. Порівняйте з фото з Сільпо.
Це не те масло.
І так, для Австралії упаковка чомусь інша, хоча теж на експорт. Однакова упаковка для України,Мадагаскару і якоїсь азійської країни (не Японія і не Південна Корея). Подумайте чому. Напевно, де палєво проходить, туди і відправляють. А де контроль, туди оригінальна продукція йде.
Це не те масло.
Усміхайлик• 20 марта в 21:37
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Сегодня и завтра у них Молокия 82% 180гр на акции по 69,90.
Я набрала вечером
Майструю крила• 20 марта в 21:40
Ответ дляСвятатабожа
Це не те масло.
На моїх фото те ж масло, що і на ваших.
Воно теж продається в Україні
На фото автора масло іншої жирності і ваги, виробник однаковий
Воно теж продається в Україні
Файна дівка• 20 марта в 21:49
Ответ дляСкоро_вчера
Так) Масло бабонькі куштують
Святатабожа• 20 марта в 21:55
Ответ дляМайструю крила
На моїх фото те ж масло, що і на ваших.
Воно теж продається в Україні
Це в Україні ’масло’ різної жирності Масло це 82% жирності, на обох фото написано 82%. Вага ніяк не впливає на якості масла, чи не так? То чому так відрізняється структура одного і того ж самого масла, купленого в Україні і у Франції?
Вакцениро Вона• 20 марта в 22:04
Ответ дляСвятатабожа
Блин ,с чего вы взяли ,что масло это только 82%? И ниже жирности -это тоже масло !
Майструю крила• 20 марта в 22:07
Ответ дляСвятатабожа
Чим відрізняється?