Copy-Paste• сегодня в 08:40
Оплата забудовнику
Добрий день. Будинок вже добудовується. Через місяць мають вводити в експлуатацію. Ми маємо вносити більшу частину вартості. Але в дрлларах і готівкою. Вирішили оформити в нотаріуса. Але в забудовника він свій. Як краще себе забезпечити? Забудовник невеликий і будинок теж.
Кусман Сиру• сегодня в 08:42
Это ваша тема про ’своих’ нотариусов, нотариусная тролляка выродилась?
Copy-Paste
• сегодня в 08:44
Ответ дляКусман Сиру
Мене цікавить, як правильно оформити внесок. І не нарватися на проблеми. Тема нотаріусів не цікавить
Кусман Сиру• сегодня в 08:46
Ответ дляCopy-Paste
А к чему упоминание о своем нотариусе?
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 08:47
Ответ дляCopy-Paste
Правильно ніяк.
Ваш забудовник сумнівний, оскільки ’правильний’ не має права приймати готівку та іноземну валюту
Copy-Paste
• сегодня в 08:48
Ответ дляКусман Сиру
А к чему упоминание о своем нотариусе?
Чи краще настояти їхати до свого нотаріуса
Засомневаю• сегодня в 08:48
Достраивается и через месяц вводится в эксплуатацию? 😳 даже большие такого не практикуют, обычно это намного дольше
Мы за 2 квартиры от 2х разных застройщиков платили все через банк с подтверждением откуда средства..
Пушкининиана• сегодня в 08:50
Я уже тут писала, знакомая так купила квартиру в строящемся доме. Киев. Через два года начался суд и денег ей присудили копейки в гривнах.
Пушкининиана• сегодня в 08:49
Ответ дляCopy-Paste
Ни один нотариус не оформит сделку в валюте. Застройщик не имеет право брать наличку.
Засомневаю• сегодня в 08:49
Ответ дляПушкининиана
В Киеве такое вообще практикуется. Как и недострои..
Кусман Сиру• сегодня в 08:50
Ответ дляCopy-Paste
Прекращай троллить
Copy-Paste
• сегодня в 08:52
Ответ дляПушкининиана
Я так розумію, що він вкаже грн по курсу НБУ. Як і при інших операціях з нерухомістю. Уточню цей момент.
Засомневаю• сегодня в 08:56
Ответ дляПушкининиана
Мы продавали 2 наза в валюте. ( из рук в руки)
Нужно перечитать договор купли-продажи. Возможно писали эквивалент. А вот от застройщика все в договорах в гривне, меняли валюту предварительно через знакомых. И мы не покупатели, а инвесторы.. и все через банк.
Короче мутная схема у автора. А бы не связывались.
Copy-Paste
• сегодня в 08:53
Ответ дляЗасомневаю
Це не багатоквартирний будинок, а реконструкція будинку під котеджі
Засомневаю• сегодня в 08:54
Ответ дляCopy-Paste
Может. Я не в курсе. Ваши деньги - ваш выбор.
Copy-Paste
• сегодня в 08:56
Ответ дляЗасомневаю
Я насправді не маю досвіду в таких питаннях. Тому хвилююся і питаю.
Засомневаю• сегодня в 08:58
Ответ дляCopy-Paste
Понимаю. Желаю сделать правильный выбор 🌸
Copy-Paste
• сегодня в 08:59
Подивилася в договір на завдаток. Ми внесли символічну суму. В договорі забудовник вказав себе як продавець
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 09:00
Ответ дляCopy-Paste
І так вже всі зрозуміли, що це незаконне будівництво))) під виглядом реконструкції.
Тільки 4 березня Кабмін вніс зміни і обмежив легалізацію подібних ’реконструкцій’.
Тепер треба починати з того, що з´ясувати чи взагалі можливий ’ввід в експлуатацію’ та отримання ’будинком’ нових документів.
Засомневаю• сегодня в 09:02
Ответ дляCopy-Paste
Краще настояти на отплате через банк.
Но даде это вас не обезопасить, если это кидалово/самозазват и тд. Вы проверяли застройщика на лун? Или может с есть риелтор знакомый? Он может подсказать стоит ли связываться.
Copy-Paste
• сегодня в 09:01
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А як це з´ясувати?
Засомневаю• сегодня в 09:08
Ответ дляCopy-Paste
А як це з´ясувати?
Может для начала хотя бы проверить застройщика на лун? Посмотреть какие документы на конкретно ваш дом.. дом. Там часто красные дома бывают
Copy-Paste
• сегодня в 09:08
Дякую всім за дописи. І за холодний душ. Ми можемо в них просити документи на землю, будинок?
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 09:10
Ответ дляCopy-Paste
А як це з´ясувати?
Вам потрібен юрист для перевірки через держінспекцію архітектури (по перспективах легалізації реконструкції) та самого договору (у разі порушення валютного законодавства суд, у разі чого, визнає ваш договір нікчемним).
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 09:14
Ответ дляCopy-Paste
Ви зобов´язані це робити, але це вам майже нічого не дасть.
Ви зможете впевнитись у праві на землю, але на реконструкцію документи ще треба робити.
Це саме робота для юриста
Copy-Paste
• сегодня в 09:17
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Це саме робота для юриста
Вирішили чекати введення в експлуатацію. Так і скажемо забудовника. Хотілося швидше, але так безпечніше
Copy-Paste
• сегодня в 09:19
Я вірно розумію, що після введення вже мають право власності на нових власників оформлювати?
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 09:25
Ответ дляCopy-Paste
Воно то так. Але все залежить від кінцевих документів. Ви можете виявитись не власником окремого майна, а одним із багатьох співвласників цілісного реконструйованого об´єкту. Хто ж знає, що там буде з доками...
Злюка бобер• сегодня в 09:26
Ответ дляCopy-Paste
Автор, дивіться, щоб не було як в цій історії
Copy-Paste
• сегодня в 09:27
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Власників точно буде кілька. Але ми проговорювали, що кожна частка буде відокремлена із своєю адресою