Готова до другої• вчера в 23:03
Новий керівник
Мала керівника до цього, яка була токсичною, і з нею було важко домовитися. Зараз прийшов новий керівник, і через те, що у нього мало досвіду на цій посаді, почався міроменеджмент. Він буквально дає завдання і потім в процесі ходить, перевіряє, як виконується завдання. Хоча з минулою керівницею такого не було і їй було все одно. Мене дуже дратує цей момент
Паспортний стіл• вчера в 23:07
Ваш нік ваша підказка).
А насправді буде як не одне так інше, ідеалу не буває.
Готова до другої
• вчера в 23:17
Ответ для_Alekssandra_
Автор, работа у человека такая- контролировать.
А что плохого?
Перевіряє сам процес, а не результат
Готова до другої
• вчера в 23:18
Ответ дляЛівий Локіть
Нааерное обрадовалась что та ушла)карма пришёл ещё хуже будет
Та він наче непоганий, але це постійне перевіряння процесу роботи дратує
_Alekssandra_• вчера в 23:19
Ответ дляГотова до другої
Перевіряє сам процес, а не результат
Проверяет делается/не делается? Чтобы сроки не пропустить?
_Alekssandra_• вчера в 23:20
Ответ дляГотова до другої
Хоть бы это был его самый большой недостаток))) поверьте, бывают....
Готова до другої
• вчера в 23:20
Ответ для_Alekssandra_
Термінів не було, це не робота в офісі. Я працюю в магазині
Крию матом страшно• сегодня в 00:08
Можливо, поки розбирається перевіряє, потім буде легше. Я зазвичай перевіряю процес на початку, щоб зрозуміти де можна покращити та оптимізувати.