175см55кг19лет (она)• 21 марта в 09:56
Противозачаточные таблетки, какие?
Какие принимаете? Было 2 задержки думала умру от паники, в одном тесте мерещилось уже, но сегодня начались месячные я счастлива , но такое уже не хочу. Секс регулярный даже очень, предохранение ППА +фарматекс/эротекс, ну такое себе короче
АяВсёЗнаю• 21 марта в 10:33
Про коллегу не будем обсуждать, не знаем что там. Варикоз малого таза скорее всего у вас и был. Не знаю как насчет малого таза, но на ногах противопоказание к приему. По второй вашей побочке так бывает, не подошел препарат, это не значит что он плохой, можно было поменять.
АяВсёЗнаю• 21 марта в 10:33
Ответ дляЧучало яблуні
Із того, що зі мною залишилося назавжди - тазовий варікоз.
А під час прийому ОК у мене був повний букет - відсутність лібідо, нудота, набряки, депресія і суїцідальні думки. Це все пройшло протягом місяця після закінчення прийому ОК.
А колега після ОК півроку ’запускала’ яєчники заново, бо сильно зменшилися. Зате під час прийому ОК у неї все було добре.
І вона перед призначенням ОК пройшла повне обстеження у лікаря, і я. Я взагалі кожні 3 місяці ходила на прийоми.
Це не цукерочки.
Є у мене ще одна подруга, яка у сумі ОК приймала майже 20 років. І у неї не було побочок ні тоді, ні зараз. І їй ОК підбирала та сама лікар, що не змогла підібрати мені.
Це не цукерочки.
Я на кок много лет, у меня с юности то кровотечение то нормц с постоянной мазней. Потом эндометриоз, было 2 полипа. Для меня кок это улучшение качества жизни. Как и для многих женщин.
Пффф 100%• 21 марта в 10:53
Ответ дляАяВсёЗнаю
Как вы задрали. Нет бляха, лучше постинор жрать и аборты делать.
Презервативи винайшли
Чучало яблуні• 21 марта в 10:59
Ответ дляАяВсёЗнаю
Варікозу у мене не було і у сім´ї його теж немає.
Лікар перепробувала на мені три препарати за два роки, не підійшов жоден.
Подрузі підійшов перший з рекомендованих.
Леді Душка• 21 марта в 11:05
Я приймала Джаз Плюс багато років, потім після других пологів в 35 років перейшла на Клайру. Оба препарати гарні, мені підійшли фактично одразу, лише перший місяць були кровомазання
Мені обидва рази призначала гінеколог
Леді Душка• 21 марта в 11:06
Ответ дляПффф 100%
Презервативи ідеально
Кому як, в мене від них чи то подразнення, чи то алергія. На наступний день як молочниця починалась. Я всі які є в аптеках та магазинах перепробувала
Леді Душка• 21 марта в 11:12
Ответ дляПффф 100%
Приймають, але це не відміняє побічних ефектів, в когось менш виражені, в когось серйозні проблеми
Я років 5-6 приймала Джаз Плюс та 8 років приймала Клайру - ніяких побічних ефектів, навпаки безліч переваг
Леді Душка• 21 марта в 11:15
Ответ дляАяВсёЗнаю
Варикозне розширення на ногах не є протипоказом, мені це навіть судинний хірург сказав
всемВсёИмного• 21 марта в 11:41
Когда-то гинеколог назначала логест, пила около двух лет, подходил, без побочек