Весняний Марафон• сегодня в 15:41

Сусід бункер копає, бетонує. Каже, третя світова вже є і від ядерки якщо що

сховатись.Невелике приміщення,глубоке.Купу землі мені привіз..І це ми живемо 700км від фронту і в селі,де тиша і спокій.Буде запасатися продуктами та іншим.Каже,тактична ядерна будет сто відсотків
автор Весняний Марафон • сегодня в 15:54
В мене в погребі душ 10 може спокійно жити,аби інтернет!)
Телефон Рубика• сегодня в 15:54
Ответ дляЦвірінь
Нічого, якщо він не в епіцентрі.
Если не в эпицентре, то нафиг он? Чтоб заболеть пневмонией сидя в холоде?
Цвірінь• сегодня в 15:55
Ответ дляТелефон Рубика
Можна опалення зробити, це не проблема.
Цвірінь• сегодня в 15:59
Раджу кого цікавить тема почитати розповідь того хто вижив в Хіросімі. В епіцентрі вибуху. Зараз не згадаю ім´я, історія цікава. Ніяких рік два в погрібі непотрібно сидіти, все відбувається значно швидше.
автор Весняний Марафон • сегодня в 15:58
Ответ дляТелефон Рубика
От і я про це.Там холодно.
Треба подивитися як облаштувати погріб на всяк випадок.Ондо люди вже бункери риють
Телефон Рубика• сегодня в 15:58
Ответ дляЦвірінь
Можна опалення зробити, це не проблема.
И? Ядеркой все взорвали вокруг. Сколько сможет обогрев работать? А воздух где возьмёт?
автор Весняний Марафон • сегодня в 15:59
І ніхто з них не сміється
Цвірінь• сегодня в 16:01
Ответ дляТелефон Рубика
Ви ніколи не цікавились радіусом вибуху і наслідками? Поцікавтесь, в інтернеті є доступ. Від Хіросіми і Нагасакі весь світ не вимер.
автор Весняний Марафон • сегодня в 16:00
Ответ дляТелефон Рубика
Пишуть,що тактичною бити будуть.Не тільки в нас,а може і не в нас ,але повітря,дощі кислотні
Ответ дляЦвірінь
Президент Сербії каже,що тактичним ТЯО
Телефон Рубика• сегодня в 16:01
Ответ дляЦвірінь
Ну и в погребах не сидел
автор Весняний Марафон • сегодня в 16:01
Ми знаходимось недалеко від Білорусі по повітрю і росії,і недалеко ми від Європи
Цвірінь• сегодня в 16:01
Ответ дляВесняний Марафон
Президент Сербії каже,що тактичним ТЯО
Я вважаю що він пизд...ть
автор Весняний Марафон • сегодня в 16:02
росія і Європа однозначно буде під тяо,а повітря до нас може
Цвірінь• сегодня в 16:02
Ответ дляТелефон Рубика
Ну и в погребах не сидел
Хто не сидів?
Ответ дляЦвірінь
Я вважаю що він пизд...ть
Він друг пуйла
Цвірінь• сегодня в 16:02
Ответ дляВесняний Марафон
Він друг пуйла
Два піздо....ла
Цвірінь• сегодня в 16:06
Загинуть ті, хто будуть в епіцентрі. Всі інші постраждають залежно від потужності бомби. Не приведи Бог. Радіус залежить від потужності. Наслідки будуть для екосистеми але світ не вимре. В них інші цілі. Коли вони вже виздихають тварі....старі маразматики з манією величі.
автор Весняний Марафон • сегодня в 16:09
Ответ дляЦвірінь
Розкажіть скільки той радіус дії
автор Весняний Марафон • сегодня в 16:10
Навіть якщо далеко від нас ,все равно підстрахуватись
Цвірінь• сегодня в 16:12
Ответ дляВесняний Марафон
Розкажіть скільки той радіус дії
Все в доступі автор. Я ще колись дивилась документальне кіно. Там в подробицях все описують. Ви знайдете, якщо є бажання..Я ці подробиці не запам´ятовувала, не конспектувала. Різні бомби, різні наслідки.
Цвірінь• сегодня в 16:14
Ответ дляВесняний Марафон
Воно може впасти дощами, якщо вітром занесе. Як після чорнобиля понесло хмари.
ЗавЛабСнаб• сегодня в 16:19
То люди з тривожним розладом.
ПАЦАНКА О• сегодня в 16:27
Ответ дляВкаблучках
А далі? Пересидіти, щоб що?)
что бы жить
Губки-уточкой• сегодня в 16:28
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Без вентиляции, системы отопления и водоснабжения, канализации это не бункер а хороший подвал.
И в любом случае нужно будет потом выходить на верх
Ну не сможет он там долго находиться

Так что те все бункеры до одного места
Лиса Патрикевна• сегодня в 16:29
Ответ дляВесняний Марафон
Ну,а як підуть кислотні дощі до нас чи там не можна буде дихати повітрям деякий час.Не знаю
Ну после Чернобыля тоже были кислотные дожди, никто вроде в убежищах не сидел
Цвірінь• сегодня в 16:35
Ответ дляГубки-уточкой
Ну не сможет он там долго находиться

Так что те все бункеры до одного места
Вийдуть але в епіцентрі, це може врятувати життя. Все інше згорить у вогні. Довго і не треба через три дні після тактичного удару вже можна виходити на поверхню. Рештки не залишаються в повітрі, вони падають.
Губки-уточкой• сегодня в 16:35
Ответ дляЦвірінь
Можно, но последствия для здоровья в любом случае будут и долгосрочные в том числе
Цвірінь• сегодня в 16:37
Ответ дляГубки-уточкой
Так будуть але різні. як після Чорнобиля. Променева хвороба. Далі онко також.