КликОЛЬКА• 22 марта в 22:44

Повернення дитини з закордону в українську школу

Дитина з початку війни перебувала закордоном пішла в місцеву школу навчалася вже там 4 роки з першого класу, українську мову майже не пам´ятає , бо батьки розмовляли на російській.

Кто знає, чи є у школах наших спеціальні заходи для інтеграції дітей які до цього навчалися закордоном? По типу додаткових занять з української мови наприклад.
автор КликОЛЬКА • 10 апреля в 13:05
Ответ дляТра Ля Ля
Різниця в тому, що в іноземній школі інтеграційні класи створені для громадян інших держав, а не для власних громадян. А тут вимагають український інтеграційний клас для української дитини. Нонсенс.
У нашій ситуації масової міграції це не нонсенс, чи всі країни мають таке саме воєнне положення що і Україна. І це взагалі теж залучення держави до повернення населення, бо багато хто і так не захоче повертатися з певних причин.

Тра Ля Ля• 10 апреля в 16:21
Ответ дляКликОЛЬКА
Не говорити на мові своєї країни? Це нонсенс. В інтеграційних класах не буває місцевих дітей. Якщо батьки не навчили дітей рідної мови - то доведеться наймати спеціально навчених людей, щоб ті вчили їх дітей.
Викачую яйцями• 10 апреля в 17:44
Ответ дляТра Ля Ля
Нонсенс - это твердолобость и негибкость, по отношению к собственным гражданам, пребывающим в условиях форсмажора много лет. При том, что страна испытывает дефицит населения.
Не хотите создавать условия для возврата собственных граждан - учите мове иммигрантов индусов. Раз они вам ментально ближе, чем рускоговорящие.
Тра Ля Ля• 10 апреля в 18:45
Ответ дляВикачую яйцями
Ви дурню пишите. Який форс мажор для того, щоб дитина говорила дома українською? Батьки вчать дитину мові країни проживання. Цим вони відрізняються від іноземців.
Якщо індуси поважатимуть нашу мову і звичаї, то вони дійсно реально ближчі за співвітчизників, яким чуже все українське.
До речі, за кордоном діти цих батьків вчаться на мові країні проживання і не жужжать, що ’важко’.
автор КликОЛЬКА • 10 апреля в 19:53
Ответ дляТра Ля Ля
Де Ви зараз мешкаєте ? З якого району України?
Викачую яйцями• 10 апреля в 20:04
Ответ дляТра Ля Ля
Все ясно, западенцы во всей своей коричневой красе. Мне тоже индусы ближе, чем ’это’.
Викачую яйцями• 10 апреля в 20:08
Ответ дляКликОЛЬКА
Вам сколько нужно попыток, что бы угадать?) Мне одна. Такое комбо из тупости и непримиримости только в одном месте встречается. Заметьте, не самом густо населённом месте, а запаха от них на всю страну)

Може ще третю?• 12 апреля в 14:33
Ответ дляИ.О. человека
Нічого не буде в українських школах. Це і так зрозуміло здається. Тому самим доведеться інтегрувати дитину.
Батькі самі винні. Треба було вчити дитину української
Викачую яйцями• 12 апреля в 14:49
Ответ дляМоже ще третю?
Вы можете научить ребёнка русскому или белорусскому? Вот и я не могу научить ребёнка языку, который знаю, понимаю, но не использую вообще никогда.
Большинство нормальных беженцев (нормальных- это когда из-за войны, а не за халявой) - русскоговорящие.
Може ще третю?• 12 апреля в 14:52
Ответ дляВикачую яйцями
Знаю багато біженців, більш ніж нормальних, з Одеси та Києва, які з дітьми розмовляють українською