Карапулька• сегодня в 11:45

Якщо в стосунках є проблеми, ви їх обговорюєте?

Я чоловіку кажу, він відразу на мороз і мовчить…. Тоді зі спливлм часу може просто все виправити мовчки і показати результат. Або нічого не виправляє, в ігнор і все. Поговорити якось ну ніяк не вдається, а воно ж мене тривожить. І тут ображає вже не сама проблема, а байдужість до мого стану, що я важко переношу невизначеність, а він із цим нічого не робить
Пописанная парта• сегодня в 11:47
Я обговорюю відразу, чоловік - ні.
Але навіть при тому, що він не скаже і слова поки воно не зайде далеко, коли каду щось я, дослухається. Бо інакше - це просто відсутність поваги і турботи
автор Карапулька • сегодня в 11:48
Ответ дляПописанная парта
Я обговорюю відразу, чоловік - ні.
Ну ось і в мене, він то дослухається, все зробить, але іноді для цього має зайти досить далеко
So_so• сегодня в 11:48
Такой момент важный, не уходите ли Вы от принятия решений, списывая своё бездействие на пассивность мужа?
Попробуйте принимать решения без обсуждения с ним, можете поставить в известность, но не ждите одобрения/мнения итд.
ФрекенБок• сегодня в 11:49
Разговариваем, я инициатор. Разговоры мужчины не любят. Но это надо. Постарайтесь его убедить.
Ленне-Рейма• сегодня в 11:49
Мене дратує обговорювання. Можу максимум сказати коротко, якщо щось не так
Пописанная парта• сегодня в 11:49
Ответ дляSo_so
Как она может принимать решения о поведении двоих одна в своей голове? 🤔
So_so• сегодня в 11:49
Ответ дляПописанная парта
Речь не о поведении двоих, о только о своем.
ФрекенБок• сегодня в 11:50
Ответ дляSo_so
Уведите кто-нибудь этого диванного психолога😄
Пописанная парта• сегодня в 11:51
Ответ дляSo_so
То есть если мужик косячит, менять поведение должна все равно она?
Ума Палата• сегодня в 11:52
Він так звик вирішувати проблеми, маю аналогічного екземпляра. По барабану. Промовчав і робить своє. Тут тільки вам вирішувати, що з цим робити.
So_so• сегодня в 11:54
Ответ дляПописанная парта
Иллюзия, что можно просто по своему желанию изменить другого человека.
Но через изменения своего поведения можно изменить свою жизнь, которой автор не совсем довольна.
Файна цьоця• сегодня в 11:54
Да, обговариваем.
Но скорее - я говорю, он слушает.
Я ему настоятельно! рекомендовала говорить или я буду говорить в два раза больше, за двоих)
Старается, с переменным успехом
автор Карапулька • сегодня в 11:56
Ответ дляФайна цьоця
Да, обговариваем.
Но скорее - я говорю, он слушает.
Старается, с переменным успехом
Оце ідея! Казати хай говорить, щоб самій не говорити за обох )))))
Ума Палата• сегодня в 11:58
Автор, ваш емоційний стан, ваша турбота. Ваш настрій, ваша турбота. Ваше здоров´я, яке він вам буде вбивати, ваша турбота. Якщо людина роками нічого не змінює, а поводиться як баран, через власні переконання, ви не маєте для нього цінності. Проміжних варіантів немає, хоче говорить, не хоче не говорить.
автор Карапулька • сегодня в 12:00
Ответ дляУма Палата
Оце є і я написала, що мені важливий мій емоційний стан, що підсажуюю здоров’я на цих гойдалках і що «давай поговоримо, що відбувається, або я прийматиму відповідні рішення задля збереження власного здоров’я». А він мовчить… останнє і не відкрив! Ну і хай!
Мааарковная• сегодня в 12:03
Я зразу говорю, що мене не влаштовує. І мені пофіг чи готовий він до розмови чи ні. Якщо не доходить, можу образитись і не телефонувати йому весь день, поки я на роботі. Тоді він ввечері пробіжить зустрічати з роботи і приготує, щось смачненьке.
Ума Палата• сегодня в 12:06
Ответ дляКарапулька
Дуже вас розумію.. Але для мене дистанція, мабуть зараз найкраще. Як тільки ви почнете займатись собою, не проявляти до нього підвищеного інтересу, не писати, не дзвонити, не прагнути поговорити, він або почне говорити, або втратить інтерес до вас назавжди. Чим більше ми намагаємось отримати від людей увагу і повагу, тим менше вони прагнуть це давати. Вони нездатні нічого дати, автор. В них цього немає. Це така особистість. Здивуйте його, почніть берегти себе.
So_so• сегодня в 12:04
Ответ дляКарапулька
То, о чем я Вам сразу написала. Нужно не ждать и не страдать пока мужчина что-то решит, а принимать решения нужные для Вас.
Мааарковная• сегодня в 12:07
Ответ дляКарапулька
А можете навести приклад ваших проблем у сімейних стосунках? Ви про якусь битовуху говорите, чи там щось глобальне вже назріло на кшталт жити разом чи розбігатися?
ОйЙой• сегодня в 12:07
Ответ дляКарапулька
Он уже ждёт не дождется когда вы начнете наконец принимать решения
So_so• сегодня в 12:07
Ответ дляОйЙой
100%, поэтому и сообщения не читает, не понимает как ещё донести
Ума Палата• сегодня в 12:10
Ответ дляSo_so
Рота відкрити і донести. Словами.
автор Карапулька • сегодня в 12:11
Ответ дляМааарковная
Подзвони, коли звільнишся - ок! Не подзвонив. Скажи чи в силі така то домовленість, щоб я плани будувала - ок! Прийшов час і він мовчить.
Ума Палата• сегодня в 12:12
Ответ дляКарапулька
У вас діти є автор?
ОйЙой• сегодня в 12:13
Ответ дляКарапулька
Он согласился чтобы не ругаться с вами в моменте,а так ничего не хочет из этого.Вы это знаете,но признать не хотите что все развалилось
автор Карапулька • сегодня в 12:13
Ответ дляОйЙой
Або ще буває, повідомлення з проханнями проігнорував. При зустрічі обговорюю ці питання і чую відразу «мені піти?». То до чого тут піти, якщо є питання і треба обговорити як дорослі люди…
автор Карапулька • сегодня в 12:14
Ответ дляУма Палата
У вас діти є автор?
Ні
ОйЙой• сегодня в 12:14
Ответ дляКарапулька
Да не хочет он с вами ничего делать и обговаривать,а спрашивает вас чтобы снять с себя ответственность за свое решение
Ума Палата• сегодня в 12:15
Ответ дляКарапулька
Він не дорослий. Я вам раджу щось почитати, чи послухати, про інфантильну чоловічу поведінку. В яких пісюн виріс, все інше залишилось на рівні 13 річного підлітка
ОйЙой• сегодня в 12:15
Ответ дляКарапулька
Ні
Тем более,найдите себе подходящего партнера,зачем всю жизнь ругаться