Місячне Сяйво• 21 марта в 23:28
Хто знає толкового дитячого психолога, якщо дитина тривожна і важко адаптується
Київ, бажано правий берег
Чебураха з перцем• 22 марта в 00:37
Попробуйте в охматдит по направлению, нам помог, парень психолог, ходили года 3 назад
Теж рекомендую охмадит, всього за декілька занять я побачила результат в поведінці дитини — вона стала спокійнішою, більш відкритою та впевненою. Спеціалісти уважні, професійні та вміють знайти підхід до дітей. Рекомендую...
Раніше звертались до ’психологині’ Цховребової Анни 0939910364 , так це просто жахіття а не психолог, розчаровані роботою цього психолога-педагога. Зверталися з надією отримати професійну допомогу для дитини, але результат виявився протилежним очікуванням. Після кількох сеансів поведінка дитини не лише не покращилась, а стала ще гіршою: з’явилася агресія, замкнутість і небажання йти на контакт.
Склалося враження повної непрофесійності та відсутності реального бажання допомогти. Після такого досвіду довелося звертатися до іншого фахівця, щоб виправляти наслідки “роботи”. Категорично не рекомендуємо.
Ледь не забула, коли викликали Анну на сеанс до себе додому і її зустрічав мій чоловік, вона не посоромилась залицятись до мого чоловіка і натякати на інтим. тричі подумайте перш ніж звертатись до Анни Цхавребової....