Совбез• сегодня в 14:18
Ви достатньо приділяєте батькам увагу?
Старіють, а в мене відчуття що я не можу їх зробити щасливими, не часто дзвоню, приїжджаю, моє життя сумне і одноманітне, немає чого їм цікавого і розповісти, а якщо їх раптом не стане, я буду себе картати за втрачені можливості.
Завжди з рушником• сегодня в 14:21
Авторе, ви і не маєте робити чиєсь життя щасливим. Увага, спілкування і навіть спільний час- не гарантія щастя.
За які саме можоивості ви зібралися себе картати?
Амелі на мілені• сегодня в 14:21
а ви повинні їх розважати чи няньчити?!
в кожного своє життя, кожен сам ним розпоряджається.
Совбез
• сегодня в 14:22
Ответ дляЗавжди з рушником
Що були ще живі, а я мало проводила з ними час.
Завжди з рушником• сегодня в 14:23
Ответ дляСовбез
Щр за вашими мірками мало або достатньо? Скільки це в годинах/ хвилинах? Як саме проводити цей час?
Совбез
• сегодня в 14:23
Ответ дляЗавжди з рушником
Вихідні, свята, відпустки, разом кудись їздити, чи просто на дачі смажити шашлик.
Завжди з рушником• сегодня в 14:25
Ответ дляСовбез
А батьки хочуть разом із вами кудись їздити, проводити усі вихідні і відпустки чи їм потрібен і власний час?
Просериарила молодость• сегодня в 14:25
Ответ дляСовбез
А Ви цього хочете?
Чи, ніби-то, повинні?
Совбез
• сегодня в 14:26
Ответ дляЗавжди з рушником
Мені здається вони самотні і нудяться.
Не гавкаю- но охраняю• сегодня в 14:26
Ответ дляСовбез
У вас вообще не пройдена сепарация. Наверно ещё и в личной жизни у вас все глухо?
Совбез
• сегодня в 14:26
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Не вгадали ні в чому.
Завжди з рушником• сегодня в 14:27
Ответ дляСовбез
Мені здається вони самотні і нудяться.
Ви говорили із ними про це?
Не гавкаю- но охраняю• сегодня в 14:27
Ответ дляСовбез
Не вгадали ні в чому.
Никто и не угадывал, вы сами об этом написали
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 14:27
Ответ дляСовбез
Мені здається вони самотні і нудяться.
Чого б це?
Я планую на пенсії з чоловіком старпон освоїти.
І я б не хотіла щоб в цей час діти приходили
Марфа Українівна• сегодня в 14:27
Ответ дляСовбез
Мені здається вони самотні і нудяться.
А сколько вам лет?
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 14:27
Ну ми зідзвонюємося раз на 2-3 дня, фотки онука у спільний чат скидаю щодня. Бачимося нечасто, між нами 300 км, і в мене дитина 11 місяців, якщо їхати то тільки на авто, а це 5000+- на пальне тільки, зараз це для нашої сім´ї суттєво.
Тож мабуть в моєму випадку - можна і більше, але усе в міру сил.
Совбез
• сегодня в 14:27
Ответ дляПросериарила молодость
А Ви цього хочете?
Чи, ніби-то, повинні?
Я не проти, стосунки в нас хороші.
Перемелица• сегодня в 14:28
Ответ дляСовбез
Не вгадали ні в чому.
тогда откуда у вас это навязанное чувство вины, а ?
Завжди з рушником• сегодня в 14:29
Ответ дляСовбез
Я не проти, стосунки в нас хороші.
У вас справді нема ваших власних планів на вільний від роботи час?
Совбез
• сегодня в 14:30
Ответ дляПеремелица
Мруть їх ровесники знайомі, один за одним, 65+-, от і страх.
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 14:32
Ответ дляСовбез
Чий це страх? Ваш?
Ви хочете подолати свій страх нав´язуючи турботу?
Совбез
• сегодня в 14:33
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Чий це страх? Ваш?
Хіба батьки можуть не хотіти спілкування з дітьми, зазвичай навпаки, діти живуть своїм життям і плювати на батьків.
Эскиз бесконечности• сегодня в 14:34
Ответ дляСовбез
Я думала вашим батькам 80+-, тоді зрозуміло, моїй мамі 84,живе зі мною.
Але 65 це ще взагалі норм, що страхи у вас?
У мене колезі 65, взимку літала на Мальдіви.
Совбез
• сегодня в 14:35
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви щаслива.
З горіха зерня• сегодня в 14:37
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Чого б це?
Старпон - це тіпа страпон для пенсіонерів?😆
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 14:37
Ответ дляСовбез
Я як мати дорослої доньки. Хочу спілкування з нею дозовано
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 14:38
Ответ дляЗ горіха зерня
О! Бачите! Є що освоювати
Ответ дляСовбез
Мені здається вони самотні і нудяться.
вони чекають. Ви не повинні їх розважати. Просто поцікавтесь як вони? Як вони себе почувають, що тривожить? Вислухайте. Батьки це не про розваги, це про трошечки уваги. Просто звякнути сказати- люблю вас. Якщо є можливість, приїхати обняти. Вони самотні. І вони чекають на вас завжди) Не обов, язково щоб ви приїхали. Коли помер дідусь, раділа що не відкладала на завтра поїздки, щось купувала щоб потішити , як дитину.
Шкодую що так і не сказала як він потрібен і як я його люблю. На мамі це все враховую.
З горіха зерня• сегодня в 14:41
Ответ дляСовбез
Зазвичай, у нормальних сім´ях, діти і батьки живуть своїм життям, а іноді зустрічаються для приємного спілкування. Іноді. Щоб нікого цим не грузити.