Пиши-пропало• вчера в 23:30

Нерухомість і родичі які лізуть не в свою справу, їх потрібно грубо послати

і забити чи можна нормально людям пояснити і зберегти нормальні стосунки?
Деякий час назад померла бабця, будинок в якому вона жила давно поділений на двох власників, на маму і тітку.
До слова тітка за бабцею взагалі ніколи не доглядала, лікування, лікарні, операції і тд завжди було на мамі або мені. Все життя, дідове здоровʼя теж. Тітка з сімʼєю жила з бабцею, до слова ніякі ремонти ніхто з них ніколи не робив і ніяким чином не допомагав, лише бабця і дід все оплачували.
В тітки є двоє синів. От в нас постало питання як ми розійдемося з тим будинком. Один з варіантів: або я їм даю гроші ( на що вони категорично не погоджуються), або найкраще для мене - вони мені дадуть гроші, але цієї суми яку прошу я в них немає.
І тут мені почали видзвонювати двоюрідні тітки. Спочатку « заходили « з далека, а вчора одна прямим текстом сказала, мол для чого тобі? Ти ж тут не живеш, а там собі купиш, а вони ж не мають.
Я ледве себе стримала щоб не послати.
Відповіла що ми самі розберемося . Далі грубити не хотіла, а тепер думаю, може, все ж варто було щоб відстали
Пишу, не читаю• сегодня в 01:07
Ответ дляДевальвация
Не разойдетесь.
У меня такая ситуация с квартирой свекрови. Сестра мужа заняла жилплощадь и все, долги по коммуналке растут ( она вообще не платит), продавать отказывается. Я прозвонила скупку, 30% рыночной стоимости за долю мужа и остальное их головняк. Скорее всего так и поступим. 5 лет разойтись не можем, мне надоело и , что самое важное, это уже бесит мужа. Пока война он не хочет менять прописку и на сегодня это единственный сдерживающий фактор.
Це взагалі не ваше і не ваша справа. Є брат (ваш чоловік) і сестра, нехай самі вирішують. Оце ваше «мне надоело» , «я прозвонида» дуже багато про вас говорять
Пишу, не читаю• сегодня в 01:13
Ответ дляПозаземний розум
В смысле?
Купить можно если есть сбережения добавить, а если нет.
В любом случае надо договариваться, а вот это запустить цыган и в таком же духе, это жесть
Автор каже, що за свої 30 відсотків вона хочу і може купити квартиру. Значить і тітка за свою частину з продажу теж зможе купити собі житло. Значить треба продати і поділити, якщо ніхто ні у кого викупити не може частину
автор Пиши-пропало • сегодня в 01:14
Ответ дляПишу, не читаю
У вас нік дуже в тему.
Я вам в двох словах поясню. Тітка не хоче 2 к квартиру, вона хоче будинок і ділянку.
Пишу, не читаю• сегодня в 01:39
Ответ дляПиши-пропало
У вас нік дуже в тему.
Я вас уважно читаю. Я відповідала на коментар ( не ваш), де написано, що вони не можуть викупити вашу частину, бо не мають на це грошей, і не можуть вам продати свою частину, бо залишаться без житла.
Тому і написала, що це не так, житло за свою частку тітка купити зможе. А те, що вона так не хоче, це вже інша справа
Фантазерша• сегодня в 04:57
Ответ дляПиши-пропало
Шо продати?
В темі питання про родичів
Не звертайте уваги. Документи, власність більш вагомі ніж пусті слова родичок.
Фантазерша• сегодня в 05:02
Ответ дляПиши-пропало
В тому чи варто їй хамити.
Просто до того ще було декілька дзвінків від інших тіток. Точніше від доньок тієї ж тітки. Я думала вони просто поболтати, а тепер розумію звідки ноги ростуть.
