Весняний Марафон• вчера в 15:41
Сусід бункер копає, бетонує. Каже, третя світова вже є і від ядерки якщо що
сховатись.Невелике приміщення,глубоке.Купу землі мені привіз..І це ми живемо 700км від фронту і в селі,де тиша і спокій.Буде запасатися продуктами та іншим.Каже,тактична ядерна будет сто відсотків
АгатаХристя• вчера в 15:48
Ответ дляВесняний Марафон
Глубоко копає,ходила дивиться.Невеличкий бункер,але глубокий
Ви тільки вчора писали як в дєрєвню переселились, ведмеді втікають від ломання дров у лісі, а сьогодеі вже в погріб перебираєтесь? А як же впша свєкла, яка заколрстлась і корова- несучка? У вас качки саме молоко давати почали, надої впадуть
Добро с Кулаками• вчера в 15:48
Ответ дляАгатаХристя
Доя чого ваш гівновкид?
Та хватит видеть зраду везде. Тема на потрепаться. Тем более мысли подобные в то или иное время у каждого возникают.
Ковбой Хагис• вчера в 15:49
Ответ дляВесняний Марафон
В мене погріб є.Сяк такий,тільки двері заклеїти,бо щілі
Гданськ. частний сектор.. поляк купив будинок і в підвалі робить укриття...,спочатку машинами вивозив землю,зараз навпаки-цемент.
а ви смійтесь..
Весняний Марафон
• вчера в 15:49
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну з нього в селі ніхто не сміється.
АгатаХристя• вчера в 15:49
Ответ дляДобро с Кулаками
Ця авториця вчлра звизділа, як урожаї косить в селі, як дрова рубає у лісі, що аж ведмеді тікають, ремонт зробила в ізбушкє, а сьогтдні вже ядерку в сараї з коровами вона пер4чикувати буде
Кукусики• вчера в 15:49
Ответ дляВесняний Марафон
Лифт есть?)
Весняний Марафон
• вчера в 15:50
Ответ дляКовбой Хагис
а ви смійтесь..
Мда...поляки перелякані.Багато купили в Іспанії житла .
Вкаблучках• вчера в 15:52
Ответ дляВесняний Марафон
Ну з нього в селі ніхто не сміється.
Бо в селі в свій час не було вчителя фізики) Тому так. Дурний спить, дурне сниться.
Лиса Патрикевна• вчера в 15:50
А зачем в Украину то кидать ядерку? Смысл? А если не в Украину, то зачем бункер? Чернобыль когда взорвался люди в Киеве жили как обычно. Хотя это было не так далеко
Весняний Марафон
• вчера в 15:50
Ответ дляАгатаХристя
щО ВИ ВЕРЗЕТЕ,гОСПОДИ
АгатаХристя• вчера в 15:50
Ответ дляВесняний Марафон
І чим він накриє той бункер
Так ви дров принесет4, яких вчора у лісі накрали.Навозу від свиней, зробите настил такий. В селі все шарове, ви ж вчора тут розпинались
Кукусики• вчера в 15:50
Ответ дляВесняний Марафон
Але,читаючи новини,і я задумалась.Спасіння утопаючих справа рук самих утопаючих
Да, нужно копать. Нужно хоть чем-то быть занятым, чтобы не страдать фигнёй. Пусть копает. Так вреда меньше. И вы копайте.
Цвірінь• вчера в 15:51
Ответ дляТелефон Рубика
Так погреба завалит и все. Страшная смерть
Чого раптом його має завалити?
Весняний Марафон
• вчера в 15:51
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну,а як підуть кислотні дощі до нас чи там не можна буде дихати повітрям деякий час.Не знаю
Кукусики• вчера в 15:52
Ответ дляВесняний Марафон
А сосед чем будет дышать?
АгатаХристя• вчера в 15:52
Ответ дляВесняний Марафон
Но в мене погріб холодний...
Так натопите дровами. Овечок поскубете, у вас там ціла ферма в дєрєвнє. А ще на шпагат сідати будете, вчора рекламували так активно апарат. Грітися будете шпагатірувати
Телефон Рубика• вчера в 15:52
Ответ дляЦвірінь
Чого раптом його має завалити?
А что с погребами по вашему происходит при взрыве?
Кукусики• вчера в 15:52
Ответ дляВесняний Марафон
АЛЕ ЩОСЬ Я ЗАДУМАЛАСЬ
Да-да, все правильно. Можно уже начинать копать. Оттуда и до ужина.
Весняний Марафон
• вчера в 15:52
Ответ дляАгатаХристя
мЕНЕ ВЧОРА НЕ БУЛО НА ФОРУМІ.лІКУЙТЕСЬ
Цвірінь• вчера в 15:53
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Без кислорода, не знаю, не уверена.
Він може встановити систему фільтрації повітря, а через три дні все впаде попілом.
АгатаХристя• вчера в 15:53
Ответ дляВесняний Марафон
АЛЕ ЩОСЬ Я ЗАДУМАЛАСЬ
Авторице, в ліс тікайте, туде куди ваші ведмеді, які злякались, як ви дрова пиляли вчора
Весняний Марафон
• вчера в 15:53
Ответ дляТелефон Рубика
Які взриви.Він хоче переседіти погане повітря
Цвірінь• вчера в 15:53
Ответ дляДобро с Кулаками
Нужен противогаз, костюм защитный.
В погрібі ні.
Кукусики• вчера в 15:53
Ответ дляВесняний Марафон
Долго будет сидеть?
Весняний Марафон
• вчера в 15:53
Ответ дляАгатаХристя
Які медведі
Телефон Рубика• вчера в 15:53
Ответ дляВесняний Марафон
Сколько сидеть будет! Год или два?
Цвірінь• вчера в 15:53
Ответ дляТелефон Рубика
Нічого, якщо він не в епіцентрі.
АгатаХристя• вчера в 15:54
Ответ дляВесняний Марафон
Які медведі
Ви ж вчора хвалились, що так дрова тирите у лісі, що ведмеді втікають