Шопингмонстр• вчера в 19:20

Как рассчитать по сколько складываться на продукты в семье?

Вот к примеру 3 человека. Работает муж и жена. Ребенок. Аппетиты у всех разные.
Триндю-бриндю• вчера в 22:16
Ответ дляШопингмонстр
Ось так і мій хоче щоб оплачувала а я не оплачую..його і бісить
У мене ніхто не вимагав. Я сама купувала. Зарплата в мене була велика, мені не шкода було. На все вистачало. У вас інша ситуація. Я б на вашому місці рахувала так, як написала вище. Купувала продукти для себе і дитини. А він, якщо совісний, то частину дмає давати на дитину
Гербарія сушу• вчера в 22:17
Ответ дляЕдимнаморе
Мій за останні три роки не купив жодної. Влаштую розбірки, де блін лампочки?!? Люди он купують постійно, а ми що, ніщеброди якісь, одними й тими користуватися?
Отож, Ви себе не цінуєте.
Уси Пуси• вчера в 22:17
Ответ дляіронічна антитеза
Зато автор считает что ей все завидуют,муж красивый))
Красота - страшная сила, как видим)
іронічна антитеза• вчера в 22:18
Ответ дляУси Пуси
Красота - страшная сила, как видим)
Ещё и лампочки покупает
Джонсонюк• вчера в 22:20
Ответ дляШопингмонстр
Отож а уявіть що не було в вас подруги такої і не розповідала би щоб ви думали?
Я ніколи не любила качків. Якщо ви про це.
Мені подобається нормальне спортивне тіло без перекача.
Та, якщо що, нехай і пузцо буде, аби людина хороша.

А так знала, що це дорого та потребує великих зусиль. Без подробиць на кшталт 20 кг протеїну постійно вдома і що дружину можна хвеснути об стіну якщо вона дитини згодувала його сир, і тепер там не 1кг, а 950г
Едимнаморе• вчера в 22:20
Ответ дляіронічна антитеза
Ещё и лампочки покупает
Ризикнемо фото попросити?
Уси Пуси• вчера в 22:21
Ответ дляЕдимнаморе
Ризикнемо фото попросити?
Лампочек или спортсмена?)))
іронічна антитеза• вчера в 22:23
Ответ дляУси Пуси
Лампочек или спортсмена?)))
Лампочки не очень,раз так часто надо менять
Едимнаморе• вчера в 22:24
Ответ дляУси Пуси
Лампочек или спортсмена?)))
Спортсмена.
За лампочку від заздрості луснути можна. А я хочу таки дочитати, як на стопісятій сторінці автор скаже нам, що дитині років 16-17.
автор Шопингмонстр • вчера в 22:33
Ответ дляДжонсонюк

В нас тільки гроші просить типу важко йому ціни великі розтрати теж.
Ниє жалкується. Постійно нагадує то за комуналку то зп продукти. Виходить купує собі, в нам розказує, як все дорого, то не купуй, я то тут при чому.

Воно мене це все бісить страшно, всі ці скарги.
автор Шопингмонстр • вчера в 22:35
Ответ дляДжонсонюк

Мне якось все одно качок не качок. Людині подобається займатися хай займається але при чому родина. Завів годуй. Навіщо мені розказувати що тобі не вистачає...
автор Шопингмонстр • вчера в 22:38
Ответ дляТриндю-бриндю
Я раніше так купувала одяг дитині , а потім домовилися щоб він давав.
Він не те що совістний він такий щоб з мене потрясти а не давати, аби купила і приготувала і нагодувала..
автор Шопингмонстр • вчера в 22:40
Ответ дляТриндю-бриндю
Навряд ше він давати буде , купе солодощів , фруктів, сиру, масла і ті ж самі овочі загальні ж. Давати окремо на їжу дитини не буде точно.
автор Шопингмонстр • вчера в 22:40
Ответ дляіронічна антитеза
Ещё и лампочки покупает
Не тільки, все що треба у квартиру по господарству.
Попа как у Кардашьян• вчера в 22:44
Ответ дляШопингмонстр
Не згоден. Каже не один я зобов´язан.
60 он,40 вы.
автор Шопингмонстр • вчера в 22:50
Ответ дляПопа как у Кардашьян
60 он,40 вы.
Від чого?і скільки це по вашому? 10 тисяч чи більше менше?
Впораюсь зі всим• вчера в 23:55
Ответ дляШопингмонстр
Мені навіть здається, що я достатньо вкладаю на дитину на себе. Я саме продукти купую. Може він хоче щоб я вже його спала готувати.
Вы понимаете, что это должны говорить своему мужу, а не здесь?
Бабця в мештах• сегодня в 00:04
Ответ дляШопингмонстр
Тоді на комуналку переключається...
У вас хватит личного дохода оплачивать часть коммунальных платежей?

