Пугачиха• 1 час назад
Поясніть мені будь ласка де я неправа в даній ситуації? Ситуація з замовленням
Вирішила замовити річ в магазині Gepur на 799 грн по передоплаті в 200 грн. Тут мені приходить сповіщення на створене замовлення вже на 999 грн, хоча сума товару на сайті становить 799 грн. Бренд написав , що своїми 200 грн я покриваю лише суму доставки на НП…але навіть попри це чому ж тоді замовлення стало 999 грн з 799 грн (його основної суми на сайті). Чи я щось не розумію?
Нашли в капусте• 1 час назад
Я тільки що на 0.. х оформила продажу і взяла 200грн. Від суми що коштує товар відмінусую їх. А оплата нп мене взагалі не обходить , то відносити отримувача. Він при отриманні оплачує їх послуги самостійно
бювет_в_обед• 1 час назад
Сума передплати взагалі вираховується автоматично від суми товару,це шахрайство взагалі
Не за Будка• 1 час назад
Офигеть, пишите отказ. Доставка НП ну 100 грн, а остальное им на карман? Бред
Сірничок• 1 час назад
Думаю це не вони офігіли, а просто оператор який попався вам трошки дурачок і замість того щоб відняти від суми замовлення 200 грн - додав їх (знав що треба зробити якусь дію, а яку спробуй зрозумій після дистанційки в школі). Вам треба писати в службу підтримки сайту, щоб перевірили роботу оператора, який опрацьовував ваше замовлення
Продавчиня кіз• 1 час назад
Да, как то увидела в тик токе отзыв на них, там качество горят говно конкретное
Майструю крила• 58 минут назад
Щось дофіга за доставку. Мені ось тарілки супові приїхали, реально не маленька коробка, в пеноаласті та в пупирці дуже гарно замотані, 120 пересилка була без комісій на післяплату.
Що там того боді, пакетик
Шахраї якісь
Що там того боді, пакетик
Шахраї якісь
Свідок Перемоги• 49 минут назад
Ответ дляКузякин
Автор, как-то они коряво посчитали. Может менеджер новичок, тупит. Попросите позвать взрослых
Тоже так подумала, не будет столь известный бренд заниматься такой ерундой - «разводить», явно какая-то ошибка.
долой_лама• 21 минуту назад
Посмотрите, что у вас указано именно в накладной НП. Думаю, там будет наложка 799грн, как и должно быть по их системе.
А в своём заказе они общую сумму 999грн указывают типа с учётом ваших невозвратных 200грн предоплаты за доставку.
долой_лама• 12 минут назад
Но вообще система у них дурацкая. У других хоть доставка НП платная, но зато 200грн предоплаты вычитаются от стоимости товара.
Мороженная курица• 4 минуты назад
Ответ длядолой_лама
Да, скорее всего. Вчера посылка приехала курьером НП, за доставку я платить не должна, но в накладной указана стоимость посылки и отдельно доставка, всего к оплате стоимость посылки без доставки, саму посылку я оплатила через приложение НП, курьер привез, отдал, вот так как-то по дурному.