Шопингмонстр• 23 марта в 19:20

Как рассчитать по сколько складываться на продукты в семье?

Вот к примеру 3 человека. Работает муж и жена. Ребенок. Аппетиты у всех разные.
Едимнаморе• вчера в 08:32
Ответ дляШопингмонстр
Якось в нас не виходить домовитися, приходиться вислуховувати та продовжувати робити по своєму.
Так ви ж не чуєте. Вас тринадцять сторінок допитують який вік дитини, як ви собі уявляєте процес пополамщини, чим вам риба з м´ясом не вгодила, чи ви взагалі хоч щось готуєте чоловіку? Риторичні питання.
По принципу Тані: знайду купу аргументів, чому всі поради погані .
автор Шопингмонстр • вчера в 08:38
Ответ дляЕдимнаморе
Я собі взагалі нічого не уявляю, я з кожним днем все більше і шоці з його поведінки.
Готувати перестала, як бачу що продукти не для нас
Тільки загальне - борщ, каші якісь, картопля
Овочі приносить тому це готовлю. Але він йому не потрібен.
Риба не підходить нам з дитиною тому, що вона жирна, їсти неможливо, пішла купила окремо і приготувала, але він такий що і це б з´їв, бо на його думку жінка винна годувати чоловіка.
Періодично докоряє, що я його не годую, а борщ він не їсть, це не його їжа.
Йосип_молодий• вчера в 08:36
Ответ дляШопингмонстр
Каже у Європі кожен платить за себе
Автор, я в Европе и это не правда, ответственно вам об этом заявляю!
автор Шопингмонстр • вчера в 08:38
Ответ дляЙосип_молодий
Видно йому так вигідно то і він и тримається цієї теорії.
Медсестричка• вчера в 08:39
Ответ дляЙосип_молодий
Я вас підтримую. Це міф, що чоловік не платить і не утримує. По-різному буває.
Йосип_молодий• вчера в 08:42
Ответ дляШопингмонстр
Автор, в Европе сам ща себя платят только друзья или мало знакомые люди, как и в Украине. Когда речь идет о партнерстве или семейных отношениях, то конечно же в каждой семье свои правила, но не такого, что каждый в семье платит за себя потому что так в Европе. У меня 2 подружки замужем за немцами. Одна 22 года, вторая 17 лет. У одной трое детей никогда не работала. У второй нет детей никогда не работала. Работают только мужья. Но есть у меня не скажу что моя подружка, а знакомая, тоже замужем за немцем, и она очень несчастлива в браке. Он ее содержит, но издевается над ней. Ссыт мимо унитаза специально, чтобы та ходила и подтирала за ним, зная что она от него зависима. Это я к чему, что правило в каждой семье свои. И вы либо соглашаетесь на такие условия и терпите и это ваше право и выбор, либо не соглашаетесь и что-то меняете в своей жизни.
Едимнаморе• вчера в 08:42
Ответ дляМедсестричка
В основному таким чоловікам жінки готують, а не швидко після роботи з дитиною все з´їли і пішли займатися своїми справами.
Стосунки будують двоє. А в цій ситуації їх руйнують двоє.
Гомосноб• вчера в 08:44
Ответ дляШопингмонстр
Каже у Європі кожен платить за себе
Мой тоже так говорил. Приехали с ним от войны в Европу и я с ним развелась и ушла к местному, который (упс) платит и за меня, и за моего ребёнка.
Йосип_молодий• вчера в 08:45
Ответ дляЕдимнаморе
А что Автор? А то все 14 страниц мне читать лень. Не готовит мужу и все съедает с ребенком?
автор Шопингмонстр • вчера в 08:51
Ответ дляЕдимнаморе
Не своїми справами в справами дитини, а вона загальна, якщо бути точніше.
І що мені порадите робити - готувати йому з його продуктів окремо а собі і дитині купувати окремо і готувати ще окремо?
Як ви бачите розвиток подій?
Він тоді розслабить булки після роботи не допоможе нічого і буде відпочивати перед телевізором з телефоном. А я і з дитиною і на кухні до часу ночі і нафіг мені таке?

Нагадаю я встаю раніше на годину, узоджу на роботу раніше на півгодини і приходжу раніше на півгодини. Тому увечері є час нагодувати себе і дитину і піти займатися справами дитини, бо їх справи тільки МОЗ, чоловік їх не робить і не робив. Максимум що він може це коли хати захоче, то приготує і то собі в не всім..
Едимнаморе• вчера в 08:49
Ответ дляЙосип_молодий
Складно точно написати, бо на питання вона не відповідає. Писала, що чоловік купує продукти, але вони з дитиною такі продукти не їдять. Запитали що саме там не їстівного, сказала: ’спеції’.
Не готує і каже навіть на кухню не йде, ’щоб не заважати’.
Йосип_молодий• вчера в 08:52
Ответ дляШопингмонстр
Як ви бачите розвиток подій?

Автор, в чем там дело с жрачкой у вас? Вы не можете приготовить и разделить на троих по порциям? И съесть свое?
Йосип_молодий• вчера в 08:56
Ответ дляШопингмонстр
Як ви бачите розвиток подій?

