lilul990• вчера в 20:57

Порівняйте як у Польщі і в нас. Дурдом

У нас нац кешбек на паливо по 1000 грн, який знову посилить інфляцію. Ну і сприятиме розкраданню коштів. Тим часом мудрі люди у Польщі. Тому Польща і краща за нас
Хлопаю ресницами• вчера в 20:59
Емм.. так наші теж збирались ….і придумали Кешбек.
Думаєте поляки скажуть бізнесу «ей полегше там з цінами» ?! Ціни на пальне ростуть у всьому світі , уви…
автор lilul990 • вчера в 21:00
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви статтю читали?
Фісташкова кава• вчера в 21:00
І перед Великоднем маса продуктів в акції
Зубная фея• вчера в 21:01
Ответ дляlilul990
Ви статтю читали?
Не читали, бо вона нах не всралась. Ми в Україні, 13й рік типу живемо
автор lilul990 • вчера в 21:01
Ответ дляФісташкова кава
Вперше побачила акцію, коли один продукт купуєш, а другий такий самий за злоту.в Україні таке важко уявити
Фісташкова кава• вчера в 21:02
Ответ дляlilul990
За два тижні практично всі продукти так чи інакше були в акції
Памʼятаю в Україні навпаки перед святами ціни в космос
автор lilul990 • вчера в 21:04
Ответ дляФісташкова кава
Зато у нас сервіс
Фісташкова кава• вчера в 21:04
Ответ дляlilul990
Зато у нас сервіс
Гарний сарказм
автор lilul990 • вчера в 21:04
Ответ дляФісташкова кава
Гарний сарказм
Рабів обслужать добре перед тим як здерти три шкури
Блондинка в Законе• вчера в 21:07
Ви зробили це разом! Так що запізно пити Боржомі, коли нирки відвалились

Манько Володимир: ’Урядові єбаки - наєбаки вже вимили з бюджету воюючої країни більше 90 млрд. грн. на передвиборчий популізм президента. Тепер вони хочуть ввести ПДВ для 250 тис. ФОПів, які сумарно заплатять близько 20 млрд. грн.
автор lilul990 • вчера в 21:06
Ответ дляБлондинка в Законе

Порошенко хіба знижав ндс хоть на шось хоть раз? Шось не припомню
Фісташкова кава• вчера в 21:07
Ответ дляlilul990
Не потрібно знижувати , вистачало що життя було іншим
автор lilul990 • вчера в 21:08
Ответ дляФісташкова кава
Та таким самим. Все держалось на соплях і кредитах від мвф
Фісташкова кава• вчера в 21:09
Ответ дляlilul990
Питань більше не маю якщо ми жили так само
Блондинка в Законе• вчера в 21:09
Ответ дляlilul990
Зате ШІ пам´ятає:

Огляд від ШІ
У період президентства Петра Порошенка (2014–2019) загальна ставка ПДВ в Україні залишалася на рівні 20%, проте було впроваджено точкові зниження та пільги. Зокрема, у 2015 році скасовано ПДВ на імпорт деяких ліків Zaxid.net, а згодом встановлено знижену ставку 7% для медвиробів та кінематографії Радіо Свобода.
Zaxid.net
Ключові зміни щодо ПДВ (2014-2019):
7% ставка ПДВ: Запроваджена для лікарських засобів, медичних виробів, а також послуг у сфері кінематографії, що було суттєвим зниженням проти загальної ставки the wvp.tax.gov.ua.
Скасування ПДВ на ліки: У 2015 році Порошенко скасував ПДВ з імпорту деяких ліків тимчасово звільнив від оподаткування імпорт певних лікарських засобів.
автор lilul990 • вчера в 21:09
Ответ дляФісташкова кава
Гривня ніколи не була такою само сильною як злотий
Хлопаю ресницами• вчера в 21:10
Ответ дляlilul990
Ви статтю читали?
Я почитаю їхній результат. Що ж цього вийде і чи вийде взагалі
Фісташкова кава• вчера в 21:10
Ответ дляlilul990
Не була , але жили норм
Поддакиваю иногДА• вчера в 21:10
Ну що ви в ваші 26 можете памʼятати? Поживіть хоч років з 10 ще. Але ви вже до поляків втекли.
автор lilul990 • вчера в 21:10
Ответ дляФісташкова кава
Не була , але жили норм
Ми не жили, ми рухались від одної катастрофи до іншої
автор lilul990 • вчера в 21:11
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Рахувати вмієте?
Зубная фея• вчера в 21:11
Ответ дляФісташкова кава
Та ладно?) А чем $ по 8 был херовый при Яныке?
Фісташкова кава• вчера в 21:12
Ответ дляlilul990
Може ви і так
А ми не нарікали
Поддакиваю иногДА• вчера в 21:12
Ответ дляlilul990
Рахувати вмієте?
Вмію Лілу, вмію. Памʼятаю ваші закоси під наївну молодуху)
автор lilul990 • вчера в 21:12
Ответ дляФісташкова кава
Може ви і так
А ми не нарікали
Бо у нас сервіс
Фісташкова кава• вчера в 21:12
Ответ дляЗубная фея
Ще згадайте морозиво по 2 копійки
автор lilul990 • вчера в 21:13
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Зубная фея• вчера в 21:13
Ответ дляБлондинка в Законе
Зате ШІ пам´ятає:

Огляд від ШІ
Zaxid.net
Ключові зміни щодо ПДВ (2014-2019):
На кого этот пиндежжж расчитан?
Фісташкова кава• вчера в 21:13
Ответ дляlilul990
Бо у нас сервіс
Який сервіс ? Можна вже подробиці ?
Завжди мало• вчера в 21:16
Порівнюю.
В Польщі нема війни, в Україні війна 4+ роки.
В Польщі є можливість накопичувати паливо,в Україні нафтосховища розбомблені ще в перші роки,і вся торгівля відбувається ’з коліс’.
В Польщі громадяни платять податки,в Україні це не прийнято.
Що ще порівнювати?Може бюджет, в якому в нас діра через війну?