Булькаю• вчера в 13:44
Скільки мл сиропу (Нурофен) даєте дітям?
Донці майже 5 вага 20кг
Даю 5мл сиропу
Але навіть от в швидкій коли приїжджали то казали дати більше
Читала що температура може падати не надовго бо мала доза ліків
Даю 5мл сиропу
Булькаю
• вчера в 13:48
Ответ дляКредитная
Просто нурофен или нурофен форте?
Я даю по весу.
Нурофен форте
Сон і дрімота• вчера в 14:00
Там на коробці намальовано. Ніколи не давала більше норми, вказаної на коробці
Морковна• вчера в 14:04
Я вже з 5 років давала таблетку ібупрофену 200 мг дитині і не гралась тими сиропами.
Птица Говоруша• вчера в 14:21
Ответ дляБулькаю
Нурофен форте
Четко по весу даю. В вашем случае- 5 мл за раз форте или 10 мл обычного
ОливьЕЖечка• вчера в 14:25
Ответ дляМорковна
Сироп сбивает быстрее
Морковна• вчера в 14:26
Ответ дляОливьЕЖечка
Сироп сбивает быстрее
Ну таблетка збивала моїй за хвилин 40 і прям до 36.6. А сироп той часто дитина просто виривала - таке воно гидотне