Коржик• вчера в 19:15

яке антибактеріальне мило для пахв допомогає довше не воняти потом?

Червона калина• вчера в 19:16
дезик помогает не вонять. все!
хутряна володарка• вчера в 19:17
Сейфгард і дезік треба все рівно
Бідося• вчера в 19:18
мені колись лікарка сказала після душу перед дезіком протирати пахви ватним диском, змоченим хлоргексидином. наче помогало. спиртом не треба, буде ще гірше.
і так, якщо ви миєтесь тільки гелем для душу, то можна пахви додатково мити твердим милом. гелі не настільки антибактеріальні.
Кидстаффовна• вчера в 19:20
Никак мыло не поможет. Любое мыло одинаковый эффект. Брить или лазер. Антипеспиранты+
Коварная Зая• вчера в 19:28
Использую антибактериальное мыло и потом дезик
автор Коржик • вчера в 19:28
Ответ дляКидстаффовна
при чому тут бриття? в мене електро - вже 10 років нема там волосся. антиперспіранти не то
автор Коржик • вчера в 19:29
Ответ дляЧервона калина
дезик помогает не вонять. все!
не допомага
автор Коржик • вчера в 19:29
Ответ дляКоварная Зая
яке саме?
в цьому питання допису
Щедрик ведрик• вчера в 19:30
Не знаю,що може допомогти (Купила вже цей дорогий дезік,наче допомогав,але зуд і прищі повилазили.Покинула
Червона калина• вчера в 19:33
Ответ дляКоржик
не допомага
так мыло тем более не поможет. я выхожу из ванны и потею уже через 5 минут. только дезик сразу
Не против• вчера в 19:40
Драй драй раз на три тижні і різні антиперсперанти, завжди міеяю, бо є привикання. Мило до дупи, як воно може впливати?
Коварная Зая• вчера в 20:19
Ответ дляКоржик
яке саме?
в цьому питання допису
В Украине использовала сейфгард. За границей другое. Неважно какое. Всё антибактериальное действует одинаково