Крию матом страшно• Изменено 26 марта в 19:00
Чи стидно розказувати що Ви познайомились
На Сайті Знайомств.
Напевно трохи простіше і не так соромно, коли просто в соціальних мережах. А саме не сайті знайомств.
Ви що говорите. Якщо чоловіка чи любов свою там найшли, все розповідаєте?
І друге питання. Чи видалив ваш любимий чи вже чоловік відразу всіх інших партнерок по переписці. Ну він вибирав. От Вас вибрав.
І коли він став впевненим що Ви для нього саме та єдина?
Через який термін від дня знайомства всіх видалив. Або анкету якщо це аз. Через місяць від зустрічі? Чи коли?
Алина-1240• 26 марта в 19:00
Вообще никому и ничего о личной жизни не рассказываю. Считаю, что нечего нос посторонним совать
Замрійлива• 26 марта в 19:07
Не, ну на сайте знакомств это конечно позорно, не говорите никому. Скажите что были проституткой, так и познакомились с будущим мужем.
Ну а свою анкету с сайта знакомств, любой мужчина с чувством самосохранения, удаляет сразу, как встречает ту единственную.
Пацелуйнитуда• 26 марта в 19:08
Донька знає, що і перший мій чоловік і другий з сайту знаймств. Родичі теж. Але дурна була, зараз би не розказувала і не тому що соромно, а тому що це моє особисте.
Куплю орехи• 26 марта в 19:12
На Баду познайомились.
Він видалив свою анкету в той же день після нашої першої зустрічі.
Про що мені відразу ж повідомив.
Вже 7 років щасливі в шлюбі)
Про що мені відразу ж повідомив.
Вже 7 років щасливі в шлюбі)
Скользкая• 26 марта в 19:12
Мне не стыдно, я не скрывала. Еще и подружка с моей подачи тоже там мужа нашла.
Дівчина Гілмор• 26 марта в 19:14
Ответ дляАлина-1240
Молодець👍
Мульйонерша• 26 марта в 19:15
Мне не стыдно. Удалили анкеты через некоторое время. Через месяц кажется Я раньше, муж позже. На самом деле, я знала, что он не особо там с кем-то встречался по сути. Поженились через 2 месяца
СМСница• 26 марта в 19:17
Мне не стыдно, говорю как есть. После первой реальной встречи удалили свои анкеты
задумчивая мордочка• 26 марта в 19:18
Ответ дляКуплю орехи
На Баду познайомились.
Про що мені відразу ж повідомив.
Вже 7 років щасливі в шлюбі)
Про що мені відразу ж повідомив.
Вже 7 років щасливі в шлюбі)
А нашо ви нам повідомили про видалення його анкети?
Куплю орехи• 26 марта в 19:18
Ответ длязадумчивая мордочка
Не вам, а Автору
Не вмію заміряти• 26 марта в 19:31
Ответ дляКуплю орехи
На Баду познайомились.
Про що мені відразу ж повідомив.
Вже 7 років щасливі в шлюбі)
Про що мені відразу ж повідомив.
Вже 7 років щасливі в шлюбі)
А ви теж видалили?
Куплю орехи• 26 марта в 19:32
Ответ дляНе вмію заміряти
А ви теж видалили?
Десь за три дні, так, видалила
Крию матом страшно
• 26 марта в 19:32
Ответ дляАлина-1240
Так як вони питають: а як ви познайомились? Щось же треба відповісти.
Не люблю брехати.
Алина-1240• 26 марта в 19:34
Ответ дляКрию матом страшно
Не люблю брехати.
Так и отвечаю, это мое личное, давай,обсудим другую, нейтральную тему
Укр_жіночка• 26 марта в 20:18
А почему стыдно? Ладно бы сказали, что в стрип-клубе на привате познакомились))
Я с мужем на сз и это даже с удовольствием сообщаю если спрашивают
Укр_жіночка• 26 марта в 20:20
Кстати, я свою анкету, кажется, даже не удалила, а сделала невидимой, где-то месяца через 3 после первой реальной встречи. Он вроде бы намного раньше забросил, но мне было не принципиально
З горіха зерня• 26 марта в 20:21
Ответ дляКрию матом страшно
Не люблю брехати.
А что стыдного?
Что по вашему прилично?
муха в кедах• 26 марта в 23:53
Ответ дляЗамрійлива
...единственную стерву, которая будет выносить мозг эффективнее, чем все переписчицы, вместе взятые?
Крию матом страшно
• 27 марта в 00:09
Ответ дляПацелуйнитуда
Я це все розумію. Але що відповісти. Як вони нагло питають, де ви познайомились. То що говорити.
З горіха зерня• 27 марта в 00:10
Ответ дляКрию матом страшно
Так а что такого правду сказать?
Крию матом страшно
• 27 марта в 00:13
Ответ дляАлина-1240
Тоді как би ти не відкрита перед ними, щось скриваєш. Тоді нема вже дружби відкритої як би.
Крию матом страшно
• 27 марта в 00:14
Ответ дляУкр_жіночка
Ви молодець. Я якась непонятна. Закомплексована.
Крию матом страшно
• 27 марта в 00:15
Ответ дляSgreen
А що такого? Не в сучасному світі живемо? Чи треба ідеальна доповідь-звіт для родичів і знайомих?
Так і відчуваю себе перед ними як на допиті.