тянитолкайка• 21 марта в 20:00
Суми. Що далі?
Власне до питання і додати нема чого. Мене цікавить два питання:
1. Це невідворотньо і місто стане черговою фортецею? Чи є варіант що відчепляться? Я розумію що Суми їм нафіг не здалися, захоплювати їх вони не збирають, збираються знищувати
2. Якщо відповідь на перше питання так, то скільки ще є часу до моменту, коли життя в місті стане нестерпним?
Хто що думає?
Тектологиня 80lv• 21 марта в 20:52
Ответ дляБез образів
Что и що?Вы считаете,это равнозначно?И 2 фронта,и ес,и НАТО,и оружие?Кто стал на защиту с первого дня?ТРО,необученные простые люди, можно считать безоружные.Как-то совсем несравнимые вещи.
Про війну в Україні теж так писали, та що писали, президент особисто говорив
Байрактара• 21 марта в 20:54
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...
Байрактара• 21 марта в 20:55
Ответ дляБез образів
Да разве это можно назвать приспособлением?Задолбало в доску,бесконечные тревоги,летит,никакой толком ни жизни,ни школы,сегодня вообще жесть с утра с этим светом,отоплением,транспортом.
Но перемоги мы хотим, ни слова о мире
Главное - всех москаляк на гилляку перевешать. Чужими руками обязательно.
Банан-барабан• 21 марта в 20:56
По старой доброй традиции, обсуждение плавно переросло в трэш-ток, ничего не меняется.
Наполеон Бонапарт• 21 марта в 20:57
Руские захватывают приграничные села в Сумской области, чтобы создать 20-километровую серую зону
Скорая помощь• 21 марта в 20:57
Ответ дляСиджу тихенько
А украинцы не планируют? Наши рабы молчат.
На когда вы митинг организовали?
СКИБИДЫШь• 21 марта в 21:00
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так і Чернігів, і Полтава, і Запоріжжя, і Одещина. Насправді це жах і дуже страшно опинитись на їх місці, бо як показав час, люди залишаються сам на сам зі своїми проблемами.
Ви не в Україні?)
бЭйбА• 21 марта в 21:04
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А Полтава до чого в цей список попала.
Що ця синя тітка значить? В Полтаві в порівнянні з нами тиша та благодать, в нас наприклад теж 25-30 км до русні, як і в Сумах, але мого міста в цьому списку нема, а є спокійна Полтава. Дивина.
СКИБИДЫШь• 21 марта в 21:04
Ответ длябЭйбА
А Полтава до чого в цей список попала.
Людина не в Україні напевно, не в курсі, що і де
Ответ дляИ.О. человека
Стосовно того, що невиносно це терпіти. Ми виїхали, багато знайомих з дітьми теж повиїжджали ( вже й квартири купили у Ладижині). Дехто з дітьми залишились, якось пристосовуються, живуть, не хочуть покидати квартири, які було куплено перед війною. Хто не хоче виїжджати взагалі - пенсіонери. Їм взагалі ні на що буде жити. А дехто перебрався у Суми з прикордоння, і теж далі не збирається.
Зранку їду на роботу - автобус забитий. Їхала по справах теж зранку- у маршрутці не продихнеш. Багато людей у Сумах живуть.
Конотопська відьма• 21 марта в 21:29
Ответ дляЦветочница
Та звідки ти взялося?Ці чмошники вміють тільки руйнувати,а таким дибілам,як ти показують гарну картинку,тху бля
Мда... Марафон головного мозга. Выздоравливай
Бибер-анонимер• 21 марта в 21:30
Ответ дляСама купляю квіти
Удалено администрацией...
Яка ви нерозумна, те що твориться в Україні зараз з цією владою це винесення українців, і більшість українців вже прозрівають ,а вам в голові фантазії що це кацапки пишуть
Бибер-анонимер• 21 марта в 21:31
Ответ дляИ.О. человека
Душа болить за Суми.
Хоча квартири дорожчають.
Те що в Україні ВСЕ дорощає( це просто геноцид
Конотопська відьма• 21 марта в 21:31
Ответ дляБанан-барабан
Patria o Muerte, Venceremos!
Батьківщина або смерть, ми переможемо!
Найближчим часом буде створено ’Залізну Гвардію Порадниці’, бойовий кістяк якої складуть найвойовничіші дамочки, деякі заради цього навіть обіцяють ’гори подолати, море переплисти’, причому буквально, з Маймі батерфляєм.
Батьківщина або смерть, ми переможемо!
Если вы о борисфенке, то она спетляла давно
Маю сечі• 21 марта в 21:35
Ответ для9 комнат
Сьогодні гуляли ти людей повно, всюди багато. Обідно що в ТЦ більшість магазинів закрито, от не розумію я цього бреду. Всі всюди працюють в тривогу а ті не можуть. Ну і ціни на оренду і на квартири досить високі в попит є
Неначасі• 21 марта в 21:39
Ответ дляОколовита
Удалено администрацией...
Такое же мнение, Сумы сами по себе им не нужны, просто серая буферная зона (как и все приграничные территории), зачем России неожиданности? А так пока пройдут серую зону - они успеют среагировать. Зачем ждать автору полной «ж$пы»? Выезжать нужно было уже вчера
Неначасі• 21 марта в 21:40
Ответ дляКонотопська відьма
Нет, ей территории нужны. Чем больше нем лучше
Лакомые территории нужны, выходы к морю и т.д. Сумы никакого интереса не представляют, только как серая зона…странно этого не понимать
Без образів• 21 марта в 21:41
Ответ дляБайрактара
Удалено администрацией...
Неначасі• 21 марта в 21:45
Ответ дляОколовита
Не нужны ей территории, их восстанавливать нужно. Это сказки марафона, что они хотят захватить всю Украину. Рашка экономически подавится, если откусит больше планируемого и Путин об этом прекрасно знает. Они будут серую нейтральную буферную зону делать между Украиной и Рашкой, в этом и смысл, чтоб не восстанавливать.
+1, кому нужны территории с которых ничего нельзя хорошего поиметь))) вот Запорожская область, Одесская область это другое дело - это выход к морю и много чего еще
Байрактара• 21 марта в 21:58
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...
Братья Капли• 21 марта в 22:17
Ответ длятянитолкайка
Запоріжжя то трохи інша історія, вони ж його типу до території Росії записали. Хоча нічим не краще звичайно
Херсон тоже записали , а толку?
ГейТуда• 21 марта в 22:26
Ответ дляБорець за гаманець
фото
Фу,на вашу картинку,и она вообще не теме,
ГейТуда• 21 марта в 22:28
Ответ дляСиджу тихенько
Удалено администрацией...
Без образів• 21 марта в 22:33
Ответ дляБайрактара
Удалено администрацией...
Байрактара• 21 марта в 22:38
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...
Без образів• 21 марта в 22:53
Ответ дляБайрактара
Удалено администрацией...
Кучерявочка• 21 марта в 22:55
Ответ дляТектологиня 80lv
Кацапи там в Балтію намилились, може від нас трохи відстануть
Похоже карту составлял Капитан Очевидность.
Байрактара• 21 марта в 22:59
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...