Мульйонерша• 27 марта в 11:03

На скольки работах может работать человек официально одновременно

Подскажите, муж работает на основной работе и по совместительсву
Сейчас еще хочет устроится на одну работу, можно ли официально так много работ иметь?
И кто из работодателей платит ЕСВ?
Куда_бежать• 27 марта в 11:04
Хоть на 10 по совместительству
ЕСВ платят все

ВЫВсеВрете• 27 марта в 11:07
Ответ дляКуда_бежать
Хоть на 10 по совместительству
ЕСВ платят все
😉
Куда_бежать• 27 марта в 11:06
Ответ дляВЫВсеВрете
😉
А что вы хотите опровергнуть?
Хачапууури• 27 марта в 11:06
Єсв платять всі, але на основному ще і дотягують до мінімального, за сумісництвом - з фактичної зарплати.
Хачапууури• 27 марта в 11:07
Ответ дляВЫВсеВрете
😉
А що не так?
ВЫВсеВрете• 27 марта в 11:07
Ответ дляКуда_бежать
А что вы хотите опровергнуть?
Не в тв тему сорі
ОдинРазНадетое• 27 марта в 11:09
Ответ дляКуда_бежать
Хоть на 10 по совместительству
ЕСВ платят все
Мабуть же більше 24 годин на добу все ж таки неможливо працювати. Одночасно людина ж офіційно не може бути в кількох місцях?

Я тут с краю постою• 27 марта в 11:09
Саме головне щоб не перетиналися графіки роботи
Куда_бежать• 27 марта в 11:10
Ответ дляОдинРазНадетое
Це хтось перевіряє?
Чи десь законодавчо це описано і заборонено?
успокойте_Меня• 27 марта в 11:11
Максимально може мати 2 ставки ( 16 робочих годин), а працювати може і в 16 місцях по 1 годині
Я тут с краю постою• 27 марта в 11:11
Я взагалі що графіки звіряють тоді коли на якійсь з робіт платять зарплату з держбюджету.
Якщо 5 приватних фірм. То там аби податки платили
Електрохарчування• 27 марта в 11:11
Нереально работать на двух-трёх работах,это тяжело и нафиг оно надо
Зліпок ступні• 27 марта в 11:11
Ответ дляОдинРазНадетое
Деякі інваліди саме так і працюють, перевірити це неможливо
Я тут с краю постою• 27 марта в 11:11
Ответ дляЕлектрохарчування
Це коли по 8 годин.
Якщо по 2 години, то хоч в 5 організаціях
Зліпок ступні• 27 марта в 11:12
Працювати одночасно на трьох роботах? Ви хочаб купіть чоловіку вітаміни там якісь...
успокойте_Меня• 27 марта в 11:13
Ответ дляЕлектрохарчування
Залежить від роботи. В нас менеджери працюють в декількох. А торгові точки, які вони об´їздять, одні й ті самі, просто різні товари від різних постачальників пропонують
ОдинРазНадетое• 27 марта в 11:14
Ответ дляКуда_бежать
Це хтось перевіряє?
Ну а як же. Роботодавець табелює людину і вона повинна в цей час бути фізично на роботі.
Куда_бежать• 27 марта в 11:14
Ответ дляОдинРазНадетое
Я вас про інше питала)
Де законодавством описано те, що ви писали раніше
автор Мульйонерша • 27 марта в 11:15
Ответ дляЗліпок ступні
Спасибо за совет;))

Куда_бежать• 27 марта в 11:16
Ответ дляЗліпок ступні
Так може на вітаміни і йде заробляти на третій роботі
Sporty Seagull• 27 марта в 11:17
Ответ дляОдинРазНадетое
Не обов’язково сидіти в офісі на стільці 8 годин. У нас деякі в офіс ходять, деякі іноді ходять, а деяких ніхто не бачив і не знає де вони живуть. Головне, щоб робота робилась
ОбережнаЯ• 27 марта в 11:17
Ответ дляуспокойте_Меня
На моїй роботі ( в школі) сказали,що я не можу працювати більше,ніж на 1,75 ставки
Я тут с краю постою• 27 марта в 11:19
Ответ дляОбережнаЯ
Школа фінансується з держбюджету.
Їм же потрібно щоб графіки реальні були
ОбережнаЯ• 27 марта в 11:20
Ответ дляЯ тут с краю постою
Школа фінансується з держбюджету.
Їм же потрібно щоб графіки реальні були
То я реально можу читати ці години. Звичайно,не від гарного життя...
Але кажуть ’ніззя’
Тра Ля Ля• 27 марта в 11:25
Ответ дляКуда_бежать
Хоть на 10 по совместительству
ЕСВ платят все
Ага, у нас как всегда дебильные законы, ЕСВ платится на всех работах, а больничные потом считают чтобы суммарно не превышало верхнюю границу базы ЕСВ. Я работаю на 2-х предприятиях и у нас есть такие сотрудники, по основному месту у них ЕСВ максимальное, по совместительству все равно начисляют ЕСВ на всю сумму, а больничные в таком случае уже нельзя по совместительству заплатить
Хачапууури• 27 марта в 11:29
Ответ дляЗліпок ступні
Для чого інвалідам так працювати?)
Зліпок ступні• 27 марта в 11:31
Ответ дляЯ тут с краю постою
Школа фінансується з держбюджету.
Їм же потрібно щоб графіки реальні були
Обожнює бюджет з його ’треба щоб було реально’. Позвільняти усіх хто виїхав, бо віддалено не можна. Навантаження зростає, люди вже починають думати, а чи так вже треба ці копійки працювати та йдуть. Навантаження ще зростає. Але максимум 1.75 ставки, ну ок, подивимось чим усе це закінчиться
успокойте_Меня• 27 марта в 11:31
Ответ дляХачапууури
Для чого інвалідам так працювати?)
Щоб підприємства мали пільги
Барбітта• 27 марта в 11:31
Ответ дляЗліпок ступні
Ну чому неможливо? Існує для цього графік роботи.
Все буде Україна• 27 марта в 11:33
Ответ дляОдинРазНадетое
Мой муж официально на 3-х
Причем в разных городах