Кицюююня• 25 марта в 00:00
Логопед для дитини до 3-х років
Порадьте, будь-ласка, досвідченого логопеда для дитини до 3-х років(у дитини є підозра на РАС)
Кицюююня
• 25 марта в 00:43
Ответ длянеДоЖиру
Киев или другой город?
Забула місто написати,Київ(Правий берег), бажано Софіївська Борщагівка або поблизу неї
неДоЖиру• 25 марта в 00:56
Ответ дляКицюююня
К сожалению, не подскажу там. Только на левом берегу знаю
Ответ дляКицюююня
Логопед-дефектолог Гармаш Світлана, людина з великим досвідом, центр Різнокольорова планета, Софіївська Борщагівка, ЖКСОФІЯ, вул Сонячна,5, 0978450030, 0633295022