долой_лама• 26 марта в 12:58
Перебронювання працівників в Дії - хто з цим працює, підкажіть, будь ласка
Хто займається на роботі бронюванням, підкажіть, будь ласка.
У нас бронь діє до 28.03. Вчора отримали рішення про підтвердження критичності. Вже можу сьогодні подавати заяву на перебронювання в Дії? Чи в останній день броні? Як це нововведення на практиці працює?
Доль Чекомбана• 26 марта в 12:59
Як Дія ’побачить’ продовження критичності, так і зможете переброньовувати
долой_лама
• 26 марта в 13:00
Ответ дляДоль Чекомбана
В чернетці заяви бачу новий номер рішення. Дата призначення критичності стара. Якось по чудному)
долой_лама
• 26 марта в 13:00
Ответ дляСтриптизерка
вже подавайте, воно автоматом бронь оновить
Дякую
долой_лама
• 26 марта в 13:00
Ответ дляСтриптизерка
А як швидко, не підкажете?
Стриптизерка• 26 марта в 13:01
Ответ длядолой_лама
А як швидко, не підкажете?
ой воно у всіх по різному, у одного в той день, а у іншого наступного.
долой_лама
• 26 марта в 13:04
Ответ дляЯ таке знаю
Зачем вы эти чебуреки выставили, они ж горелые!
Сама в шоці
Все і одразу• 26 марта в 18:26
Не чекайте останнього дня, анулюйте діюче бронювання, і одразу подавайте на нове. Попередьте працівників, у які дні вони повинні бути обережні (тобто поки чекатимуть нового бронювання)