Паспортний стіл• 27 марта в 17:01
Где тяжелее и хуже жить в городе или в селе?
Если 52 года и хронич болячки
Алина-1240• 27 марта в 17:03
Ответ дляviter33
Якщо в селі ’садок вишневий коло хати’ і соток 20+ городу і хатинка ’не першої свіжості’ - ви там здохнете за 2 роки. Або станете калікою
В місті - аптека через дорогу, поліклініка - через квартал, найважча робота - протерти пилюку
Ей хватит нового домика и участка, даже без огорода вай вай кричать
Не гоню• 27 марта в 17:04
в такие годы да с болячками нужно жить в шаговой доступности от медицинского центра
Борода• 27 марта в 17:05
Село селу рознь.
В отдалённых без машины делать нечего. И скорой можно не дождаться
Мааарковная• 27 марта в 17:08
Ну как бы если человек не ленивый , то в селе без зарплаты выживет , а вот в городе с копеечной зарплатой - вряд ли
Чу Ча• 27 марта в 17:09
Ответ дляДуболом
намного тяжелее физически в частном доме, намного..
Якщо немає грошей
Оце потужно• 27 марта в 17:09
В селе очень тяжело. Это каторга, особенно если у человека ещё и много болезней, просто умрет за год - два.
Чу Ча• 27 марта в 17:10
Ответ дляКоржик
Українське село то пи..ць здоповью
Залежить яке село і де.
Личко Невеличке• 27 марта в 17:10
Тяжело везде без женег... болячки у вас не от их изобилия и ума ..
Чу Ча• 27 марта в 17:11
Ответ дляОце потужно
В містах цієї зими, та і літом була каторга
Без світла, тепла і води
Просто каралева• 27 марта в 17:14
Дивлячись яке село. Я живу в селі, але це практично місто і в нас навкруги багато їх. Нові красиві будинки зі всіма зручностями , хто хоче городи, хто хоче газони
Оце потужно• 27 марта в 17:15
Ответ дляЧу Ча
Без світла, тепла і води
Ну, нічого, як війна закінчиться, всі гуртом будуть скакати, танцювати, кричати, пити, весь світ почує)))
Тримаю свічку• 27 марта в 17:23
Моїй бабусі 86, зиму посиділа в квартирі ледь ноги вже тягала, поїхала два тижні тому в село- ожила, рухається, сапає, в дворі мете, рух- це життя.
вентиляторная• 27 марта в 17:27
Ответ дляТримаю свічку
Вона звикла до навантажень і руху повсякденного, там і стіни гріють.
Чу Ча• 27 марта в 17:38
Автор, все залежить від вашого фінансового стану.
Мені ідеально жити в селі. Витрати великі але це того вартує