Зараз на дієті• вчера в 21:32

Про вивчення жіночого організму

Трапився допис з таким фактом "8000 нервових волокон в жіночому кліторі насправді належать коровʼячому клітору, бо ніхто не рахував їх в жінках, а перший реальний підрахунок нервових волокон у жіночому кліторі стався лише у 2022 році.
" І згадала як після важкої операції з видалення кісти разом з яєчником шукала наукові статті про причин функціональних кіст та їх аномального розміру. Тому що на узі цієї кісти мені одразу сказали "ніхто не знає чому воно трапляється". Так от, я знайшла декілька статей про можливі механізми формування кіст у корів та свиней. Про такі ж механізми у людських жінок чомусь не знайшла.
Затишне кубло• вчера в 21:34
Я не поняла. Клітор похож на коровʼячий чи що?
автор Зараз на дієті • вчера в 21:35
Ответ дляЗатишне кубло
Кільість нервів в кліторі порахували спочатку у корів. А вже набагато пізніше у жінок.
Затишне кубло• вчера в 21:37
Ответ дляЗараз на дієті
У джипіті спитайте. Він знає майже все
МатьЧасть• вчера в 21:40
Ответ дляЗатишне кубло
У джипіті спитайте. Він знає майже все
А что не знает, то додумает🤣
Ку-кусик• вчера в 21:42
Потому что сотни лет изучали в основном мужиков и их здоровье, а женщин игнорировали. Только в последние лет 10-20 только начали изучать более тщательно женское здоровье, и то это больше в развитых странах, до нас не известно когда ещё дойдет. :(
Столічна штучка• вчера в 22:12
Ответ дляЗатишне кубло
Те, що людство набагато важливішим досі важає здоров´я корів