ФрекенБок• сегодня в 17:14

Після зоопарку приїхали з вошою на шкірі ноги це обробляти всіх треба від

Людських вошей? Просто дитина з подругою їздили і вони в чоловіка знайшли вошу на нозі, тепер думаю що робити бо не зрозуміла чи то звичайні воші, купляти спрей і всім пшикати голову? Але це на нозі було.. Щоб ви робили у моїй ситуації?
Зробіть вибір:
вже голосів: 8
Купити проти вошей обробити вс
Обробити тільки тих хто їздив
Спостерігати
Забити, дивитися що буде
Суцільна зрада• сегодня в 17:27
Ответ дляСонячний день
В шортах был?🤯
Потеплело же
Сонячний день• сегодня в 17:28
Ответ дляФрекенБок
Від мами свої фото дай..
Елементарне питання створила бо з таким не стикалася, можна відповіді адекватні хто з таким стикався? Не до тебе додому прийшла і не тебе питаю, а людей які може мали опит
Я вам відкрию тайну: НІХТО з таким не стикався🤣
Сонячний день• сегодня в 17:29
Автор, то мужика лобковая домашняя, выходила погулять, а теперь обезьяны виноваты🤯
автор ФрекенБок • сегодня в 17:30
Ответ дляСонячний день
Розвиток у вас мінімальний, вже знайшла на форумах що стикались. Дякую людям які про це пишуть, як ви не стикались не означає що такого немає
Сонячний день• сегодня в 17:30
Ответ дляФрекенБок
Фух, ну я рада за вас и вошь)
автор ФрекенБок • сегодня в 17:36
Тепер розумію чому форум все стає з меншою аудиторію, просто спитала людей які з тим стикались, на мене накинулись. На інших форумах норм відповіли, навіть сімейна норм відповіла. Яка тут аудиторія?
Королева Сарказма• сегодня в 17:36
негайно припиняйте всякі контакти з тими збоченими мавполюбними вошивцями - це єдине, чим зможете себе убезпечити
Сама вумна тутички• сегодня в 17:40
Ответ дляФрекенБок
А я обожаю Советчицу! Вот, про породистых вшей узнала сегодня )))
Сама вумна тутички• сегодня в 17:42
Ответ дляФрекенБок
Главное, что ваш уровень развития зашкаливает!