Собираюсь переезжать в Польшу как беженец и плюсом учиться там. Может кто подсказать, возможно ли совмещать учебу и работу? И сможет ли эта работа покрывать все средства первой необходимости? (Жилье, еда, комуналка и т.д.)
Переезжаю туда сам, 17 лет, в январе будет 18
Агент Пинкертона• вчера в 18:19
Ответ дляСадова гойдалка
только без сертификата дети не смогли поступить
Требование о сертификате ввели летом.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 18:30
Ответ дляhrystia
В2 для поступлення, С1 для можливості безкоштовного навчання.
А якщо після ліцеях польського?
празники не помню• вчера в 18:55
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А якщо після ліцеях польського?
Так, польський ліцей не робить іноземця громадянином Польщі (це стосовно платного навчання).
А для вступу до вишу, у вашому випадку, матура.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 20:18
Ответ дляпразники не помню
Звісно матура а чи потрібен польський паньствовий С1 чи Б2.. там більше ніж за півроку треба реєструватися і 200 євро коштує
празники не помню• вчера в 20:38
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Якщо просто для вступу В2, то не треба. Матура підтверджує рівень знань. У вас вступ по процедурі для поляків, яким сертифікат не потрібен.
А от якщо стає питання оплати, як для іноземця (треба розуміти конкретну ситуацію), то тоді може бути необхідним саме С1. Тому вам треба розібратись чи можуть/будуть вимагати з вас оплату та за яких обставин.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 20:44
Ответ дляпразники не помню
Дякую. Треьа дізнатися в універі як і що