Не вмію заміряти• 1 час назад
Тортик в 4 роки. Як зробити смачно з бісквітом щоб було безпечно
Які інгрідієнти
На ДР
Хочу зробити сама
Дякую
На ДР
Хочу зробити сама
Дякую
Дама_из_рекламы• 1 час назад
Морковный , и вкусно и полезно.
Найдите рецепт морковный как в Старбакс, я делала, всем очень понравилось
Гореотума• 1 час назад
На 4 роки я би вже особливо не танцювала. Якщо у дитини нема алергії і цукор в модерованих кількостях їсть. Класичний бісквіт зробіть, фрукти. Просто ягоди, якщо використовувати, обирати такі, щоб не вдавився ніхто.
МЕСТО_Встречи• 1 час назад
Без сахара. И яйца домашние только ваших личных курочек, чтобы быть уверенной чем они питались. Мука тоже желательно только вашего помола.
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Ответ дляМасяня Я
Що значить ’ безпечно’?
Щоб не потравились, мабуть
Масяня Я• 1 час назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Щоб не потравились, мабуть
Омг.
Автор же не в сараї буде пекти? Сподіваюсь
Бегущаяпо• 1 час назад
Мы заказывали шоколадный торт. Коржи шоколадные + крем тоже шоколадный был. Ну так ребенок хотел. Сколько там дети того торта съедят) не совсем понятно про безопасно. Тортик на 2,5 кг с декором вышел 3600 в прошлом году (позже уже поняла что дорого, но декор был дорогой)
Масяня Я• 1 час назад
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А пшеницю де взяти?
А що з кремом? Там же масло всяке, сир вершковий , вершки.
Кругом сама небезпека
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Торт без цукру - це сильно!
IQ 80• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Все домашние торты на масле а не на маргарине безопасные
Ага, особенно масляный крем, после которого будет ’ригали всі’...
Нагайна• 1 час назад
Я на 4 роки робила дитині білий бісквіт і творожний крем з персиками.
Максимально безпечний склад торта
Масяня Я• 1 час назад
Короче, автор десь поділась.
Йдете на канал Хочу торт або Я тортодел (це російський). Там купа відео з покроковим рецептом.
Будь ласка
Гореотума• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Торт без цукру - це сильно!
А що не так? Якщо це зовсім маленька дитина, то є рецепти без доданого цукру, наприклад, або якщо людина не їсть цукор принципово.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМасяня Я
А ви вперше чуєте?
Так! Я на Советчиці вже чула про миття бананів і цукерок, але про торт без цукру - ще ні!
Вмієте ви здивувати
Скорая помощь• 1 час назад
Ответ дляIQ 80
У нас не рыгали
Масяня Я• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вмієте ви здивувати
То читайте не тільки форум.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляГореотума
Хай бог милує. Нащо це називати тортом?
Масяня Я• 1 час назад
Ответ дляIQ 80
Та ну, масляний крем рідко хто замовляє.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМасяня Я
То читайте не тільки форум.
У мене широке коло інтересів, але советчиця - це клондайк, таке ніде більше не прочитаєш.
IQ 80• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
У нас не рыгали
Значит повезло и ни у кого из детей не было склонности к ацетону.
IQ 80• 1 час назад
Ответ дляМасяня Я
Дуже на це сподіваюсь. Ним і травляться дуже часто, і для підшлункової дуже важкий.
Гореотума• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Хай бог милує. Нащо це називати тортом?
Зараз буде душно, але я сходила спеціально до тлумачного словника для вас. Солодкий- не означає напханий доданим цукром. Солодкий смак можна отримати різними шляхами.