Шопингмонстр• вчера в 19:20
Как рассчитать по сколько складываться на продукты в семье?
Вот к примеру 3 человека. Работает муж и жена. Ребенок. Аппетиты у всех разные.
Едимнаморе• вчера в 21:55
Ответ дляШопингмонстр
+ Він оплачує комуналку і купляє лампочки побутову хімію
Лампочки. Карл! Лампочки!!!
Джонсонюк• вчера в 21:56
Ответ дляШопингмонстр
Ну ваш чоловік чи син чи родич вже докачався до чемпіонату?
Кандидати в мастера спорту обидва. Далі не вдається. Один кинув через 5 років. Інший все намагається далі.
іронічна антитеза• вчера в 21:57
Ответ дляШопингмонстр
Це ж красива фігура у чоловіка подруги мабуть всі заздрили?
Автор,женщины давно завидуют только кошельку и насколько помогает муж в семье,а на фигуру все равно
Мой бойфренд претеином порошком добирает и все,просто худой мускулистый
Уси Пуси• вчера в 21:57
Ответ дляЕдимнаморе
Лампочки. Карл! Лампочки!!!
Выходи за меня замуж- я тебе лампочку куплю!!!! Я согласна, любимый!!!
П.с. - на все это смотрят дети...
Триндю-бриндю• вчера в 21:57
Ответ дляШопингмонстр
Поки питання про продукти.
Як розрахувати скільки мені потрібно вкластися і їжу
Ну ніхто ж не знає, скільки ви їсте. І якщо ні ви , ні дитина не їсте те, що їсть чоловік, то ви купуєте собі і дитині. А чоловік дає половину коштів на харчування дитини. Але ну його на фіг такі відносини.
Хоча я і в першому, і в другому шлюбі заробляла більше чоловіка, і продукти майже завжди оплачувала сама
іронічна антитеза• вчера в 21:58
Ответ дляУси Пуси
П.с. - на все это смотрят дети...
Значит другой любимый на горизонте не появляется,нужен только этот
Как часто вообще лампочки покупают🤔?
Джонсонюк• вчера в 21:59
Ответ дляШопингмонстр
Як на мене страшний.
А як послухаю, що він вдома творить, то огидний.
Подруга пішла від нього після двох сотрясів. Агресивним стал.
Едимнаморе• вчера в 21:59
Ответ дляУси Пуси
П.с. - на все это смотрят дети...
Ну може ж він і вкрутить
.
Шопингмонстр
• вчера в 22:03
Ответ дляУси Пуси
Мама тратит на врачей и на ребенка....Одеть-обуть, прокормить. А папа тратит на спорт и живёт в свое удовольствие. Отличное пособие получилось для тех, кто любит влюбляться в мудаков и годами заниматься мазохизмом, живя с ними.
Раніше витрачала на дитину і одяг і лікарі, потім став давати на це. В цьому питань нема
Уси Пуси• вчера в 22:01
Ответ дляТриндю-бриндю
Какая разница кто сколько ест? Не ведро же за раз! Но если два взрослых человека создают семью и не в состоянии друг друга и дитё прокормить, но наикс эта семья сдалась? Если это два здоровых трудоспособных человека?! Они ЕДОЙ друг друга упрекают и выясняют кто должен ребенка кормить при ребенке? Таких разводить принудительно нужно.
Шопингмонстр
• вчера в 22:01
Ответ дляЕдимнаморе
Лампочки. Карл! Лампочки!!!
Ну таке для побуту.
Шопингмонстр
• вчера в 22:02
Ответ дляДжонсонюк
Ось як. Яка ціна таких спортсменів.
Бачите.
А мабуть деякі заздрять що такі чоловіки
Бачите.
Уси Пуси• вчера в 22:02
Ответ дляіронічна антитеза
Как часто вообще лампочки покупают🤔?
Может он ей на свадьбу подарил.
Она ему дала за лампочку....
Шопингмонстр
• вчера в 22:03
Ответ дляДжонсонюк
Як на мене страшний.
І красота не врятувала...
Так я теж тепер розумію ціну цього заняття
Уси Пуси• вчера в 22:03
Ответ дляШопингмонстр
Ось як. Яка ціна таких спортсменів.
Бачите.
Заздрять что он Вам лампочку купил. Обзаздрились уже.
Шопингмонстр
• вчера в 22:05
Ответ дляУси Пуси
Послухайте жіночка вище прекрасно мене зрозуміла, що якщо спорт і качаються то їдять дуже багато і все ж є різниця хто і скільки. Але є ця ініціатива йде від чоловіка.
Уси Пуси• вчера в 22:05
Ответ дляШопингмонстр
Ошибаетесь, Вас никто не понял и не поймет никогда. Зачем с таким жить. Но Вам виднее.
Едимнаморе• вчера в 22:05
Ответ дляУси Пуси
Мій за останні три роки не купив жодної. Влаштую розбірки, де блін лампочки?!? Люди он купують постійно, а ми що, ніщеброди якісь, одними й тими користуватися?
Уси Пуси• вчера в 22:06
Ответ дляЕдимнаморе
Отдайте его на спорт, начнет покупать)
Джонсонюк• вчера в 22:06
Ответ дляШопингмонстр
Ось як. Яка ціна таких спортсменів.
Бачите.
Поки не стикнуться віч на віч.
Заздрять тим, у кого чоловіки без загонів та утримують дружину та дітей.
Шопингмонстр
• вчера в 22:06
Я вже все і розподілила він собі я собі і на дитину але ж бачите чоловік ніяк не заспокоїться бо вважає що він все все купує.
Шопингмонстр
• вчера в 22:07
Ответ дляДжонсонюк
Поки не стикнуться віч на віч.
Ніхто такого не розкаже тільки близькі подруги
Уси Пуси• вчера в 22:08
Ответ дляШопингмонстр
Скоро и лампочкой начнет упрекать.
С.ка(не баньте пожалуйста), я тебе лампочку купил, а тебе все не так!!!
Едимнаморе• вчера в 22:08
Ответ дляШопингмонстр
Скільки років дитині?
Шопингмонстр
• вчера в 22:10
Ответ дляТриндю-бриндю
Ось так і мій хоче щоб оплачувала а я не оплачую..його і бісить
Шопингмонстр
• вчера в 22:11
Ответ дляДжонсонюк
Як на мене страшний.
Отож а уявіть що не було в вас подруги такої і не розповідала би щоб ви думали?
Творю чудеса• вчера в 22:12
Ответ дляШопингмонстр
Так скільки вкластися?
вам треба мізки в голову вкласти. обом.
іронічна антитеза• вчера в 22:13
Ответ дляУси Пуси
Скоро и лампочкой начнет упрекать.
Зато автор считает что ей все завидуют,муж красивый))
Едимнаморе• вчера в 22:14
Ответ дляШопингмонстр
А що б подумали ви, малята?
Напишіть нам, а краще намалюйте.
(с)
Напишіть нам, а краще намалюйте.
(с)