Блондинка в Законе• 27 марта в 10:23
Можно ли носить как Боди под джинсы как считаете? Купила за 100 грн, думала
Боди, а это купальник
Винник• 27 марта в 20:19
Ответ дляТушьмушьнюшь
Стоп-стоп, не уводимо стрілки від 5 хвилин, повертаємося до них, у вас же проблем немає з розумінням, правильно ще раз, ви Автору на 5 хвилин пропонуєте купальник одягати під джинси?)))
Бля...вы гоните или реально тормоз?
Тушьмушьнюшь• 27 марта в 20:26
Ответ дляВинник
зачем его снимать весь? это купальник, он тянется! отодвинули низ полностью на сторону рукой придержали, свои дела сделали, вытерлись и пошли. Или у вас струя кривая и вы все вокруг уделываете?
Омг, я уявляю цю конструкцію джинси , вы тянете щось в сторону, ви серйозно? Ну реально якесь негігієнічне дикунство, завершую свою бесіду, з мене, мабуть досить , мало того що купальник носити не гуд на постійний основі, він не пропускає повітря, так ще й в туалеті в позі зю вивертатися з джинсами.....мда
Тушьмушьнюшь• 27 марта в 20:27
Ответ дляВинник
Бля...вы гоните или реально тормоз?
Я з гопотою розмову не веду, допобачення
Винник• 27 марта в 20:39
Ответ дляТушьмушьнюшь
кто бы говорил 😂😂😂