Сиджу тихенько• 22 марта в 16:00

Вы помните свой выпускной в школе?какие приколы были?

У нас пьяный директор в танце завалил на пол выпускницу а препод набухалась с выпускниками и целовалась с отцом выпускника в курилке на улице
66сезон666серия• 22 марта в 16:01
Неадекваты какие-то.

Отжигающая• 22 марта в 16:01
Нічого такого, але тупі батьки налили всім по склянке вина відразу. а для води нічого не дали. Я особисто випила залпом то вино, щоб звільнити склянку під воду
Дона Ко Ко• 22 марта в 16:06
Все было спокойно ) ничего сверхудивительного, даже обидно )))
Полонянка SexShop-а!• 22 марта в 16:09
Много чего)) например, девочка из параллельного класса сексилась с математиком.
Шумелка Мышь• 22 марта в 16:10
Да никаких особо, разливали алкоголь под столом, несколько мальчиков напились, но в целом без эксцессов.
Луковая• 22 марта в 16:12
Ответ для66сезон666серия
Неадекваты какие-то.
Та ну, весело)
Тану на сонці• 22 марта в 16:25
Мои родители торчали в кафе
И весь выпускной испортили мне

Байрактарна• 22 марта в 16:26
Лишилась девственности
Весела бджілка• 22 марта в 16:55
В нас лише одна мама добряче мекнула і ми ніяк не могли її забрати з куточку в кінці коридору. Вона там стояла курила і думала, що ніхто це не бачить. Хлопці довго не могли їй пояснити, що курилка в іншому місті, вона стверджувала що вона не курить, а просто там стоїть 😂 батько одного хлопця судмедексперт теж добряче випив і травив байки зі своєї практики. Добре що інші теж були на підпитку, тому всім було смішно
мадамГрицацуева• 22 марта в 16:57
Анька напилась, Віталік подрався, фізрук випив стакан водки повний залпом, Женька пропонував секс Лєнкє, вчителі танцювати як в останній раз
Голова колгоспу• 22 марта в 17:00
Драка, крики, милиция была, стреляли))), потом гильзы собирали, ну такое
Вакцениро Вона• 22 марта в 17:30
Було все пристойно. Пам´ятаю лише, як донька вчительки з історії (гарної вчительки, до речі) весь вечір цілувалася взасос перед усіма зі своїм кавалером, на 10 років старшим. Нам він здавався старим. Потім вони зразу одружилися і досить швидко розбіглися. Все решта - як в тумані, діти до речі не пили алко, принаймі за столом. Може хтось з хлопців і бігав у сад пити, але то лишилося непомітним. Ніхто не напився, не посварився, не побився.
Тану на сонці• 22 марта в 19:51
Ответ дляБайрактарна
Лишилась девственности
С любимым хоть?
Байрактарна• 22 марта в 19:51
Ответ дляТану на сонці
С любимым хоть?
Нет
Тану на сонці• 22 марта в 19:52
Ответ дляБайрактарна
Нет
Ну хоть симпатичен вам был?