Авторко, мені рідний дядя( рідний мамин брат) після смерті мами дзвонив і казав, що він теж давав бабусі гроші на придбання хати де моя мама жила і я виросла. Щоб Ви розуміли я ніколи не чула за життя мами за цей момент, дядя був студентом 1 чи 2 курс інституту, яких складених грошей в тисячах рублів в нього бути
не могло, в усіх листах до бабусі він просив вислати гроші... Я? Мене в душі калатало півночі після дзвінка, бо розуміла, що то все надумане.
Фантазерша• сегодня в 05:04
Ответ дляПиши-пропало
Розійдемось звісно. Крайній варіант, я виділю частку, зроблю окремий вхід і окремий номер квартири. Але не хотілось би до цього доходити.
І це добре, що у Вас хата, а не 1к квартира, де частка не виділяється навіть. Полюбовно Ви питання навряд чи зможете вирішити
Фантазерша• сегодня в 05:06
Ответ дляПиши-пропало
При чому тут Київ?
Нехай буде канітєль на роки. Яка різниця, не хотіла б, але не дарувати ж.
Можна подарувати...але який в цьому сес, якщо не було заповіту і за законом все успадкували двоє спадкоємців.
Фантазерша• сегодня в 05:07
Ответ дляДевальвация
Гугл открываете. Быстрый выкуп недвижимости. Выкуп проблемной недвижимости. И т.д. Звоните и спрашивайте что вам могут предложить.
Це все лиш реклама...
Фантазерша• сегодня в 05:10
Ответ дляРедисочка
Скажіть тітці, що продаєте свою частку або їй або чужим людям
Ви маєте виділити долю, якщо все не дооіормленн до кінця
Ви забов´язані увідомити всіх інших власників, що продаєте свою долю першими
Якщо вони її не викуплять зараз купа переселенців і якраз маєте шанс реально продати
ПС Для родичів будете поганою в любому випадку, окрім якщо безкоштовно віддасте свою долю хати
Так в тітки немає грошей, вона дасть відмову. Треба виділяти частку
Пасхальний тролік• 1 час назад
Ответ дляПиши-пропало
а какая стоимость Вашей части и приватизирована ли земля?
Все эти манипуляции дороги и долги. А землю делить так вообще морока. Из-за общих мест пользования. Могут уйти годы, онни будут всё время не согласны.
Я выросла в частном секторе города - историй насмотрелась.
Подумайте, и может, снизьте цену для них
Фантазерша• 1 час назад
Ответ дляПасхальний тролік
З власного досвіду, хто хоче задарма, таким будь яка вартість буде дорого.
ПробілНеПрацює• 48 минут назад
а если бы бедная или несчастная была ваша мама?
Фантазерша• 47 минут назад
Ответ дляПробілНеПрацює
Так бачите в тій родині сини надали житло окреме, неидуже інша сторона бідна. Можна зробити обмін, але не хочуть.
ПробілНеПрацює• 46 минут назад
Ответ дляФантазерша
как это все страшно когда в семье начинается дележка имущества
сразу все враги на года
Фантазерша• 32 минуты назад
Ответ дляПробілНеПрацює
сразу все враги на года
В мого брата є частка в однокімнатній квартирі, думали, що полюбовного розійдемося з його рідною сестрою по батьку. А ні. Можна судитися, щоб сплатили за частку, якою користуються і хай би була квартира Їм вся, але мама свого часу цим не займалася. І от так і живуть. У авторки ще є варіанти виділити частку, а в 1к квартирі глухо.
Я не Тролль• 22 минуты назад
Ответ дляПиши-пропало
Тітка все життя бідна, незасна, гола боса, нічого не має і всім ходить це розповідає все своє життя і корчить із себе жертву.
Та є в неї все якщо потрусити!
Шліть всіх нафіг!!!
Нікому нічого не даруйте просто так
Коко Шанель• 18 минут назад
Ответ дляПозаземний розум
Бедным надо помогать, а вам прям очень надо ?
а вы многим помогли в ущерб себе? или вы бедная?)
Герцогиня• 5 минут назад
Ответ дляПиши-пропало
Шо продати?
В темі питання про родичів
То тітка жила з бабою і відповідно доглядала, нащо оце , що ніколи не допомагали.
А така наглота як ви то тільки на спадок лізе