Он как вообще, агрессивный? Быстро выходит из себя?

Можно сказать, чтобы выплатил вам 50% стоимости услуг суррогатной матери… Вы же одна ребенка вынашивали. Ваше тело рожало. Гв было?
Бабця в мештах• сегодня в 00:09
Ответ дляШопингмонстр
Я вже все і розподілила він собі я собі і на дитину але ж бачите чоловік ніяк не заспокоїться бо вважає що він все все купує.
Ну то распишите ему наглядно, кто во что и сколько вкладывается
Впораюсь зі всим• сегодня в 00:11
Ответ дляШопингмонстр

Вы говорите, что он купил продукты для себя, а вы такое не едите. Что вы с ребенком не едите? Мясо и рыбу? Вы говорите, что специи. Ок. Вы пишете, что муж вам не запрещает есть то, что он купил. Так возьмите часть мяса, рыбы и приготовьте без специй, а мужу помогите его блюдо приготовить, пока ваши рыба/мясо запекаются
Можете конкретно написать, какие продукты он покупает, кроме специй, которых вы с ребенком не едите?
Бабця в мештах• сегодня в 00:11
Ответ дляШопингмонстр
Пусть не даёт. Вы ему список продуктов пишите
Козачка• сегодня в 00:48
Ответ длякураГАЛЯ
Это точно семья? Что нужно «складываться» на продукты…
очень многие так живут
автор Шопингмонстр • сегодня в 07:40
Ответ дляКозачка
очень многие так живут
Откуда знаете? И как складываются пополам?
автор Шопингмонстр • сегодня в 07:46
Ответ дляВпораюсь зі всим
Типа не запрещает, но раз два купил, потом мол давай ты покупай. Да это не всегда так было, но последнее время так.
Тут нет нашего обеспечения. Тут пополамщина. Но, есть учесть, что у него аппетит, а три раза больше нашего тогда я не потяну это. Да и зачем мне это все. Выгоднее купить себе и ребенку, а готовка отдельно.но ему похоже это не нравится. Он переключается на другие статьи растрат.
автор Шопингмонстр • сегодня в 07:47
Ответ дляБабця в мештах
Он не будет это покупать, скажет тебе надо ты и купи ты на работу ходишь.
автор Шопингмонстр • сегодня в 08:00
Ответ дляБабця в мештах

Его коммуналка - мой моральный ущерб. Денег хватит, но платить не собираюсь, учитывая поведение мужа.
автор Шопингмонстр • сегодня в 08:00
Ответ дляБабця в мештах
Он только свое видит
Едимнаморе• сегодня в 08:23
Ответ дляШопингмонстр
Домовляються про умови.
Але це ті, хто вміє внятно формулювати свої думки і сприймати чужі.
автор Шопингмонстр • сегодня в 08:27
Ответ дляЕдимнаморе
Домовляються про умови.
Якось в нас не виходить домовитися, приходиться вислуховувати та продовжувати робити по своєму.
автор Шопингмонстр • сегодня в 08:31
Ответ дляВпораюсь зі всим
Він коли приносить каже ого скільки грошей витратив і розказує, а як відкриває пакети, то там більшість їжі саме для нього, а для нас - крупи, овочі, олія. Залишкове жирна риба і т.д