Безсовісна кума• 24 марта в 16:28
Тревога
Почему так долго длится тревога? Вроде самолёты не взлетели.
Жена миллионера• 24 марта в 16:31
В Киеве метро так и не работает в воздушную тревогу.. хотела устроиться на работу, сказали что из левого берега не берут, так как нельзя опаздывать
Коли мовчу- приємна жінка• 24 марта в 16:32
Основна маса БпЛА, що залишились (~20 од.) з Чернігівщини прямують у напрямку Канева.
Загальний курс Південно-західний на Черкащину
❗️ Львів 4х БпЛА у напрямку міста
ВундерКИНГ• 24 марта в 16:32
Сказали, що до ночі буде. Пуски постійно відбуваються і тепер вони обоітають якось через Черкаси бо на Київщині збивають то змінили тактику
Ганцю в кєдах• 24 марта в 16:34
Ответ дляЖена миллионера
Вам же писали, є електричка
Жена миллионера• 24 марта в 16:34
Ответ дляГанцю в кєдах
Вам же писали, є електричка
Мне? Я первый раз пишу. Какая электричка едет в центр?
буреЛОМКА• 24 марта в 16:37
Володарка мрій• 24 марта в 16:51
Ответ дляГанцю в кєдах
Вам же писали, є електричка
А я сегодня не села в электричку. Пришла на перрон, а она стоит 40минут
Володарка мрій• 24 марта в 16:52
Ответ дляШеллар
Вже не має, міська електричка в тривогу не їздить, змінили правила.
А де можно почитати?
Миловидна леді• 24 марта в 16:56
Ответ длябуреЛОМКА
В центре Львова прилёт.
Якійсь гниді як завжди смішно
Ганцю в кєдах• 24 марта в 17:39
Ответ дляЖена миллионера
Головне переїхати Дніпро, по правому берегу їздить транспорт.