Автор, давайте подробности ваших продуктов, которые ребенок не ест из тех что муж покупает. У меня инвалид, переборчивый в еде, ребенок 4х лет переборчивый, но муж и я подстраиваемся под их двоих. Я готовлю то, что будут все. Или если моя мама например не ест тушенную говядину, а все остальные едят, то для мамы в морозилке у меня замороженные куриные отбивные из филе (уже приготовленные, я только разогреваю их). Ну то есть зная, что моя мама не будет есть говядину, а сегодня я ее буду тушить на семью, ей отдельно отбивные, нам тушеная говядина, гарнир общий, салат крошу тоже маме отдельно, семье отдельно.

Сколько лет вашему ребенку?
Едимнаморе• вчера в 09:00
Ответ дляШопингмонстр
Як ви бачите розвиток подій?

Нащо хоч дитина вам на кухні до часу ночі?
автор Шопингмонстр • вчера в 10:01
Ответ дляЙосип_молодий

Сколько лет вашему ребенку?
Він не купує, що їдять всі він купує те, що треба особисто йому, а нам, якщо треба, щоб купляли самі. То хто повинен готувати з такими розкладами?
автор Шопингмонстр • вчера в 10:02
Ответ дляЙосип_молодий

Сколько лет вашему ребенку?
Мій чоловік ні під кого пристосуватися не збирається ви ще не зрозуміли?
автор Шопингмонстр • вчера в 10:04
Ответ дляЕдимнаморе
Ну прийшла після роботи, поки дитиною нагодувати, потім уроки, потім поки на кухні з об´ємами які потрібні чоловіку щодня і буде до часу ночі. А чоловік тоді буде відпочивати. Він не буде дитиною займатися. Йому це не потрібно. Він але з телефоном і усе, в дитина буде в своєму телефоні. Ні допомоги нічого. Ще і продуктів не мені а собі купуватиме.
автор Шопингмонстр • вчера в 10:04
Ответ дляЕдимнаморе
Звільнила кухню, щоб не заважати чоловіку готувати для себе. А то звільнить він і піде на диван.
Йосип_молодий• вчера в 10:05
Ответ дляШопингмонстр
С таким раскладом готовить себе он должен сам. Совершенно однозначно!
автор Шопингмонстр • вчера в 10:05
Ответ дляЙосип_молодий
Нет не могу. Готувати ні з чого продукти тільки чоловіка - жирна риба і т.д.ні я ні дитина таке їсти не буде. Треба окремо купувати.
автор Шопингмонстр • вчера в 10:08
Ответ дляЙосип_молодий
І я так вважаю. На вихідних наготувала собі, дитині , з того що сама купувала - подивився обідився, хотів мабуть щоб і йому купила і наготувала.
Уси Пуси• вчера в 10:08
Ответ дляШопингмонстр
Как Вы надоели уже с этой рыбой!!!!
Автор, Вы понимаете что вся Ваша жизнь и молодость свелась к тому, что Вы делите куски на кухне, считаете их стоимость и гавкаете друг на друга кто не убрал на кухне. Вас проклял кто-то или что произошло??? И Вы вообще не рассматриваете выход из этой ситуации, не пытаетесь завершить эту семью итд. Что произошло с Вами? Почему Вы так низко упали?
автор Шопингмонстр • вчера в 10:13
Готували плов, приніс м´яса, поки готувався, висипав пачку спецій , ми попробували їсти неможливо. Так він увесь плов і поїв, а ми окремо купили і приготували, бо не сидіти ж нам голодними. Так все і почалося...
Тепер чоловік ображається що йому не готують.

Мені вже і нормально кожен готує і купляє, а йому ні, ображається
Уси Пуси• вчера в 10:12
Ответ дляГербарія сушу
Знову ця бідна дивна автор, якій мужик (офіційний чоловік!) дозволяє жити в своїй квартирі.
І знов вони ділять свій нещасний бюджет. Рахують, хто скільки їсть, хто скільки хворіє....
Паралельний світ (((
Ваш комментарий стал самым главным, точным и четким в этой теме. Как верно Вы подметили. Вся жизнь молодой девушки свелась к тому, чтобы считать куски рыбы на кухне и их стоимость. Как зомби. Вот так вот со стороны зайти и почитать что она пишет - как зомбированная. Это страшно на самом деле. Параллельный мир....
Вот до чего может довести странный жлоб, которого ты маниакально считаешь своим мужем. Это реально страшно.
Автор, миленькая, выздоравливайте скорее. Так нельзя жить!!!
автор Шопингмонстр • вчера в 10:16
Ответ дляУси Пуси
Как Вы надоели уже с этой рыбой!!!!
Я нічого не ділю, не подобається їжа купила приготувала і усе. А чоловіку ж не так. Йому не купила і не приготувала, в змусила самого..обурився що все окремо.
З нього то і почалося...що мені зробити?
Уси Пуси• вчера в 10:19
Ответ дляШопингмонстр
Развод не рассматриваете совсем?
автор Шопингмонстр • вчера в 10:19
Ответ дляЕдимнаморе
Може мені за свою зп годувати всю родину, оплачувати комуналку і не руйнувати стосунки? Так пропонуєте?
автор Шопингмонстр • вчера в 10:21
Ответ дляУси Пуси
Развод не рассматриваете совсем?
А квартиру мені хто придбає? Чи до себе приймете?
Уси Пуси• вчера в 10:22
Ответ дляШопингмонстр
Понятно.
автор Шопингмонстр • вчера в 10:26
Ответ дляУси Пуси
Понятно.
Отож. Балакати і поради давати легко, а як до справи доходе, то тільки безхатченком виходить треба стати, зате з гордістю і не принижена чоловіком.